Pravila ponašanja i moderatori zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.586
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pravila ponašanja i moderatori
pitanje

Bok.

Evo jedan važan prijedlog.

Kao u svakom forumu VRLO je važno imati u svakom podforumu pravila te moderatore koji će se za to brinuti da se ljudi pridržavaju pravila i da nema vrijeđanja,duplih tema i sličnog.

Ovaj prijedlog nije za razmislit već neophodan za nesmetan rad foruma i dobru atmosferu u forumu.

Pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pravila ponašanja i moderatori

U potpunosti se slažem sa svime navedenim.Također ako vec nece ispod nicka pisati ko je admin,moderator neka se to zaljepi tamo pod pravila....Također niste uopce definiriali pravila :S

Velika većina zna da je zabranjeno na 90% foruma stavljati linkove od stranica sa krekovima itd.. xxx sadrzaj  itd...Reklamiranje..domacih ili stranih firmi u smislu copy/paste linka sa određenom komponentom koja ta firma ima u ponudi.Dali je dopušteno stavljanje linkova u postovima od drugih foruma...Dali je dozvoljeno spominjajne drugih časopisa i sl.

Ilegalni sadrzaj?? Torrenti od privatnih kao što je najpoznatiji i najpopularniji Torrentleech do publick torrenata  Mininova,Torrentbox itd... P2P programi? Emule,Limeware...?? Nigdje nisam našao dali je dozoljeno komenitarit o tome i pisati ili eventualno nešto razmjenivati :D A naveli ste da ce sankcije biti nemilosrdne :S :(

A da ne navodim da su pojedini forumi vec otvorili teme tipa Bug dobio/napravio forum i sl. i ekipa se uglavnom sprda tamo i podjebava...a neki padaju toliko nisko da idu sabotirati i takve sam našao nažalost :(  Pojedinici su se udostojili i došli čestitati na otvorenju foruma samo je pitanje dali im je i to sprdacina ili ozbiljnost.

Nadam se da cete se brzo pritmi posla šta se tice pravila i definirati ih isto tako admina i moderatora da što prije spijecavaju bilo koji oblik spama,vrijeđanja,flame i bespotrebnih svađa i sl. ;)

Imate sve karakterisitke da ovaj forum postane jako popularan(samo je pitanje u kojemu smjeru ce on krenuti nešti tipa forum.hr ili net.hr forumi ili ozbiljan forum di se moze nešto naucit i procitati kvalitetnit postovi,teme i raznovrsnih kvalitetnih rescenzija i sl)...ali to ponajviše ovisi o clanovima  a još više o moderatorima i adminima ;)

Koliko ce se ozbiljno obavljati i shvacati svoj posao ili ce banovi i obrisani postovi letjeti na sve strane xD a i samim time odbijati clanove :/

Bugovci nadam se da ce vam ovaj forum uspijeti u svim naumima koje ste si zamislili za njega isto tako nadam se da ce biti dobri i odgovorni admini/moderatori a ne neki nad*****, bahati i brzi na okidacu xD

Ako nemate dovoljno svojih ljudi mozda nije loša ideja da raspišete natjecaj za admina/e moderatora/e eto toliko od mene :) sve najbolje ;)


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pravila ponašanja i moderatori

Da nisu razmisljali o tome mislim da ni forum ne bi otvarali Cool


...:::Anime Phreak:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pravila ponašanja i moderatori

Za korisnike ovog foruma i za moderatore preporučujem da posjete stranicu hr-netiquette.org i pročitaju tekst Biti moderator

16 godina
moderator
offline
RE: Pravila ponašanja i moderatori
prihvaćeno rješenje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pravila ponašanja i moderatori

U drugom postu u ovoj temi vam je tekst ispao iz templatea...

Nego, da ne otvaram novu, da pitam ovdje...

Zašto nije moguće postanje thumbnailova?

Zašto, nakon postanja poruke ne ostaju razmaci (prazni redovi, kako god)

napravljeni pri pisanju posta?

Hebiga sad tek skuzih da sam totalno promasio temu :D

► Intel Core 2 Duo E6750 (L719A782) || abit iX38 QuadGT || 2x1GB Crucial Ballistix PC5300 || XFX GF8800GT 512MB DDR3 || Western Digital Caviar 320GB AAKS || LG GSA-H66N || Corsair VX450W || Antec SLK3000B-EU ||
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 15:56 (Razer).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice