Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

poruka: 16
|
čitano: 6.382
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

Predlažem da se uz postojeće predefinisane stilove teksta doda i spoiler. Ovo je zgodna mogućnost za teme o igrama, a trenutno imamo i temu o logičkim zavrzlamama na kojoj su se pojavila uputstva za rešavanje nekih, pa bi dobro bilo da takav tekst može posebno da se označi. Recimo da bi bilo zgodno da kod spoilera slova budu crna na crnoj pozadini, ili u skladu sa ostatkom foruma siva (ili bež) na sivoj.

Moj PC  
14 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

Dobra ideja za spoilere, slažem se, iako sam to vidio na jednom forumu malo spretnije izvedeno, na dijelu gdje je spoiler, piše onak uvučeno malo SPOILER i klikneš na to pa ispadne taj tekst koji je spoiler.

15 godina
offline
RE: Predlog nove mogućnosti: spoiler stil
Proz0r kaže...

Dobra ideja za spoilere, slažem se, iako sam to vidio na jednom forumu malo spretnije izvedeno, na dijelu gdje je spoiler, piše onak uvučeno malo SPOILER i klikneš na to pa ispadne taj tekst koji je spoiler.

 

(Disclaimer: Ako ova opcija postoji, a ja sam preslijep da ju uočim, ispričavam se :) )

 

Ovo bi stvarno bilo potrebno, podforum Igre naprosto vapi za takvom opcijom :) Na topice igara koje igram (trenutno Mass Effect 2, nedavno Batman AA i sl.) se ne usudim kročiti upravo zato što nema opcije skrivanja spoilera.

15 godina
neaktivan
offline
Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

Primjetio sam da se puno forumasa vise bavi opcijama foruma nego pomaganjem.

Nebi valjalo sa se forum pretrpa dodatnim funkcijama jer onda bi poceo licit na cirkus. Sta fali ovom sad?!

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Predlog nove mogućnosti: spoiler stil
F1-IVO kaže...

Primjetio sam da se puno forumasa vise bavi opcijama foruma nego pomaganjem.

Nebi valjalo sa se forum pretrpa dodatnim funkcijama jer onda bi poceo licit na cirkus. Sta fali ovom sad?!

Dosta puta sam naletio na temi Posljeni film koji ste pogledali, kako netko prica o filmu i otkrije mi kraj.

Ne znam koliko si filmofil, ali meni to nevjerovatno smeta. I mrzim kad gledam film, a znam sta ce se desiti.

 

Ista stvar je sa igrama, citam o nekoj igri i onda netko napise kako se prelazi odredeni nivo, tako stvari gube car, nije zanimlivo.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
offline
RE: Predlog nove mogućnosti: spoiler stil
goodye kaže...
F1-IVO kaže...

Primjetio sam da se puno forumasa vise bavi opcijama foruma nego pomaganjem.

Nebi valjalo sa se forum pretrpa dodatnim funkcijama jer onda bi poceo licit na cirkus. Sta fali ovom sad?!

Dosta puta sam naletio na temi Posljeni film koji ste pogledali, kako netko prica o filmu i otkrije mi kraj.

Ne znam koliko si filmofil, ali meni to nevjerovatno smeta. I mrzim kad gledam film, a znam sta ce se desiti.

 

Ista stvar je sa igrama, citam o nekoj igri i onda netko napise kako se prelazi odredeni nivo, tako stvari gube car, nije zanimlivo.

 

Točno to. Osim toga, ime podforuma je "Ideje, sugestije, prijava problema", tako da ne vidim u čemu je problem postati iste :) Osim toga, ovo je jedna "standardna" funkcija na mnogim forumima, tako da nije da se traži mogućnost ne znam čega, a i implementacija može biti podjednako jednostavna, npr. kao novi stil.

16 godina
offline
RE: Predlog nove mogućnosti: spoiler stil
Apsolutno sam za ovakvo nešto.
Budući da se na ovom forumu puno priča o igrama, mislim da ne bi bilo zgorega imati takvu opciju.

A ne smatram ni da je posebno teško napraviti ju.
Da funkcionira na način da se tekst označi kao spoiler i sakrije, pa se klikom prikaže. Kao što je netko gore spomenuo.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
neaktivan
offline
Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

Potpuno sam za to. Hoćemo spoilere!!!

:D

 

Bili bi korisni

Prodajem: Matičnu ploču Matsonic + Intel Pentium IV 1.7 Ghz, Floppy Disk Drive + odgovarajući kabel, Modeme (PCI), AsRock MBO + Athlon XP 2600+, ATI Radeon 9200 SE
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

Evo vam ga na sad imate pravi spoiler stil. Ako vam u editoru neće raditi od prve, obrišite cache.

Domagoj
 
9 0 hvala 16
15 godina
neaktivan
offline
Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

Kako to radi u praksi:

 

1. Napisete neki tekst, oznacite dio koji zelite da ostane sakriven i odaberete opciju spoiler:

2. Dobit cete dio teksta sakriven:
3. Da biste procitali sto se nalazi ispod dovoljno je misem oznaciti i proci preko skrivenog djela teksta:
 

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369...Mislim da ce se to promjenit uskoro (na bolje)
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2010 17:23 (F1-IVO).
 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

Bas da vidim da li radi...

 

 

Radi!

Hvala Domagoj!Namigiva

Ako ti je netko svojim postom pomogao,stisni gumb HVALA
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2010 17:25 (luckyluke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Predlog nove mogućnosti: spoiler stil
Domagoj kaže...

Evo vam ga na sad imate pravi spoiler stil. Ako vam u editoru neće raditi od prve, obrišite cache.

Uspio sam ga zeznuti. Na Samsungu T220, osvjetljenje smanjite na 1 a kontrast povecajte na 100 i uz malo muke vidjet cete sta pise :D hahahaha!

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2010 17:37 (goodye).
15 godina
neaktivan
offline
Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

U need for speedu mos vozit auto radiCool

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

Još jedna zvjezdica za Domagoja!

Prodajem: Matičnu ploču Matsonic + Intel Pentium IV 1.7 Ghz, Floppy Disk Drive + odgovarajući kabel, Modeme (PCI), AsRock MBO + Athlon XP 2600+, ATI Radeon 9200 SE
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

ja volim burek :D

Cole:Ahh, ain't that cute ; Dom: Yeah, like two assholes on their first date....radim na crno trosim na bijelo....
15 godina
offline
Predlog nove mogućnosti: spoiler stil

Ovo je kul hack, ali bi i dalje bolje bilo imati "pravi" jer

 

a) ljudima bi bilo intuitivnije i moglo bi ih se "pozvati na red" ako ne koriste nešto što očito postoji

b) ne radi na mobile verziji :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice