Prestrogi moderatori zaključana tema

poruka: 21
|
čitano: 1.813
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prestrogi moderatori

Moram se požaliti na moderatore. Sva sreca sto meni nisu nista napravili, ali sto rade drugima je krajnje nepotrebno.

Necu imenovat, ali bezveze zatvaraju teme, čovjek slučajno napiše dva posta za redom i dobi žuti..

 

Uglavnom hocu da na koliko god sam foruma uclanjen, na Bug forumu su moderatori najstrozi. Ne znam da li to cine da se osjecaju jaki ili neki drugi razlog, ali sto je previse je previse.

Dajte ljudima malo slobode, a kaznite najgore. Nemojte davat bezveze kartone, zatvarat teme jer su vama glupe ili nepotrebne...

 

 

Evo zadnja rjec, samo budite malo blazi i nemojte kaznjavat svaku sitnicu.

FAIL
 
10 10 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prestrogi moderatori

Bit ce manje stroziji cim procitaju tvoj post. Garantiram ti to. :-P

http://www.youtube.com/watch?v=2ijHlDfxBKw&feature=related
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Prestrogi moderatori

PoToKTM kaže...

Moram se požaliti na moderatore. Sva sreca sto meni nisu nista napravili, ali sto rade drugima je krajnje nepotrebno.

Necu imenovat, ali bezveze zatvaraju teme, čovjek slučajno napiše dva posta za redom i dobi žuti..

 

Uglavnom hocu da na koliko god sam foruma uclanjen, na Bug forumu su moderatori najstrozi. Ne znam da li to cine da se osjecaju jaki ili neki drugi razlog, ali sto je previse je previse.

Dajte ljudima malo slobode, a kaznite najgore. Nemojte davat bezveze kartone, zatvarat teme jer su vama glupe ili nepotrebne...

 

 

Evo zadnja rjec, samo budite malo blazi i nemojte kaznjavat svaku sitnicu.

  tvoj potpis objašnjava sve

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 14:49 (mind_challenge).
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prestrogi moderatori
VirtUoso kaže...

Bit ce manje stroziji cim procitaju tvoj post. Garantiram ti to. :-P

Znam da nece, ali neka znadu. Bez uvrede prema njima.

FAIL
14 godina
neaktivan
offline
Prestrogi moderatori

da znam , ja sam jedan put slucajno postao isti post 2 puta radi problema s netom i odma sam pomeo zuti karton , i ono bestimanje me nervira , posvadas se s nekim odma karton dobijes , ako je debi:l jeba_t cu mu mate_r i gotovo zasto moram dobit karton,  a npr stvari koje bi trebao kaznjavat ( TROLOVE NA PRVOM MJESTU, ODMA DOZIVOTNI BAN CIM KOMENTIRA BEZVEZE ) JbT NEMA teme koju ne uniste , napises da ti smatras da je gtx 460 best buy kartica odma ih se 100 javi i pocnu pametovat , to bi odma trebal banat bar 10 dana pa ce se naucit pameti.

 

EDIT:na forumu bi trebalo bit mogucnosti da izbrises post i temu koji si napisao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 14:54 (athlon64).
Moj PC  
3 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prestrogi moderatori

Mama, mama, gu-gu-gu... meeeeeeee...

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Prestrogi moderatori

pravila su tu da se procitaju i slijede. moderatori su tu da na takve stvari paze inace nastane džungla od foruma. ako ti se ne svidja, idi na neki od onih "bez cenzure foruma" sto ih spammaju na skoro svakoj domacoj stranici i uzivaj.

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Prestrogi moderatori

Dobio sam par kartona dosad (zuti i bjeli, crveni nikad) i samo je jedan bio potpuno nezasluzen, ali kasnije je to ispravljeno.

 

Uglavnom nema   nekih velikih primjedbi na rad moderatora, i oni su forumaši, mogu nekad pogrješit, ali vrlo rjetko i oni su ljudi i netreba zamjerati ako ste dobili zuti zbog double posta.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prestrogi moderatori
PoToKTM kaže...

Moram se požaliti na moderatore. Sva sreca sto meni nisu nista napravili, ali sto rade drugima je krajnje nepotrebno.

Necu imenovat, ali bezveze zatvaraju teme, čovjek slučajno napiše dva posta za redom i dobi žuti..

 

Uglavnom hocu da na koliko god sam foruma uclanjen, na Bug forumu su moderatori najstrozi. Ne znam da li to cine da se osjecaju jaki ili neki drugi razlog, ali sto je previse je previse.

Dajte ljudima malo slobode, a kaznite najgore. Nemojte davat bezveze kartone, zatvarat teme jer su vama glupe ili nepotrebne...

 

 

Evo zadnja rjec, samo budite malo blazi i nemojte kaznjavat svaku sitnicu.

S boldanim se slažem,dovoljan je bijeli.

athlon64 kaže...

da znam , ja sam jedan put slucajno postao isti post 2 puta radi problema s netom i odma sam pomeo zuti karton , i ono bestimanje me nervira , posvadas se s nekim odma karton dobijes , ako je debi:l jeba_t cu mu mate_r i gotovo zasto moram dobit karton,  a npr stvari koje bi trebao kaznjavat ( TROLOVE NA PRVOM MJESTU, ODMA DOZIVOTNI BAN CIM KOMENTIRA BEZVEZE ) JbT NEMA teme koju ne uniste , napises da ti smatras da je gtx 460 best buy kartica odma ih se 100 javi i pocnu pametovat , to bi odma trebal banat bar 10 dana pa ce se naucit pameti.

 

EDIT:na forumu bi trebalo bit mogucnosti da izbrises post i temu koji si napisao.

Ovo je PRE-TJE-RI-VA-NJE! Ovo je forum i tu ljudi mogu izložiti svoje mišljenje,ako netko misli da je GTX 460 best buy onda je to njegovo pravo i to NIJE kršenje pravila.A oni što pametuju isto NE KRŠE pravila foruma,već opet (vidi čuda) - izlažu svoje mišljenje! (većinom osim ako ode do te razine da se počnu međusobno vrijeđat i naveliko svađati)

OC maniac,AC2 maniac, PC maniac!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 15:01 (lzgr).
16 godina
offline
Prestrogi moderatori

Ne slazem se da su prestrogi, evo ja sam ovdje oko k2,5 godina i samo jednom dobio bijeli ito od mire koji mislim cijeloj temi podjelio kartone jer smo zaspamali, ako ja mogu 2,5 godine bez kartona nije mi jaasno kako vi ne mozete ni par mjeseci.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prestrogi moderatori
goodye kaže...

Ne slazem se da su prestrogi, evo ja sam ovdje oko k2,5 godina i samo jednom dobio bijeli ito od mire koji mislim cijeloj temi podjelio kartone jer smo zaspamali, ako ja mogu 2,5 godine bez kartona nije mi jaasno kako vi ne mozete ni par mjeseci.

Slažem se s ovime. Ja sam 1 dobio žuti jer sam se ljutio na nekog lika koji je fulao podforum (stavio je temu u ideje,sugestije...), bijeli opet zbog istog razloga. 2 bijeli se nesjećam zašto...

OC maniac,AC2 maniac, PC maniac!!
14 godina
neaktivan
offline
Prestrogi moderatori

da ali kazem d bi trebalo pazit na trolove, vec sam 5 mjeseci na forumu i nisam jos ni jednu temu postao a da mi je netko nije unistio, prvo ja napisem sto mislite o ovome , onda se netko javi i da svoje misljenje , onda se drugi javi i kaze mu da ser_e , onda se ovaj naljuti i jeb_e mu mate_r i onda se pocnu svadat i propadne tema  svaka druga tema tako izgleda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Prestrogi moderatori

ja mislim da su modovi dosta, ako ne i previse tollerantni... ja sam jos tu a znam biti jako dosadan i bezobrazan

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prestrogi moderatori
goodye kaže...

Ne slazem se da su prestrogi, evo ja sam ovdje oko k2,5 godina i samo jednom dobio bijeli ito od mire koji mislim cijeloj temi podjelio kartone jer smo zaspamali, ako ja mogu 2,5 godine bez kartona nije mi jaasno kako vi ne mozete ni par mjeseci.

Slažem se, ja sam tu malo duže od 2 godine i nisam ni jedan karton dobil. Modovi obavljaju super svoj posao i zato je ovo najbolji domaći forum.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prestrogi moderatori
athlon64 kaže...

da ali kazem d bi trebalo pazit na trolove, vec sam 5 mjeseci na forumu i nisam jos ni jednu temu postao a da mi je netko nije unistio, prvo ja napisem sto mislite o ovome , onda se netko javi i da svoje misljenje , onda se drugi javi i kaze mu da ser_e , onda se ovaj naljuti i jeb_e mu mate_r i onda se pocnu svadat i propadne tema  svaka druga tema tako izgleda.

Onda zalaziš u krive teme.Ali ja sam primjetio da je pala kvaliteta foruma,ima više svađa,ljudi su manje aktivni,treba dosta vremena da se odgovori na nekom pitanje itd...

skank666 kaže...

ja mislim da su modovi dosta, ako ne i previse tollerantni... ja sam jos tu a znam biti jako dosadan i bezobrazan

I ja isto kao ti,pa sam dobio samo 1 žuti i 2 bijela te nijedan drugi "viši" karton.

OC maniac,AC2 maniac, PC maniac!!
15 godina
neaktivan
offline
Prestrogi moderatori

Ja sam samo dobio par žutih ( 2-3 ) kroz 16 mjeseci,a svako malo se sa nekim posvađam ili poriječkam, modovi su skroz OK.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 15:22 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prestrogi moderatori

ma nisam ni ja rekao nista protiv modova, nije ni njima lako visit po forumu i pazit samo kazem da treba malo pazit na trolove .

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prestrogi moderatori

@ zuti za dupli posti.

Najbolje je što bolji :P forumi imaju upozorenje tipa: "vec ste postali post istog sadrzaja u proteklih 10 min."

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Prestrogi moderatori

Mene smeta što nema opcije da ako si dobio karton ili nešto u tom stilu da možeš poslat moderatoru poruku jer sam vidio da kartone nekad znaju dati dosta površno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prestrogi moderatori

Bolje da ja pojasnim neke stvari nego da ljutimo Miru i co.

Ponekad smo i pretolerantni.

Otvaraju se teme koje nemaju veze s vezom a cilj im je da u startu izazovu flejmanje, spam i svađu. Takve u startu ključam ili ako se zaredalo bedastoća i vrijeđanja - brišem.

Korisnik ako se upozorava nekoliko puta (bilo javno, bilo na pp, bilo bijelim kartonom) a on i dalje pili po svom riskira karton tamnije boje.

Trolovi ako primjećujete i nemaju baš neku trajnost. Problem je u nekim forumašima koji na svaku rečenicu moraju stavit svoj poklopac.

Dnevno obrišem hrpu gluposti koje nemaju veze s vezom (danas je čak jednog interesirala veličina penisa i bila je tema).

Ja nisam kriv što neki jednostavno nemogu normalno komunicirat nego se jednostavno moraju lupat u svoja junačka prsa i ja, ja i samo ja!

Iza svake svoje odluke stojim. Dogodi se da uvalim nekom karton slučajnu ali isto tako toj se osobi ispričam i zamolim supermoderatore da mu karton uklone.

Za razliku od nekih forumaša ja bar ne šaljem dotične u rodni kraj (zato su mi i pp isključene).

Ovo radim dobrovoljno a ako se utvrdi da svoju dužnost ne obavljam na propisan način spreman sam prihvatit posljedice. Ionako ovo radim u slobodno vrijeme.

Sada ću fino i ovo zaključat jer postoje službeni putevi žalbe (pisma@bug.hr) na osobe koje su imale teško djetinstvo, zlostavljane i imaju neobjašnjive moći - tj. moderatore.

Hvala na sugestijama i sretan vam Petak 13.-ti.

 

World Championships: 7, GP started: 263, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,407
 
12 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Prestrogi moderatori

a bilo bi super kad bi se kartoni vidjeli npr. ispod avatara. 

Moj PC  
7 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice