Pretraživanje tema

poruka: 16
|
čitano: 3.596
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pretraživanje tema

Kada otvramo temu bilo bi bolje da možemo napisati neke tagove za lakše pretraživanje tema. Kao na youtubeu kad šalješ video, upišeš tagove za lakše pronalaženje. Npr. Imam temu "Prisjećanje na mafiu", i sada neki korisnici napišu u pretraživanje: mafia, i ništa im se ne nađe zato što u naslovu teme piše mafiu, a ne mafia, razumijete?

Vaše mišljenje o ovom prijedlogu?


Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,...gotovo...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Pretraživanje tema
The_Chosen_One kaže...

Kada otvramo temu bilo bi bolje da možemo napisati neke tagove za lakše pretraživanje tema. Kao na youtubeu kad šalješ video, upišeš tagove za lakše pronalaženje. Npr. Imam temu "Prisjećanje na mafiu", i sada neki korisnici napišu u pretraživanje: mafia, i ništa im se ne nađe zato što u naslovu teme piše mafiu, a ne mafia, razumijete?

Vaše mišljenje o ovom prijedlogu?


 Veliko je pitanje koliko bi ljudi bili uredni i temeljiti pri ispunjavanju tih tagova. Tehnički nije problem i to dodati...

Btw - da ti ne šaljem privatnu poruku - skrati svoj sig! Možda ti je djelovao kao dobar štos, ali ovako izgleda samo kao zloupotreba mogućnosti da se upiše neki duži tekst. Drugim riječima - ti tražiš još jednu mogućnost koju bi trebalo dodati u forum, a svojim sigom "šalješ nam poruku" da bi trebalo reducirati ono što je već sada dozvoljeno jer se - zloupotrebljava!
16 godina
offline
RE: Pretraživanje tema

Pa u biti ako netko ne bi bio uredan i/ili temeljit, njegove tekstove bi se teže nalazilo, ali to je problem te osobe hehe.

Smatram kako ne bi bila loša ideja omogućiti takvo što. Uostalom, korisnici će se naviknut s vremenom, ne? Namigiva


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretraživanje tema
Miro kaže...
 Veliko je pitanje koliko bi ljudi bili uredni i temeljiti pri ispunjavanju tih tagova. Tehnički nije problem i to dodati...
 Ako se slažete, jel bi se to moglo učiniti, napisali ste da tehnički nije problem to dodati, pa ako nije, kad bi se to moglo učiniti?

Ma evo, skraćujem svoj potpis, samo mi trebaju škare...
16 godina
neaktivan
offline
Pretraživanje tema

ja sam za sve šta možo pojednostaviti korištenje foruma je za uvest...

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2008 20:38 (Lord Angel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Pretraživanje tema
The_Chosen_One kaže...
Miro kaže...
Veliko je pitanje koliko bi ljudi bili uredni i temeljiti pri ispunjavanju tih tagova. Tehnički nije problem i to dodati...
 Ako se slažete, jel bi se to moglo učiniti, napisali ste da tehnički nije problem to dodati, pa ako nije, kad bi se to moglo učiniti?

 Za mjesec-dva-tri, trenutno se radi na nekim drugim dijelovima weba, pa nadogradnja foruma (bit će i drugih novotarija) mora malo pričekati...
16 godina
offline
Pretraživanje tema

Jel se zna mozda kad ce forum izac iz bete?


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretraživanje tema
santacruz360 kaže...

Kako da pokrenem novu temu

 

 klikneš na Pokreni novu temu u gornjem desnom uglu (nije baš na uglu al skoro)

H-MAN RULES!!!11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Pretraživanje tema
Assassin kaže...

Jel se zna mozda kad ce forum izac iz bete?


Uzor nam je GMail. Planiramo biti u beti isto koliko i on. Oni su počeli 1.4.2004., što znači da su u beti već skoro četiri godine. Dakle, mi ćemo minimalno biti u beti do veljače 2012. godine, a možda i duže... Sve ovisi o Googleu.

:-)

Domagoj
16 godina
offline
RE: Pretraživanje tema
Domagoj kaže...
Assassin kaže...

Jel se zna mozda kad ce forum izac iz bete?


Uzor nam je GMail. Planiramo biti u beti isto koliko i on. Oni su počeli 1.4.2004., što znači da su u beti već skoro četiri godine. Dakle, mi ćemo minimalno biti u beti do veljače 2012. godine, a možda i duže... Sve ovisi o Googleu.

:-)

 E ta vam je DOBRA! HAHAHAHAHA!!!! LOOOOOL!!!!!SmijehSmijeh
Ironija je da koristim i gmail otkad se pojavio (u beti)! Di god ja dojdem tamo beta ostaje!!! HAHAHA!!!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
Pretraživanje tema

Kreatori Gmaila ga drze u beti zbog lakse nadogradnje,ali uglavnom zbog manje pravnih zavrzlama oko mail servisa(jer to google jos nije buduc da ima status javne beta verzije stranice),a bas me zanima zasto BUG-ovci drze forum u Beti???.A sto se tice teme ja mislim da bi tagovi bili super stvar.Jos da dodam - nije mi jasno u kom smislu je potpis od The_Chosen_One zloupotreba mogućnosti potpisa???


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pretraživanje tema
Zippo kaže...

.Jos da dodam - nije mi jasno u kom smislu je potpis od The_Chosen_One zloupotreba mogućnosti potpisa???

Ako to nije ZLOUPOTREBA onda ne znam sta je:
Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,Potpis, potpis, potpis,...gotovo...

A stvarno bi trebali regulirat duljinu potpisa!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2008 13:33 (Assassin).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretraživanje tema
Ajd' maknuo sam zloupotrebljeni potpis...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretraživanje tema
The_Chosen_One kaže...

Kada otvramo temu bilo bi bolje da možemo napisati neke tagove za lakše pretraživanje tema. Kao na youtubeu kad šalješ video, upišeš tagove za lakše pronalaženje. Npr. Imam temu "Prisjećanje na mafiu", i sada neki korisnici napišu u pretraživanje: mafia, i ništa im se ne nađe zato što u naslovu teme piše mafiu, a ne mafia, razumijete?

Vaše mišljenje o ovom prijedlogu?


 Ili da se mozda preuredi algoritam za pretrazivanje tako da se pretrazuje kroz sve padeze?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretraživanje tema
florum kaže...
 Ili da se mozda preuredi algoritam za pretrazivanje tako da se pretrazuje kroz sve padeze?
 
e ni to nije loša ideja ako postoji mogućnosti... nije loše nije loše...

što se tiče potpisa to treba regulirati veličinu itd. jer će bit još i extremnijih primjera...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretraživanje tema
florum kaže...
The_Chosen_One kaže...

Kada otvramo temu bilo bi bolje da možemo napisati neke tagove za lakše pretraživanje tema. Kao na youtubeu kad šalješ video, upišeš tagove za lakše pronalaženje. Npr. Imam temu "Prisjećanje na mafiu", i sada neki korisnici napišu u pretraživanje: mafia, i ništa im se ne nađe zato što u naslovu teme piše mafiu, a ne mafia, razumijete?

Vaše mišljenje o ovom prijedlogu?


 Ili da se mozda preuredi algoritam za pretrazivanje tako da se pretrazuje kroz sve padeze?


E i to je jako dobar prijedlog!Neodlučan

I love yoooooogurt...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice