Prevara! zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 3.961
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
prevara!

 

zamolio bi bugovog admina da mi otkrije IP adresu tj. odakle se spajao na ovaj forum ovaj lik 

 

http://www.bug.hr/forum/user/ibmlenovo/50636.aspx

 

nick ibmlenovo

 

znaci hvala dragom bogu da je u igri bilo samo 200kn, ja sam otvorio temu da kupujem graficku od 1000 do 1500kn, on mi je reko da mu trebaju hitno pare i javio mi se da mi oce prodat GTX570 za 1000kn, još mi je ovaj decko koji je prodavo reko da je to nemoguce, a LIK je tako UVJERLJIVO pricao preko mobitela, nevjerovatno, znaci dao mi je ime i prezime reko skenirat cu osobnu, navuko me da mu vjerujem i pito me jos kao da mu ostalo 8gb corsair rama kao da mi to za 200kn, i ja ono ok nema problema, kaze lik da mu trebaju pare i da mu uplatim na racun, ja reko nema sanse prvo posalji broj posiljke da ja provjerim jel to poslano i kolko to teži, naravno nisma provjerio, lik mi poslo broj i sve ja kreten nisam iso provjerit, i ja reko stavi otkupninu 200kn, ja cu ti uplatit kad posaljes broj, i ja namjerno nisam htio uplatit da vidim dal ce bit nervozan, i kad sam mu rekao, tj. lagao da ne radi PBZ vamo tamo, jer mu nisam htio uplatit sve dok mi ne dođe grafa i tek onda kao pošten covijek da mu uplatim, i dode meni danas postar, ja primim paket kad ono paket lagan nesto, ja reko valjda nije kutiju poslo s grafom, a reko da ima garanciju u linksu itd, on meni poslo neku agp grafu i 256mb sdr ram hahhahah, ajd 200kn vise manje, odu i ovako i onako, ali hocu da mi admini daju ako moze ime i prezime i odakle se je spajao na internet, eto ja vas samo to molim nije mi problem potrosit 200-300kn za gorivo do slavonskog broda, inace sam iz bjelovara, ali samo znam da mi je dao broj racuna i ime Mario Petrovic.. znam da sam u krivu kategoriju temu poslo, ali osjecam se uzasno prevareno i dobro da mu nisam uplatio, bio sam malo pametniji od njega, ali tako je uvjerljivo pričao kao da je vec nekog zajebo, eto jos jednom molim admine da saznaju nekakve podatke ako mogu.. bio bih veoma zahvalan..

 

vjerovatno i vi znate kako je to biti prevaren, ali ako je jos netko iz sl. broda da mi pomogne nac tog maria petrovica jer oprostite na izrazu, nazalost toliko cu ga nalemat da cu se sam ic policiji prijavit

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: prevara!

Evo postoji ti tema za takvo što : vidi , samo ne vjerujem da če ti bug dati ip adresu... sretno!

Zagorje u srcu
12 godina
protjeran
offline
Re: prevara!

sudeci po bugu oni ga nece ni banati

12 godina
offline
Prevara!

Ipak je ovo bila tema za tebe

 

Ajd preko PP posalji mi sve sto si od njega dobio(ime,prez,adresa,tel....)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Prevara!

ja zivim u slavonskom brodu na mikrorajonu i nikad cuo za njega

ako budem cuo za njega odmah ti javim na PP,mozda ti je dao i krivo ime

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 9:51 (Stjepan54).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prevara!

Posalji nnjegove podatke na pp;

ja sam ti iz sb-a

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prevara!

i ja sam imala loše iskustvo sa tim likom ( nadimak: IBMLENOVO). Dao je broj mobitela, i dogovarao se za zamjenu mobitela i rekao da će pustiti i kopiju osobne ako treba, a drugi dan kad je trebao doći i zamjeniti mobitele isključio je mobitel i uopće se nije javljao!

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice