Prijava problema zaključana tema

poruka: 53
|
čitano: 8.582
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Prijava problema

Od jučer mi se ovo počelo dešavati kad čitam neke teme.

Između postova forumaša mi se pojavi jedan sivi prazan prostor (nekad širi, nekad uži) koji se dosada nije pojavljivao. Koji je razlog?

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 21:58 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijava problema

a jel imas neki screenshot? Ne znam na šta točno misliš...

 

lol kad sam ja ovo piso ti si taman stavio sliku....

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 21:59 (xrobix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijava problema

To su neke reklame za iskon koje vjerojatno nisu do kraja napravljene. ili nekaj takvo valjda budu...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prijava problema
xrobix kaže...

a jel imas neki screenshot? Ne znam na šta točno misliš...

 

lol kad sam ja ovo piso ti si taman stavio sliku....

 Ma stavio sam sliku odmah kad sam htjeo poslati post, iako sam stisnuo prebaci i slika je bila uredno u konacnom postu je nije bilo, tako da sam morao dva puta da editiram post.
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
offline
RE: Prijava problema
Seky kaže...

To su neke reklame za iskon koje vjerojatno nisu do kraja napravljene. ili nekaj takvo valjda budu...

 Otkud sad reklame unutar samih tema i to izmedju postova?!
Nevjerujem da je to.
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
Prijava problema

Reklama za iskon(nekaj tipa maxtv ako se ne varam).

Sad sam upravo naletio na to u jednoj temi.

Barem sam mislio da ce ovaj forum biti bez reklama medu postovimaMršti se

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prijava problema
Lion King kaže...

Reklama za iskon(nekaj tipa maxtv ako se ne varam).

Sad sam upravo naletio na to u jednoj temi.

Barem sam mislio da ce ovaj forum biti bez reklama medu postovimaMršti se

 Pa dobro, kako reklama, a meni sivo izbaci bez icega?
Nemam adblock.
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava problema
Lion King kaže...

Barem sam mislio da ce ovaj forum biti bez reklama medu postovimaMršti se

 A čuj, svatko ima svoju cijenu...
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
offline
RE: Prijava problema
boxer kaže...
Lion King kaže...

Reklama za iskon(nekaj tipa maxtv ako se ne varam).

Sad sam upravo naletio na to u jednoj temi.

Barem sam mislio da ce ovaj forum biti bez reklama medu postovimaMršti se

 Pa dobro, kako reklama, a meni sivo izbaci bez icega?
Nemam adblock.
 u nekim je temama ima, u nekima nema. Možda nisu do sada sve posložili
iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
16 godina
neaktivan
offline
Prijava problema

Da,i kod mene je isto takva reklama... Na kraju bude mi se taj forum zgadil. Mislil sam da budu  iznad drugih,ali sve dalje... Mršti se

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prijava problema

Ajd nemojte tako! Forum je supernaj, valjda budu maknuli reklame, ta žalit ćemo se svi odreda!

 

Al malo iritira to! Ajd da je i reklama, al prazan prostor? Smeta! Evo taman kad sam kliknuo "pošalji" kad eto ubacio se ispred mene jedan prazan prostor - majku mu!

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 22:57 (Stimulans).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava problema

Ma neka i oni malo zarade, nemam ništa protiv, samo da ne budu napadne i prečeste kao na televiziji.

AMD 7750 BE (3,4 GHz), Scythe kama cross, Gigabyte GA-M720-US3, Zotac 9800GTX+, 4GB DDR2 6400, WD 640 GB, Chieftec 550W i zvuk 2+1 Altec Lansing.
15 godina
offline
Prijava problema

Ja jos nisam naletio na tu "famoznu" reklamu o kojoj vi pricate niti znam kako izgleda. Sve sto ja vidim je sve vise i vise ovih sivih prostora.

E sad jel to do firefoxa ili sta? Evo jedan i u ovoj temi...

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava problema
o en i meni se to pojavljuje ..pa nece valjda stavit reklame unutar postova koje sranje prodali bi dušu vragu nemam riječi!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Prijava problema

valjda će nam dozvoliti i komentar na reklamu, kad su već između postova...npr ja mislim da je ova reklama živo sranje i kičeraj...

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 7:44 (Jurra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Prijava problema

jao...di god da se okreneš neke reklame

sad još i ovdje

 

al neka

nek zarade...

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Prijava problema

 

Točno, dobro ste primijetili da eksperimentiramo s reklamama! Bit će tu još raznih "sad me vidiš, sad me ne vidiš" situacija. :)

 

Ima više opcija gdje ih smjestiti, koji tip reklama uopće puštati, kojim intenzitetom itd.

 

U svakom slučaju - pazit ćemo da to ni na koji način ne ugrozi funkcionalnost i preglednost foruma do čega nam je iznimno stalo.

 

Valjda je svima jasno da razvoj ovog foruma, održavanje i sva infrastruktura itekako koštaju. Svi sadržaji su besplatni, pa je jedini način da se tek dio troškova pokrije - uključivanje (nenametljivih) reklama na stranicama.

 

Vrlo brzo forum će dobiti niz novih mogućnosti i službeno ćemo izaći iz beta faze!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava problema
dobro miro onda ljepo od tih para koje nisu male platite jedan mali dio moderatorima foruma pa pokazite da niste šrkti..
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijava problema
UBIZEC cORPORATION kaže...
dobro miro onda ljepo od tih para koje nisu male platite jedan mali dio moderatorima foruma pa pokazite da niste šrkti..
 uuuu
www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
Prijava problema

Miro jel bi se reklama mogla stavit kao na mojoj slici u prilogu da ne ometa citanje postova?

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijava problema
UBIZEC cORPORATION kaže...
dobro miro onda ljepo od tih para koje nisu male platite jedan mali dio moderatorima foruma pa pokazite da niste šrkti..
 Čuj, za korisnike poput tebe moderatori bi trebali tražiti i benificirani radni staž!
 A da ih plaćamo po opomeni/kartonu - oni bi tebe vodili na ručak! :)
doxy kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
dobro miro onda ljepo od tih para koje nisu male platite jedan mali dio moderatorima foruma pa pokazite da niste šrkti..
 uuuu
 A što ti sada glumiš s ovim spam komentarom? Opet želiš dati posla moderatorima, kako bi zaradili za povišicu? :)
F1-IVO kaže...

Miro jel bi se reklama mogla stavit kao na mojoj slici u prilogu da ne ometa citanje postova?

 Naravno Ivo, postoji i ta pozicija i još neke druge - kao što sam rekao, eksperimentiramo! Tijekom dana bi trebao nestati ovaj box u sredini stranice...

Samo što su svi nabrijani i odmah dižu "seljačku bunu" :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 20:45 (Miro).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava problema
gle miro moderatori rade iso ko i vi svoji poso pa zasto nebi bar mjesecno dobili za čevape i pivu zar je to puno?

zakaj bi radi mene dobili benficirani radni staz pa neradim ja bas tolko sranjha :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
moderator
offline
RE: Prijava problema
UBIZEC cORPORATION kaže...
zakaj bi radi mene dobili benficirani radni staz pa neradim ja bas tolko sranjha :D
 LOL - pa zar ti misliš da nemam pristup Interpolu i tvom dosjeu? :) Imaš 12 kartona do sada! U jednom trenutku se vijećalo da li ti dati trajni ban i sada se tu brineš kako je moderatorima teško održavati red na forumu?

 No, dobro nećemo više o tebi i moderatorima, niti je mjesto, niti ima smisla gubiti vrijeme na jalove off-topic spike.
15 godina
protjeran
offline
Prijava problema

ne citiraj mene molim lijepo

moje uuu ljepše stoji od vaših reklama ovdje

pozz

 

 

čim netko nešto izkritizira odmah ga se napadne...

ako mislimo da su reklame pušiona jel nas treba banat?

www.ddoxy.blogspot.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 13:07 (doxy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijava problema
doxy kaže...

ne citiraj mene molim lijepo

moje uuu ljepše stoji od vaših reklama ovdje

pozz

 

 

čim netko nešto izkritizira odmah ga se napadne...

ako mislimo da su reklame pušiona jel nas treba banat?

Tko je napadnut? Govorili smo i spam-postu, a ne o reklamama.

Reklame su pušiona? Vidim u tvom sigu link na tvoj blog, skok tamo - gle, reklame na sve strane! :)

Ajd, bok! Cool

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 13:17 (Miro).
15 godina
offline
RE: Prijava problema

Ja uopče ne obračam pažnju na reklame za mene ne postoje.Ipak im ovde nije mjesto.

Kako vidiš gori li svitlo u živideru ?
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 13:26 (dery).
15 godina
protjeran
offline
Prijava problema

al je ono blog a ovo forum

nemožeš usporedit...

 

 

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava problema
sad sam tužan na black listi sam :(
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
protjeran
offline
RE: Prijava problema
Miro kaže...
 Naravno Ivo, postoji i ta pozicija i još neke druge - kao što sam rekao, eksperimentiramo! Tijekom dana bi trebao nestati ovaj box u sredini stranici...
Samo što su svi nabrijani i odmah "seljačka buna" :)
 sve bi bilo pet da moderatoti ne kenjaju za svaki dupli post i djele po dva zuta za jedno te istu stvar ( ne da se bunim jer ocito zele da bude pregledan, a reklame ocito narusavaju izgled tako da ), ali ocito ovaj forum ide u putanji ostalih nepreglednih foruma...

Ako je itko zainteresirani za bilo koju igru sta se tice steam ili cd key mislim na orgianal neka se javi na pp, trenutno gta IV i jos cetri igre izmedu ostalog ccs za samo 250 kn, css 75 kn, cs 1.6 50 kn ima jos puno ostalog, navalite ljudi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijava problema
Miro kaže...

 

 

Valjda je svima jasno da razvoj ovog foruma, održavanje i sva infrastruktura itekako koštaju. Svi sadržaji su besplatni, pa je jedini način da se tek dio troškova pokrije - uključivanje (nenametljivih) reklama na stranicama.

 

Vrlo brzo forum će dobiti niz novih mogućnosti i službeno ćemo izaći iz beta faze!

Sve dok ne pocnu iskakat iz pastete je prihvatljivo.
Nemam nista protiv dok me ne pocnu davit i smetat
EP45-DS3R,Q9550,HD4870x2, T240HD, WD 500, SB640, 4GBPlatinum XTC, DC kit, 700W OCZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice