Prijedlog-Citiranje

poruka: 9
|
čitano: 1.593
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog-Citiranje

imam jednu ideju koja bi nekima bila korisna:

nađem ponekad temu u kojoj ima dosta postova i na svaki bi htjeo odgovorit u jednom postu. a ti svi postovi nisu na jednoj stranici već ih ima na par. npr. ima 2 posta na stranici 1 koje hoću citirat i ima 3 posta na stranici 2 koje hoću citirat. bilo bi dobro da se napravi za višestruki citat da se može citirat na više stranica.

 

drugi prijedlog:

nisam siguran jel ovog trenutno ima pa da vidim-kad se editira poruka bilo bi dobro da se na neku foru automatski može citirati nekoga, a ne da se mora copy/paste.

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
5 0 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Prijedlog-Citiranje

Ja imam prijedlog. Maknite iz citata sve osim onog koji se citira. Malo je blesavo to kad idem nekog citirat a koji je citirao nekog već citiranog da se sve pojavljuje u mojem postu. Jer onda moram brisati jer ponekad su ti citati ogromni, a i ne citiram sve nego samo jednog diskutanta.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prijedlog-Citiranje
Definitivno višestruki citat sa različitih strana, a ovo ostalo su samo mali plusevi ne nužni dodaci.

ALi još jednom, svakako ovo sa više stranica.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog-Citiranje
djdomi kaže...

imam jednu ideju koja bi nekima bila korisna:

nađem ponekad temu u kojoj ima dosta postova i na svaki bi htjeo odgovorit u jednom postu. a ti svi postovi nisu na jednoj stranici već ih ima na par. npr. ima 2 posta na stranici 1 koje hoću citirat i ima 3 posta na stranici 2 koje hoću citirat. bilo bi dobro da se napravi za višestruki citat da se može citirat na više stranica.

 

drugi prijedlog:

nisam siguran jel ovog trenutno ima pa da vidim-kad se editira poruka bilo bi dobro da se na neku foru automatski može citirati nekoga, a ne da se mora copy/paste.

Za ovo prvo se slažem, al nisam te skužio ovo drugo  Neodlučan

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog-Citiranje

to ti je ovako nekako:

napisao si poruku.

ne želiš pisat novu da citiraš nekoga.

onda kad bi bila ova funkcija bilo bi da možeš uređivat zajedno s citiranjem. samo nekog odabereš za citat i klikneš "uredi" na svoju poruku i citat će biti tamo.

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Prijedlog-Citiranje

Mali tip dok ne bude citiranje s više stranica:

Sve poruke koje želite citirati otvorite u novim tabovima, selektirate tekst i paste u glavnom tabu gdje ste otvorili editor za novu poruku.

Evo primjer zadnjeg posta iz teme humor:

xZero kaže...


Dolazi inspekcija u kontrolu u školu.....

Ništa lakše.

Nije se usr*o onaj kojem je daleko zahod, nego onaj ko je kasno krenuo.
 
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Prijedlog-Citiranje

Ma taj problem najlakše bi bilo riješiti da postoji funckija "Umetni citat", a da se kod odgovora, tj. novog posta ispod prikaže-može listati barem 15 prethodnih postova.

Tad bi bilo vrlo jednostavno umetnuti citat/više njih koji želite - i vidite ga.

 

Moguće je i kak DrNasty veli al to zahtijeva puno više posla...

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog-Citiranje

Domagoj, i oće bit išta od ovog?

 

p.s. going offline....

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog-Citiranje
djdomi kaže...

Domagoj, i oće bit išta od ovog?

Odmah sutra! :-)

 

Pratimo, bilježimo, razmatramo, kao i uvijek...

Vidjet ćemo.

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice