Prijedlog - povećanje teksta

poruka: 7
|
čitano: 5.155
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Prijedlog - povećanje teksta

Pozdrav,

 

evo jedan prijedlog.

 

Obzirom da forum čitam zavaljen u fotelju pri čemu je monitor udaljen dobrih 70-100 cm od mene (što bi trebali biti zdravo ), bilo bi zgodno da se može uključiti neka vrsta povećala kojim bi se mogao povećati tekst koji se čita ( kao nekada kad smo bili mali i čitali navođeni prstom  Osmijeh ).

 

Za sada koristim mogućnost Firefox-a za uvećanja teksta, ali taman veličina fonta koja mi odgovara napravi kaos na stranici. Probao sam i Magnifier unutar XP-a, ali nije to to.

 

Ako to implementirate, hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prijedlog - povećanje teksta

meni je čist ok....pa kupi veći monitor, pa ti budu slova još veća Namigiva

Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog - povećanje teksta
smanji rezoluciju
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog - povećanje teksta

pa da slazem se digni rezoluciju pa ces lijepo vidjet po mogucnosti si stavi na 800*600 i uzmi magnifier pa ces bolje vidjet (sala mala XD)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2008 23:41 (buky).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prijedlog - povećanje teksta

Mijenjanje rezolucije na LCD monitoru nema smisla obzirom da imaju nativnu rezoluciju na kojoj je najbolja slika..

 

Da bih povećao slova mijenjanjem rezolucije, moram ju smanjiti, a ne povećati, ali to nije rješenje.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog - povećanje teksta
ferovca1 kaže...

Mijenjanje rezolucije na LCD monitoru nema smisla obzirom da imaju nativnu rezoluciju na kojoj je najbolja slika..

 

Da bih povećao slova mijenjanjem rezolucije, moram ju smanjiti, a ne povećati, ali to nije rješenje.

 
pokusaj s CTRL + '+' , ili CRTL + '-'.
s tim moze povecati slova.

inace, sumljam da ce zbog jednog korisnika staviti veci font, to je tvoj i samo tvoj problem. Vjerujem da drugi nemaju zamjerke prema velicini fonta
Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog - povećanje teksta

Stisni Ctrl i "scrollaj" s mišem...

I wanna be a mod too...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice