Prijedlog u vezi m.bug.hr

poruka: 34
|
čitano: 5.177
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

Ovako, gledam na računaru m.bug.hr i vidim da je jako brz, to je sigurno bez svih ovih điđa što se trebaju "skinuti" pri otvaranju foruma (header, reklame itd..) E sad, bilo bi super da stavite opciju da se mogu slike gledati na m.bug.hr i da su tu i Thump-Up i Thumb-Down, a za mobitele i te vidljive slike bi to riješili jednostavno u opcijama isključiti prikaz slika...

 

(Sve ovo je za brži pregled, no to samo tko želi da mu brže otvara, pa (mislim da ih jako malo ima) bi i oni na 56kbps i 256 kbps modemu mogli brže pregledati forum

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
Moj PC  
25 0 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

a jesi brižan ;))

procesor:intel e8400 matična:gigabyte ep35 ds3l grafička:xfxhd4870
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

Ja vec pola mjeseca koristim m.bug.hr na mobitelu  i mislim da jos mnoge stvari ovdje fale.

Najvaznije,po meni,bi bilo da se uvede onaj oblacic "Ima/nema novih poruka",zatim,TU i TD-ovi,Hvala button te mogucnost gledanja profila.

 

Luckyluke!
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr

Slažem se sa svim jer intenzivno koristim m.bug.hr, nedostaju 'buttoni', slike, neki put se citati vide, neki put ne, bolje bi bilo da se vide citati i slike, ima bugova - riječi su nekad slijepljene zajedno (npr. neštonešto), vidi se neki kod kod novog reda: '<br/>' i jako puno mi fali 'uredi'
nadam se da ćete srediti bar nešto od ovog
P.S. Linkovi se neki put vide, ali nije to problem toliko, nego oni probijaju vidljivi dio stranice, i ustvari nije samo kod linkova nego kad je neki tekst bez zareza, točke, razmaka, npr. Kad netko napiše ime teme ili u postu pa stavi desetak upitnika i sličnog

 

Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2010 14:21 (Šef).
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

Dajem Bump i očekujem odgovor od supermoderatora, ima li napretka, da li se što radi ili zasad ništa

Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr
I fali nam u forumima gumb s kojim bi napravili novu temu.
15 godina
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

Još jedna važna stvar.

Kada netko u poruci napiše ovako

"xxxx

xxxxx

xxxxx

xxxxxx"

na m.bugu se vidi ovako "xxxx xxxxx xxxxx xxxxx"

To me jako živcira.

 

Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr
Pero kaže...
I fali nam u forumima gumb s kojim bi napravili novu temu.

Možda će i to biti ali bi bilo možda najbolje da se malo strpimo da se poprave problemi sa forumom pa onda pređite na prjedloge Bogataš

RIDER
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr
@luckyluke To nikad nisam vidio
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr
Šef kaže...

Slažem se sa svim jer intenzivno koristim m.bug.hr, nedostaju 'buttoni', slike,neki put se citati vide, neki put ne, bolje bi bilo da se vide citati i slike, ima bugova - riječi su nekad slijepljene zajedno (npr. neštonešto), vidi se neki kod kod novog reda: ''<br/>'' i jako puno mi fali 'uredi'
nadam se da ćete srediti bar nešto od ovog
P.S. Linkovi se neki put vide, ali nije to problem toliko, nego oni probijaju vidljivi dio stranice, i ustvari nije samo kod linkova nego kad je neki tekst bez zareza, točke, razmaka, npr. kad netko napiše ime teme ili u postu pa stavi desetak upitnika i sličnog

 

Bumpam temu, m.bug.hr je super, ali još je uvijek bugovit i fali mu nekih funkcija, nadam se da će se sredit neke stvari vezane uz to...

Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr
luckyluke kaže...

Još jedna važna stvar.

Kada netko u poruci napiše ovako

"xxxx

xxxxx

xxxxx

xxxxxx"

na m.bugu se vidi ovako "xxxx xxxxx xxxxx xxxxx"

To me jako živcira.

 

Šta si se mene uvatio Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr
a i citiranje, odgovori na moje poruke...
www.val.hr
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

Slažem se u vezi većine...

 

A posebice to poredanje teksta:

 

"

xxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxx

"

 

koje se resetira na neko blesavo:

"xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx"

 

To me strasno zivcira: ulozim 10min da graficki nesto uljepsam poretkom,da bi na kraju forum to resetirao.

 

Takodjer trebalo bi srediti tekstualni editor, copy/paste neki tekst s nekog sajta i zaljepim i onda mi editor s*re za nedozvoljeni dio HTML koda u tekstu i onda moram tekst prvo u notepad da izgubi formatiranje pa onda tek u editor....

 

Takodjer uklanjanje linkova nevalja,stavim neki link i onda obiljezim ga i klinem na uklanjanje,i onda mi tekst ostane obiljezen non-stop....

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr
A niko se nije sjetio da se uvede scrolanje po stranicama?
hmda
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr
xZero kaže...

 

Takodjer trebalo bi srediti tekstualni editor, copy/paste neki tekst s nekog sajta i zaljepim i onda mi editor s*re za nedozvoljeni dio HTML koda u tekstu i onda moram tekst prvo u notepad da izgubi formatiranje pa onda tek u editor....

 

Takodjer uklanjanje linkova nevalja,stavim neki link i onda obiljezim ga i klinem na uklanjanje,i onda mi tekst ostane obiljezen non-stop....

EDIT: Zadnja ikonica u toolbaru msg editora ti je gumica za poništavanje oblikovanja. znaci kada nesto nece samo oznacis i stisnes gumicu.

 

zzzzZZZZzzz

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2010 11:22 (Glamdring).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi m.bug.hr
Glamdring kaže...
xZero kaže...

 

Takodjer trebalo bi srediti tekstualni editor, copy/paste neki tekst s nekog sajta i zaljepim i onda mi editor s*re za nedozvoljeni dio HTML koda u tekstu i onda moram tekst prvo u notepad da izgubi formatiranje pa onda tek u editor....

 

Takodjer uklanjanje linkova nevalja,stavim neki link i onda obiljezim ga i klinem na uklanjanje,i onda mi tekst ostane obiljezen non-stop....

EDIT: Zadnja ikonica u toolbaru msg editora ti je gumica za poništavanje oblikovanja. znaci kada nesto nece samo oznacis i stisnes gumicu.

 

zzzzZZZZzzz

Ma pokusao sam ali i dalje s*re...

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
online
Prijedlog u vezi m.bug.hr

Ne znam kako je kod drugih, ali kod mene mobilna verzija foruma ima neku grešku.

Evo slika.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

ja sad probao m.bug na Androidu i sve radi bez greške...

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prijedlog u vezi m.bug.hr
Ja nekuzim smisao foruma, makar samo mobilne verzije istog, ako se nemoze otvorit nova tema.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prijedlog u vezi m.bug.hr
Escudo kaže...
Ja nekuzim smisao foruma, makar samo mobilne verzije istog, ako se nemoze otvorit nova tema.

Ko kaže da se ne može otvoriti nova tema?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
13 godina
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

Bilo bi dobro da imamo gumb Uredi...

I JAKO me živcira kada me ne prijavi iz prvog pokušaja,već iz drugog.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

I bilo bi zgodno da se urede citati, ovako se jako teško vide.

|| http://av-gurus.blogspot.com || Magarac || Sum_of_all_fears: ''AVG nije antivirus (samo bi htio biti to).''
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prijedlog u vezi m.bug.hr

E i da,na m.bug.hr se ne vide ankete.To bi trebalo popravit... :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prijedlog u vezi m.bug.hr
volio bi opciju idi ili skoci na stranicu. Nekad bi volio sa prve stranice skocit na npr petu unutar nekog foruma... Ono mali, mali prozorcic za upis broja na koju stranicu zelim i gumb idi. :)
U zadnje vrijeme koristim samo m.bug jer nema vise otkljucanih wirelessa i stvarno je dosadno scrolati svaku stranicu do dolje i to 10 puta, da bih stigao do 10te stranice. Koristim zastarjelu nokiu n82 i ebga dojadi mi nekad i niti ne procitam sta sam htjeo,jer zahtjeva previse baratanja palcem hahaha
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prijedlog u vezi m.bug.hr
Marko :D kaže...

Bilo bi dobro da imamo gumb Uredi...

I JAKO me živcira kada me ne prijavi iz prvog pokušaja,već iz drugog.

http://www.bug.hr/forum/post/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/nedostaci-foruma/1290597.aspx

 

DOmagoj kaže da ne ide.

 

 

 

BTW stavite opciju da se može odabrati stranica. Teško je klikati na slijedeća stranica dok ne dođeš do željene stranice.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prijedlog u vezi m.bug.hr
Marko :D kaže...

Bilo bi dobro da imamo gumb Uredi...

I JAKO me živcira kada me ne prijavi iz prvog pokušaja,već iz drugog.

Evo naprimjer mene neće nikako da uloguje, koliko god puta zaredom kucao svoju mail adresu i šifru, neće da me prijavi...

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
16 godina
offline
Re: Prijedlog u vezi m.bug.hr
ajde ajde lijepo bi molio opciju idi/skoci na stranicu... Citam neke teme koje imaju podosta txta i podosta stranica i ne uspijem sve procitat u jednom danu...tako da npr dodjem do pete str i sutradan moram klik po klik do seste... Totalno odbija! Znam da m.bug nije posjecen kao web verzija,ali mislim da ovaj prijedlog i nije toliko kompliciran,niti bi se isto nista drasticno trebalo mijenjat... Bio bi jako zahvalan!
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
14 godina
online
Re: Prijedlog u vezi m.bug.hr
Ne mare ti oni toliko za mBug. Cekat ces godisnji update, nebudu oni prije promjenili nesto.
inox
16 godina
offline
Re: Prijedlog u vezi m.bug.hr
ma znam,jasno mi je to,ali ne kosta me nista pitat... :D
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
16 godina
offline
Re: Prijedlog u vezi m.bug.hr
Ivan M. kaže...

Ne znam kako je kod drugih, ali kod mene mobilna verzija foruma ima neku grešku.

Evo slika.

 

To i kod mene prikazuje, ali se ne obazirem baš :D

 

Nego, da li bi mogli ubaciti neki prečac u temama u kojima sudjelujem i koje pratim za skok na nepročitano, a ne da moramo otvarati temu, pa onda odabrati nepročitano? (kao ovdje dok se klikne onaj balončić)

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2011 23:17 (denix).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice