Prijedlog u vezi topica Pravila

poruka: 6
|
čitano: 1.322
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi "Pravila"

Ovo mi je neobicno, a i glupo Zasto "BUG Online Forum" nije na prvom mjestu sa svojim podtemama pravila... i ideje...  posto mislim je glupo sto je na zadnjem mjestu..prvi ja nisam mogao da nadem ta pravila, nisu dobra istaknuta, nisu na dobrom mjestu i tako dolazi do problema, a mislim da bih pravila ponasanja trebala biti na prvom mjestu i to je nesto prvo sto bih se trebalo procitati prilikom pristupanja forumu... Znaci sta vi mislite o tome da se ovo pomakne ispred "hardvera"???


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prijedlog u vezi topica Pravila

Definitivno bi bilo uočljivije a samim time i praktičnije.


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi topica Pravila

Slazem se trebalo bi malo bolje istaknuti pravila na forumu mozda promjeniti boju u neku drugu da upada u oci ili dignuti ono na vrh iznad hardvera...


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi topica Pravila

Ja sam za, jer ovako korisnici mogu podobivati kartone jer nisu nasli pravila.

Mislim da to trebalo u neku tamniju boju kako bi ispalo uocljivije.

Sad izgleda kao normalni post dok se ne otvori.


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog u vezi "Pravila"
Alen kaže...

Ovo mi je neobicno, a i glupo Zasto "BUG Online Forum" nije na prvom mjestu sa svojim podtemama pravila... i ideje...  posto mislim je glupo sto je na zadnjem mjestu..prvi ja nisam mogao da nadem ta pravila, nisu dobra istaknuta, nisu na dobrom mjestu i tako dolazi do problema, a mislim da bih pravila ponasanja trebala biti na prvom mjestu i to je nesto prvo sto bih se trebalo procitati prilikom pristupanja forumu... Znaci sta vi mislite o tome da se ovo pomakne ispred "hardvera"???


 Čuj, to je diskutabilno pitanje... Kada prvi put dođeš na forum, doista bi bilo logično da te na početku dočekaju pravila, znači i BOL Forum s tim podforumom. Ali za sve one koji su već registrirani i uredno koriste forum - to su manje bitne stranice. Stoga smo išli logikom "na vrh staviti ono što narod najviše zanima"...

Ali moram se složiti da nije loše, posebice dok smo u beti, staviti BOL forume na vrh - baš zato što nam dolazi puno ovih korisnika... Budemo još malo o tome razmišljali :))
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi "Pravila"
Mah znam da nece da vas forum bude kao i svaki ostali, ali razmisljajete malo i logikom, pa postavite tok je jos kao beta pa nek sami korisnici kazu sta im se cini kao bolja ideja
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice