Prijedlog-zatvaranje dugih tema

poruka: 2
|
čitano: 1.082
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prijedlog-zatvaranje dugih tema zbog aktualnosti

Gledao sam teme o slaganju konfiguracija i došao sam na pomisao da bi bilo dobro da moderatori svake godine na početku godine zatvore tu temu i počinju novu sa oznakom nove godine npr." Konfiguracija do 5000 kn -2018".Svi znamo kako se relativno brzo stvari mijenjaju u IT svijetu i tema sa 300 stranica kod koje neke datiraju više godina s jedne strane je pomalo nepregledna,a i možda više nije aktualno gleadti stvari u 2017 iz 2011,2012 ,.. 

 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Prijedlog-zatvaranje dugih tema zbog aktualnos
Radoznali kaže...

Gledao sam teme o slaganju konfiguracija i došao sam na pomisao da bi bilo dobro da moderatori svake godine na početku godine zatvore tu temu i počinju novu sa oznakom nove godine npr." Konfiguracija do 5000 kn -2018".Svi znamo kako se relativno brzo stvari mijenjaju u IT svijetu i tema sa 300 stranica kod koje neke datiraju više godina s jedne strane je pomalo nepregledna,a i možda više nije aktualno gleadti stvari u 2017 iz 2011,2012 ,.. 

 Zanimljiv prijedlog...

 

Takvu praksu imaju sportski forumi, svake sezone se otvara nova tema.

 

No, kod nas je problem što takvih tema ima podosta, pa sad pitanje treba li na sve primijeniti ili samo na ove gdje se baš daju savjeti za slaganja i stalno se u tim savjetima počinje iznova vrtjeti priča (ne baš bukvalno svaki put, ali nakon par stranica što se odmakne dođe novi upit i ide nova, ali slična, spika koja je već bila).

 

Svakako nisu idelane te vječne teme jer se novim članovima jako teško u njima snaći, ali opet omogućavaju da se smanji broj ponavljanja istih priča i savjeta, a i svakodnevno aktivnima olakšava snalaženje i praćenje.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice