Prijedlog/upit... Recenzije forumaša

poruka: 9
|
čitano: 1.587
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Prijedlog/upit... Recenzije forumaša

 

Poštovani,

 

Mislim da bi valjalo otvoriti neko mjesto gdje bi forumaši mogli stavljati svoje recenzije.

Neki forum/podforum za recenzije igara, programa,  očvrsja (lol).

Što Vi mislite?

 

Pozdrav,

                  191x7

No skill, just 191x7!
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog/upit... Recenzije forumaša
191x7 kaže...

 

Poštovani,

 

Mislim da bi valjalo otvoriti neko mjesto gdje bi forumaši mogli stavljati svoje recenzije.

Neki forum/podforum za recenzije igara, programa,  očvrsja (lol).

Što Vi mislite?

 

Pozdrav,

                  191x7

 to je i meni palo na pamet da otvorimo podforum "tutorijali" gdje bi  recenzirali  i objašnjavali stvari vezane za informatiku..
15 godina
offline
Prijedlog/upit... Recenzije forumaša

Bilo bi dobro da se napravi isto i za rewiev-e, ono kad netko kupi neki pric ili minitor ili tak nešto pa da ga opiše i tako nesto.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prijedlog/upit... Recenzije forumaša
ivan262 kaže...

Bilo bi dobro da se napravi isto i za rewiev-e, ono kad netko kupi neki pric ili minitor ili tak nešto pa da ga opiše i tako nesto.

 
Review je samo tuđica za recenziju. To ti je jedno te isto. Neki pravilniji hrvatski naziv bio bi Opisnica ili Opisnik.
No skill, just 191x7!
15 godina
offline
RE: Prijedlog/upit... Recenzije forumaša
191x7 kaže...
ivan262 kaže...

Bilo bi dobro da se napravi isto i za rewiev-e, ono kad netko kupi neki pric ili minitor ili tak nešto pa da ga opiše i tako nesto.

 
Review je samo tuđica za recenziju. To ti je jedno te isto. Neki pravilniji hrvatski naziv bio bi Opisnica ili Opisnik.
 Sorry, malo se zeznijo.

Ma imam 2 iz hrvatskog(jedva), a čiste 5. iz engleskog i njemačkogBelji se
Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog/upit... Recenzije forumaša
191x7 kaže...
ivan262 kaže...

Bilo bi dobro da se napravi isto i za rewiev-e, ono kad netko kupi neki pric ili minitor ili tak nešto pa da ga opiše i tako nesto.

 
Review je samo tuđica za recenziju. To ti je jedno te isto. Neki pravilniji hrvatski naziv bio bi Opisnica ili Opisnik.
 ideja o mjestu za revjuje uopce nije losa al bojim se da bi s obzirom na uoceni i sveprisutni nedostatak elementarne pismenosti i strucnosti to ipak bilo gubljenje vremena. budimo realni, kvalitetne recenzije kakve imamo u Bugu, Vidiju i slicnim casopisima nemoguce je naci na forumu, a i ja osobno ih nebi citao(postoji nesto sto se zove e-zine na kojem ipak rade stucnjaci). najbolje da sve ostane na nekom poduzem osobnom osvrtu nego da od pere radimo profesora. sto se tice ovog hrvatskog pravilnog naziva, nema smisla da izmisljamo nove rijeci (LOL) ako vec imamo u rijecniku za review sljedece:

1. review časopis, članak, ispitati, ispitivati, izvješće, kritika, magazin, nadzirati, ocijeniti, ocjena, ocjenjivanje, osvrt, ponavljanje, ponovni pregled, ponovno ispitati, ponovo ispitati, pregled, pregledati, pregledavati, pregledni, preispitati, preispitivanje, preispitivati, prikaz, prikazati, prosuditi, provjera, rasprava, razmatranje, razmotriti, recenzija (u ovom kontekstu), recenzirati, revidirati, revija, revizija, smotra

ubuduce umjesto izmisljanja upisnica, opisnica i pisanica odi na http://hjp.srce.hr/index.php?show=search i provjeri jel ima doticne rijeci u nasem jeziku uopce!
real life is for people who suck at video games
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 13:31 (r3d3f1n3).
15 godina
offline
RE: Prijedlog/upit... Recenzije forumaša

de sta se pocimate prepirat kako se kaze opisnica, review, rezencija - sve je to isto

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis(\__/)(='.'=)(")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog/upit... Recenzije forumaša
191x7 kaže...

 

Mislim da bi valjalo otvoriti neko mjesto gdje bi forumaši mogli stavljati svoje recenzije.

Neki forum/podforum za recenzije igara, programa,  očvrsja (lol).

Što Vi mislite?

 Već postoji razrađeni sistem pisanja recenzija u sklopu naših digitalija.

 Nije neka luda navala samozvanih pisaca, pa ajde se prvo tamo dokažite...

 Nekad davno smo pokušali na Games Masteru otvoriti prostor čitateljima za pisanje recenzija igara - to je dalo katastrofalne rezultate. Od problema nepismenosti, do pisanja nekih nesuvislih fantazija i dječjih priča...
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog/upit... Recenzije forumaša

Jaooooo, dali postoje te recenzije negdje u digitalnom obliku????? Ako ne, moze li se to uploadati uz normalno anonimiziranje autora?

Ibanez RG1527 * Mesa Simulclass 2:90 * Mesa Triaxis (4th edition) * TC Electronics GMajor * Marshall JCM 1960 * Behringer FCB1010 + UNO mod * iPc + Ubuntu Studio * Van Den Hull D501 silver
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice