Problem s BUGonline

poruka: 6
|
čitano: 2.817
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem s BUGonline
pitanje

Ljudi, ja od subote ne mogu ući na stranicu, svaki dan sam pokušavao barem 10 puta i nie mi htjelo ući, to samo odkad ste napravili neki update portala. Ni na forum.bug.hr ni na samo bug.hr. To je bilo sa Firefoxom. Sada sam probao sa IE i vidim da s njim hoće... Zašto je to tako? Prije sam normalno ulazio sa IE.

Tko zna koliko sam sad stvari propustio...

Zašto je došlo do ovoga problema i hoće li ga se ispraviti?

Ja još uvijek sa firefoxom ne mogu ući na BOL...

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s BUGonline

Kako znas da je problem u BOL-u, a ne u tvojem browseru?

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s BUGonline
Možda si isntaliro neki add-on za Firefox s kojim neke stranice ne rade. Meni se bilo nekak čudno pokazivo forum, al kad sam se logiro sve je ok....
AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Asus EN7300 GS (up to 512MB) | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W | LG Flatron W2241S (22''...)
15 godina
neaktivan
offline
Problem s BUGonline
autorov komentar
Nikakav addon, apsolutno ništa. To jutro sam normalno bio na forumu, popodne sam probao i više neće... Neznam zašto... Ima li itko sličnih problema?
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s BUGonline

Meni je sve u redu, probaj izbrisati cache i cookie-se možda ti onda bude radilo

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s BUGonline

Meni je sve uredu.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice