Problem prilikom otvaranja slike na indexu

poruka: 5
|
čitano: 1.222
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem prilikom otvaranja slike na indexu

Pozdrav

 

Neznam jel do mene, al kad god želim da otovrim neku sliku s vijesti, ili bilo čega s indexa, firefox se restore down (dugme pored x-a gore desno i minimaze).

Koristim Firefox 3 trenutno, al i dok sam bio na FF2 također isti problem mi se dešavao, što me dosta iritira.

Želim samo da prijavim taj problem, pa ako nešto možete poduzeti..

 

Hvala

 

E, da :)

 

Samo da napomenem i za ovu temu http://forum.bug.hr/forum/topic/zadnje-odgovorene-teme-indexu/3226.aspx?sort=asc&view=flat

 

pozzz

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Problem prilikom otvaranja slike na indexu
kvaju kaže...

Neznam jel do mene, al kad god želim da otovrim neku sliku s vijesti, ili bilo čega s indexa, firefox se restore down (dugme pored x-a gore desno i minimaze).

Koristim Firefox 3 trenutno, al i dok sam bio na FF2 također isti problem mi se dešavao, što me dosta iritira.

Želim samo da prijavim taj problem, pa ako nešto možete poduzeti..

Mislim da je do tebe - ja isto koristim FF3 i sve je OK, isto je bilo sve u redu kad sam koristio FF2, kao i bilo koji drugi browser. Doduše, nisam baš siguran o kojem otvaranju slika govoriš, no meni sve sa slikama dobro radi.
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem prilikom otvaranja slike na indexu

Ja normalno mogu da čitam vijesti, međutim kada želim da vidim veću sliku, kliknem na nju i desi mi se kao na slici 2.

Slika1 Slika1
Slika 2 Slika 2
16 godina
moderator
offline
RE: Problem prilikom otvaranja slike na indexu
kvaju kaže...

Ja normalno mogu da čitam vijesti, međutim kada želim da vidim veću sliku, kliknem na nju i desi mi se kao na slici 2.

Zahvaljujem na skrinšotovima, sad je puno jasnije.

Dakle, problem je u nekoj ekstenziji ili postavci koju imaš, a koja nalaže da se svi pop-up prozori otvaraju kao tabovi. Uvećana slika se prikazuje u pop-upu, koji se naknadno automatski resizea prema velicini slike. S obzirom da ti Firefox forsira otvaranja pop-upa u tabu, skripta resiza cijeli Firefox. Isključi tu opciju i bit će ok.
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem prilikom otvaranja slike na indexu

ok, samo dok je nađem :D

hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice