Je li problem ako se otvara puno tema?

poruka: 8
|
čitano: 1.726
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje za sve

Želio bih pitati sve vas. Dali je problem ako se otvara puno tema. Naprimjer ja. Otvorio sam ih negdje 5 u 10 dana. Ali to su bas bila pitanja koja su mi trebala jer ih nisam mogao naći drugdje. I sada mi je glupo otvarat teme za pitanja koja imam. Što mislite o tome? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje za sve
Canassob kaže...

Želio bih pitati sve vas. Dali je problem ako se otvara puno tema. Naprimjer ja. Otvorio sam ih negdje 5 u 10 dana. Ali to su bas bila pitanja koja su mi trebala jer ih nisam mogao naći drugdje. I sada mi je glupo otvarat teme za pitanja koja imam. Što mislite o tome? Hvala.

 mislim da je neko nepisano pravilo da ne treba pretjerivati u otvaranju tema kao početnik,a važni su i sami naslovi..Namigiva..i još nešto,prije otvaranj teme pogledaš da li nešto slično postoji, pomoću opcije pretraži teme...
moljac
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2009 20:51 (seneka).
15 godina
protjeran
offline
Pitanje za sve

Naravno da je problem, jer se prenatrpava forum i time usporava.

eh sta sam casa zbog tebe razbio, ja posle tebe nisam trezan bio xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje za sve

Ne, nije problem. Ako su pitanja konstruktivna, dobro objašnjavaju problem, nisu već postavljana i ako nekrše niti jedno pravilo foruma sve 5.

 

@neki_lik: bolje da se forum zatrpava konstruktivnim pitanjima i odgovorima nego spamom.

Kamo loš Linuxaš ide nakon smrti? /dev/null
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje za sve

Ma znam za search i te stvari. Ne brinite. Već kao, pogledajte teme koje pratim, ta pitanja teško cu nac tj neznam koje rijeci koristit i slicno nekad pa otvorim novu temu. Ali za neke banalne stvari i slicno sta me zanima uvijek je tu Google kojeg prvo koristim. Ali volim postat temu ovdje da mi ljudi odgovore i pomognu. Mnogo puta neki pitaju nes i ne vrate se na temu nazalost tamma kad me zanima nesto al sta se moze. Slusam dalje, primam i dobre i lose primjedbe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Pitanje za sve

Nije problem u otvaranju i puno tema - ako su svrsishodne (kao što ti je Tux objasnio).

 

Ali ti griješiš u prvom koraku - stavljaš loše naslove temama! Imao si problem s avatarom i stavio si naslov "avatar", umjesto da je naslov bio opisnog tipa koji bi ukazao na bit problema.

 

Otvorio si temu http://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-hardver/huawei/24495.aspx u kojoj želiš raspravljati o malim kućnim mrežama, a u naslovu je - samo ime tvog routera! Pa kako se onda možeš nadati kvalitetnijoj raspravi, odnosno većem odazivu onih koji možda imaju dobar savjet za tebe?

 

Čak i ova tema ima besmislen naslov "pitanje za sve" - takav naslov se može staviti na sve i da nikome ništa nije jasno.

 

I što je najgore - nisi jedini koji tako radi! :(

 

Moderatori mogu naknadno dotjerivati naslove, ali na to nitko od forumaša ne bi smio računati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 5:04 (Miro).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje za sve

Nema problema. Ubuduće ću paziti na to uvijek. Hvala na savijetima i primjedbama cijenim to.

 

EDIT: evo upravo vidim da nije moguće naknadno mijenjati temu, kolko vidim?

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 9:01 (Canassob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
RE: Pitanje za sve
Canassob kaže...

Nema problema. Ubuduće ću paziti na to uvijek. Hvala na savijetima i primjedbama cijenim to.

 

EDIT: evo upravo vidim da nije moguće naknadno mijenjati temu, kolko vidim?

 Da, ne možeš promijeniti naslov teme (zato i treba paziti kod kreiranja), ali možeš sam prijaviti svoju prvu poruku u temi i zamoliti moderatore (u objašnjenju prijave) da promjene naslov teme. To je najbrži način i tu prijavu vide svi moderatori.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice