Problemi s postanjem

poruka: 21
|
čitano: 3.092
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
I onako je forum u k....!

Pokusavam 10 dana da napisem neki odgovor na forumu i uvjek je sve u k.... "Molimo pricekajte trenutak..." i tako stoji cijeli jb dan. Zbiljam jadno.

Uzput internet mi radi super i picim i po drugim forumima i fala bogu rade super sam ovaj nikako.

Imate problema s necim ili nes drugo kod mene fala bogu pa sve super radi!!

 

 

P.S.

Sad mi je ovo proslo a poslo sam ujutro!!! Imo sam par odgovara na forumu i do sada samo je ovo proslo!!!! zbiljam ovaj internet postaje kao i nasa HP-Hrvatska pošta!! Zalosno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 21:16 (zzXXy).
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I onako je forum u k....!

A da pokušaš s drugim browserom???

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: I onako je forum u k....!
zzXXy kaže...

Pokusavam 10 dana da napisem neki odgovor na forumu i uvjek je sve u k.... "Molimo pricekajte trenutak..." i tako stoji cijeli jb dan. Zbiljam jadno.

Uzput internet mi radi super i picim i po drugim forumima i fala bogu rade super sam ovaj nikako.

Imate problema s necim ili nes drugo kod mene fala bogu pa sve super radi!!

Koji browser imaš, i dali si instalirao flash?

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: I onako je forum u k....!
zzXXy kaže...

Pokusavam 10 dana da napisem neki odgovor na forumu i uvjek je sve u k.... "Molimo pricekajte trenutak..." i tako stoji cijeli jb dan. Zbiljam jadno.

Uzput internet mi radi super i picim i po drugim forumima i fala bogu rade super sam ovaj nikako.

Imate problema s necim ili nes drugo kod mene fala bogu pa sve super radi!!

ja nemam problema sa porukama ali meni je problem kada hoću staviti sliku sa kompa....stalno zapinjeViče

errando discimus
15 godina
neaktivan
offline
I onako je forum u k....!

Ma, koliko vidim biti će nekakve manje nadogranje,ali nisam siguran-inače je to do toga.

Je li to pri pisanju forumu ili ne možeš uopće na forum sa svog PC-a?

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 21:16 (pod009).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I onako je forum u k....!

Operu i snjom hvala bogu svuda surfam i nikakvih problema nisam imo do sada!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I onako je forum u k....!

Ja koristim Operu 10.01 i često ne mogu slati poruke kod kojih je nešto podebljano/ukošeno/podcrtano.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: I onako je forum u k....!
laki-cakija kaže...
zzXXy kaže...

Pokusavam 10 dana da napisem neki odgovor na forumu i uvjek je sve u k.... "Molimo pricekajte trenutak..." i tako stoji cijeli jb dan. Zbiljam jadno.

Uzput internet mi radi super i picim i po drugim forumima i fala bogu rade super sam ovaj nikako.

Imate problema s necim ili nes drugo kod mene fala bogu pa sve super radi!!

ja nemam problema sa porukama ali meni je problem kada hoću staviti sliku sa kompa....stalno zapinjeViče

Svi imaju problema s tim, recimo prebaciš 5 slika, postaš post i nema ih pa moraš opet i onda je sve ok.

 

No ima još nešto stavljanje slika sa neke stranice tj. kada se paste-a url, to mi skoro nikad neradi. Pojavi mi se onaj trokut u kojem je u sredini uskličnik...

 

 

 

BTW: OPERA JE KOMA SA BUGOVIM FORUMOM! Barem je meni 10-etka bila. Firefox radi super, a ni chrome baš mi nije bio dobar sa bugovim forumom.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 21:20 (Hyperion).
15 godina
offline
I onako je forum u k....!

J sam imo problema sa IE (nije da se hvalim da sam ga koristiio) medjutim sa FF i operom nemam problema!

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I onako je forum u k....!

Opet ev sad mi se poruka jos uploda na forum i jos uvjek pise Molimo pricekajte trenutak... a ovo je vec treca da pokusavam nes napisati!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: I onako je forum u k....!
Hyperion kaže...
BTW: OPERA JE KOMA SA BUGOVIM FORUMOM! Barem je meni 10-etka bila. Firefox radi super, a ni chrome baš mi nije bio dobar sa bugovim forumom.

Je tu si u pravu al cudno samo s tim forumom imam problema!!!!

Da mozda nije do njih a ne do opere!?

15 godina
offline
RE: I onako je forum u k....!
zzXXy kaže...

Opet ev sad mi se poruka jos uploda na forum i jos uvjek pise Molimo pricekajte trenutak... a ovo je vec treca da pokusavam nes napisati!!!

Skini FF pa onda probaj, a ne otvarat ovakve teme, pogledaj samo naslov. 99% ljudi radi super, samo tebi neradi i odmah je forum u k***u, prije će da je opera.

 

IE 8 nije tako ni loš no opet tu je FF.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Problemi s postanjem

Pa necu mijenjati ZBOG samo jednog foruma preglednik na kojemu sam od pocetka! Ovo je samo sugestija nista vise ako neradi na Operi ok neradi ima hvala bogu tih foruma di se moze pricati i di opera radi super. Hvala bogu pa imam ja tih foruma. nego nisam nikad bio toliko aktivan na bug forumu htio sam sam nes napisati tj. komentirati pa me izzivciralo to molimo pricekajte trenutak...

Mislim da bi trebali onda negdje napisati koji preglednici su komtabilni s bug forumom da mi to znamo. Znaci ono "S ovim forumom vam rade ovi pregednici - IE 8+ Mozila FF i tako to"

Mozda grijesim neznam! nisam ni na jednim forumu naiso da tako sto ima al eto kod nas je sve moguce ipak smo mi u hrvatskoj!

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problemi s postanjem
zzXXy kaže...

Pa necu mijenjati ZBOG samo jednog foruma preglednik na kojemu sam od pocetka! Ovo je samo sugestija nista vise ako neradi na Operi ok neradi ima hvala bogu tih foruma di se moze pricati i di opera radi super. Hvala bogu pa imam ja tih foruma. nego nisam nikad bio toliko aktivan na bug forumu htio sam sam nes napisati tj. komentirati pa me izzivciralo to molimo pricekajte trenutak...

Mislim da bi trebali onda negdje napisati koji preglednici su komtabilni s bug forumom da mi to znamo. Znaci ono "S ovim forumom vam rade ovi pregednici - IE 8+ Mozila FF i tako to"

Mozda grijesim neznam! nisam ni na jednim forumu naiso da tako sto ima al eto kod nas je sve moguce ipak smo mi u hrvatskoj!

Evo probaj onda sa IE 8/7, to imaš u windowsima integrirano.

 

Pa tko kaže da moraš mijenjat preglednik? Koristiš ih oba.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 21:40 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s postanjem
Hyperion kaže...

Evo probaj onda sa IE 8/7, to imaš u windowsima integrirano.

  Ma spor je brate ko puz treba mu pun k.... vremena da nes ocita a mene to jako zivcira! ev ovo je poruka s IE8 ijako njega mrzim koristiti jer mi nije na ruku nema nekih stvari koje meni odgovarju a sto ima oper!

 

....

Ovo sad prolazi jako dobro mislim da nije do Opere nego do foruma!! Ostali forumi mi preko opere rade super samo ovaj steka i koci jos uvjek imam 3 poruke na operi koje se pokusavaju dostaviti ovome forumu!! cudno zar ne!?

 

 

......

 

Hvala svim ja odustajem ipak hvala na pomoci ovo moje je sam sugestija bila za modelatora i administratora foruma nis vise ostalima hvala na pomoci! ipak imam ja foruma na kojima opera radis fantasticno i di sam jako aktivan tak da me ovo previse ni ne zamara sto nemogu s operom na bug forum posto nisam aktivan bas jako tu. ja sam sam probo da skrenem pozornost da nes nestima.

uglavnom hvala svim koji su pokusali pomoc. i s IE8 radi ok al jbg ja ga izbjegavam max ne koristiti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 21:52 (zzXXy).
14 godina
neaktivan
offline
Problemi s postanjem

Ja imam Firefox i samo mi je par puta forum zapeo.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problemi s postanjem
Jednostavno su mi danas nestali "dodaci" na forum stranici(smail,podebljana slova,font..........),kao sto na slici vidite,nema nista!??? Ad Block Plus sam disable-ala. Jedinu "novotariju" koju sam danas napravila,to je scan sa Malwarebytes' Anti-Malware!
Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problemi s postanjem
Hmmm evo sada sam skuzila.Ne radi mi niti "enter"-tj sljedeci stupac,rijeci mi sastavlja u jednu recenicu! PRVI DRUGI RED TREĆI RED
Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 18:33 (MandaTDI).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s postanjem
Ocisti cookiese sve...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
offline
RE: Problemi s postanjem
EnlightenedPhoenix kaže...
Ocisti cookiese sve...

Ako ne upali..stisni gore ovo "Isključi WYSIWYG" pa ponovno uključi klikom na isti gumb.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Problemi s postanjem

Hvala,rjeseno ovime!{#}

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 19:50 (MandaTDI).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice