Russa spama inbox zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.217
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Russa spama inbox

spama mi   inbox sa nekim debilnim refferal linkom

 

Russa

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 22:06 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Russa spama inbox

Pa prijavi ga

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Russa spama inbox

Ignoriraj ga.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
16 godina
offline
RE: Russa spama inbox

pa evo, tebe/njega (ili bilo koga) na forumu mogu prijavit..

na inboxu nema (il sam slijep Nevinašce) te opcije

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 22:09 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
Russa spama inbox

Evo njegov poruke pa imas gumb prijavi ispod http://www.bug.hr/forum/userposts/russa/10655.aspx?sort=desc

 

EDIT: Ja bi se prvo izivciro i svasta mu izgovorio pa bi onda iskljucio privatne poruke na neko vrijeme ali prvo bi mu lijepo reko ak nece nece

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 22:10 (Skizzy).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Russa spama inbox
Skizzy kaže...

EDIT: Ja bi se prvo izivciro i svasta mu izgovorio pa bi onda iskljucio privatne poruke na neko vrijeme ali prvo bi mu lijepo reko ak nece nece

  Nema potrebe za isključivanjem privatnih poruka, samo ga se stavi na Ignore i njegove poruke mu neće stizati.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
14 godina
neaktivan
offline
RE: Russa spama inbox
deadman kaže...
Skizzy kaže...

EDIT: Ja bi se prvo izivciro i svasta mu izgovorio pa bi onda iskljucio privatne poruke na neko vrijeme ali prvo bi mu lijepo reko ak nece nece

  Nema potrebe za isključivanjem privatnih poruka, samo ga se stavi na Ignore i njegove poruke mu neće stizati.

To nisam znao jel ignore nikada nisam ni koristio al hvala na informaciji

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice