Screenshots problem

poruka: 11
|
čitano: 1.710
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Screenshots problem

Jučer sam imao problem prilikom postanja screenshots na svoju temu (vidi: Windows Vista sleep mode troubleshooting) pa me zanima objašnjenje jednoga: zašto mi neće prihvatiti screenshots u postu? Probao sam opciju 'Poništi oblikovanje' na slike, ali svejedno ništa. 'Dodaj sliku sa računala' radi, slika se pojavi i onda 'Pošalji' javlja grešku u vidu formata teksta. I kamo da stavim sliku kada mi se 'jedna zalijepi na drugu' ako je umetnem u tekstualni okvir podno teksta? thx

Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Screenshots problem

koji browser?

možda baš taj radi probleme

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
protjeran
offline
RE: Screenshots problem

Mozilla Firefox 3. Da, istina vidio sam da nešto piše za Firefox, ali mislim da nije u vezi toga. Tu i piše AD Block Plus

Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
16 godina
offline
RE: Screenshots problem

pokušaj sa ie-om pa javi

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Screenshots problem

Kada odabereš datoteku prvo treba kliknuti na gumb "Prebaci", a onda "Pošalji". Možda si zaboravio ovaj prvi gumb?

Javlja ti ovu grešku?

 

U tekstu je pronađen nedozvoljeni komad HTML kôda (a href='javascript:...').
Ukoliko ste koristili kopiranje formatiranog teksta, molimo da izbrišete slike, te ga označite i uklonite mu formatiranje (zadnja naredba na desnoj strani).
Alternativno ga možete izbrisati i kopirati kao čisti tekst.

<?= "hello world" ?>
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2008 20:09 (disturbedHR).
15 godina
protjeran
offline
RE: Screenshots problem

Da. Javlja baš tu grešku. ?Mršti se evo slike sa računala

Pumpkin Pumpkin
Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
15 godina
protjeran
offline
RE: Screenshots problem
stoncin3 kaže...

Da. Javlja baš tu grešku. ?Mršti se evo slike sa računala

 Sada je uspjelo. To nije moj komp. Možda na mome kući nešto ne valja?
Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
16 godina
neaktivan
offline
RE: Screenshots problem
Sada je uspjelo. To nije moj komp. Možda na mome kući nešto ne valja?
Prije si rekao "I kamo da stavim sliku kada mi se 'jedna zalijepi na drugu' ako je umetnem u tekstualni okvir podno teksta?".
Pretpostavljam da si pokušavao slike odvući unutar teksta. To ne možeš raditi, slike se uvijek prikazuju na dnu.
<?= "hello world" ?>
15 godina
protjeran
offline
RE: Screenshots problem

Sada sam postao jednu gore za probu. Dobro, nema veze slika s temom, ali za probu-isto sam koristio Firefox, uspjelo. U čemu je štos na kompu doma? Što trebam podesiti? thx

Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
16 godina
moderator
offline
RE: Screenshots problem
stoncin3 kaže...

Sada sam postao jednu gore za probu. Dobro, nema veze slika s temom, ali za probu-isto sam koristio Firefox, uspjelo. U čemu je štos na kompu doma? Što trebam podesiti? thx

Slike dodaješ u dijelu "slike uz poruku", nikako dovlačiti u sam prostor za upis poruke. Ako dovlačiš slike, kopi-pejstaš kod od nekud, javlja se greška o nedozvoljenom formatiranju. Dakle, u "tekst poruke" samo tekst, a slike idu ispod i sve će biti ok.
Domagoj
15 godina
protjeran
offline
RE: Screenshots problem
Domagoj kaže...
stoncin3 kaže...

Sada sam postao jednu gore za probu. Dobro, nema veze slika s temom, ali za probu-isto sam koristio Firefox, uspjelo. U čemu je štos na kompu doma? Što trebam podesiti? thx

Slike dodaješ u dijelu "slike uz poruku", nikako dovlačiti u sam prostor za upis poruke. Ako dovlačiš slike, kopi-pejstaš kod od nekud, javlja se greška o nedozvoljenom formatiranju. Dakle, u "tekst poruke" samo tekst, a slike idu ispod i sve će biti ok.
 Hvala. Radi. Zaboravio sam klik na "Prebaci" prije posta ("Pošalji"). thx
Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice