Slažem se - Ne slažem se

poruka: 14
|
čitano: 2.248
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka

1. Nisam još uočio da li to ima, ali bih volio da se može vidjeti kada Vam je tko dao i tko Vam je dao Hvala, Slažem se, Ne slažem se.

 

2. Isto tako, radi lakšeg pronalaženja poruka u Arhivi u slučaju da imamo gomilu toga Arhiviranog, da se stavi neka tražilica koja će pomoći pri lakšem pronalaženju poruka.

 

Toliko od mene! ZZ!

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 12:17 (4ucker).
Moj PC  
8 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka
4ucker kaže...

1. Nisam još uočio da li to ima, ali bih volio da se može vidjeti kada Vam je tko dao Hvala, Slažem se, Ne slažem se.

 

2. Isto tako, radi lakšeg pronalaženja poruka u Arhivi u slučaju da imamo gomilu toga Arhiviranog, da se stavi neka tražilica koja će pomoći pri lakšem pronalaženju poruka.

 

Toliko od mene! ZZ!

Za prvi prijedlog se ne slažem,jel nije bitno kada mi je netko dao hvala ili ostalo nego tko mi je daoBelji se

15 godina
offline
RE: Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka
big_guy kaže...
4ucker kaže...

1. Nisam još uočio da li to ima, ali bih volio da se može vidjeti kada Vam je tko dao Hvala, Slažem se, Ne slažem se.

 

2. Isto tako, radi lakšeg pronalaženja poruka u Arhivi u slučaju da imamo gomilu toga Arhiviranog, da se stavi neka tražilica koja će pomoći pri lakšem pronalaženju poruka.

 

Toliko od mene! ZZ!

Za prvi prijedlog se ne slažem,jel nije bitno kada mi je netko dao hvala ili ostalo nego tko mi je daoBelji se

 To sam i mislio napisati ali nije dobro ispalo, sad cu editirati...

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka
4ucker kaže...

1. Nisam još uočio da li to ima, ali bih volio da se može vidjeti kada Vam je tko dao i tko Vam je dao Hvala, Slažem se, Ne slažem se.

Naravno da možeš vidjeti tko je kome dao TD, TU i Hvala. Klikni na to!

There is no place like 127.0.0.1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka

1. mislis na ovo? (slika u prilogu)

 

2. mozda dobra ideja, meni osobno ne potrebna. 

 

EDIT: kasnim, isprike.

R
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 12:22 (robson).
14 godina
offline
Slažem se - Ne slažem se
samo stisneš na broj pokraj hvala ili ovih (ne)slažem se
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka
andy0101 kaže...
4ucker kaže...

1. Nisam još uočio da li to ima, ali bih volio da se može vidjeti kada Vam je tko dao i tko Vam je dao Hvala, Slažem se, Ne slažem se.

Naravno da možeš vidjeti tko je kome dao TD, TU i Hvala. Klikni na to!

 Ne tako, nego npr. netko ti dadne hvala a ti nemas pojma, i onda dobijes obavijest i vidis...

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka
4ucker kaže...

 Ne tako, nego npr. netko ti dadne hvala a ti nemas pojma, i onda dobijes obavijest i vidis...

I svaki put da dobiješ obavijest? Nepotrebno, i tehnički zahtjevno.

There is no place like 127.0.0.1
15 godina
offline
RE: Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka
4ucker kaže...

1. Nisam još uočio da li to ima, ali bih volio da se može vidjeti kada Vam je tko dao i tko Vam je dao Hvala, Slažem se, Ne slažem se.

 

2. Isto tako, radi lakšeg pronalaženja poruka u Arhivi u slučaju da imamo gomilu toga Arhiviranog, da se stavi neka tražilica koja će pomoći pri lakšem pronalaženju poruka.

 

Toliko od mene! ZZ!

1. Mislim da je nepotrebna informacija kada nam je tko dao Hvala, TU i TD. Ne pravimo statistike u vezi vremena dobijanja tako da mislim da je suvišna, a ovo drugo ima..

2. Drugi prijedlog nije loš, ali meni ne treba jer nemam mnogo toga arhiviranog. Veoma brzo se snađem i da imam par stranica.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka
boxer kaže...

a ovo drugo ima..

Nema. Pročitaj ostale postove - on želi dobiti obavijest kada mu netko da Hvala.

There is no place like 127.0.0.1
15 godina
offline
RE: Slažem se - Ne slažem se / Arhiva poruka
andy0101 kaže...
boxer kaže...

a ovo drugo ima..

Nema. Pročitaj ostale postove - on želi dobiti obavijest kada mu netko da Hvala.

Znam i shvaćam sada na šta je mislio, ali pisao sam post u međuvremenu kad nije bilo ovih postova gdje objašnjava šta zapravo želi.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
16 godina
offline
Slažem se - Ne slažem se

To bi bojim se samo punilo mailbox sa dosta obavijesti, no ako netko to želi..

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slažem se - Ne slažem se

Totalno nepotrebno i trošilo bi bandwith servera kada bi svatko svako malo dobio obavijest.

oko za oko,pasta za zube
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slažem se - Ne slažem se

A ja bi htio da mi umjesto hvala na tekuci sjedne po 5 kuna ali jeb kad nije moguce.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice