Spam na forumu zaključana tema

poruka: 261
|
čitano: 41.347
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Spam na forumu

Jel Rambox pokušao uvalit BenQ monitor ili AMD-ov proc spamerima ?

 

Ajmo vatru sa vatrom izbit.


Garantirano odlaze u 12 sekundi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 10:36 (DarthMarkus).
Moj PC  
10 1 hvala 0
15 godina
offline
Spam na forumu

"neka cvjeta 1000 spamova" (drug mao)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Spam na forumu

To Kinezi kupuju bug.hr pa sada testiraju forum a kasnije budu i sam bug.hr... to je pisalo u temi vijesti by forumaši... javio se njihov ceo tung...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Spam na forumu

Meni se čini da vi gubite bitku sa spamerima...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spam na forumu
Mislim da bi im trebali podijelit zute kartone pa ce se uozbiljit.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
18 0 hvala 0
8 godina
offline
Spam na forumu

ovo nam je osveta u pugbu ..zbog toga sta smo rekli china number 2

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Spam na forumu
Jbte sad su pocele i poruke padati po temama, đizs..😑lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Spam na forumu

Nemože se ovo riješit imam neki gadan osjećaj da će ovako ostat za vijeke vjekova amen! 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 2 hvala 1
6 godina
offline
Re: Spam na forumu

Lako se to može riješit, par ljudi je već napisalo i na koji način

Trust nobody, become the best !
14 godina
offline
Spam na forumu

zatvorite registracije privremeno,ionako će novi korisnik biti crosoldier32 i pitat će zašto mu se ledi pc.Izdržat ćemo nekako...

Sjedi 1
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Spam na forumu

pa kud su se koreja i kina našle nadpišavati baš na bugovu forumu?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Spam na forumu

Mislim jel itko u cijelom BUG-u sposoban? 

Pa ovo traje danima i da se ne može riješiti? Kako je to uopce moguce?

Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Spam na forumu

Pa na godišnjem su ljudi..

15 godina
offline
Spam na forumu

I prije je bilo spama na forumu al ovo je postalo sprdnja...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Spam na forumu

Ja sam se već zabrinuo da će sad pasti broj novih članova i tema, ali na svu sreću se forum popunio 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Spam na forumu

Onako zdravoseljački objašnjeno, jel neko od cijelog tog spama ima koristi ili je to neko samo jako glup?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Spam na forumu

ovo je nehumanoo!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spam na forumu
Seki001 kaže...

Nemože se ovo riješit imam neki gadan osjećaj da će ovako ostat za vijeke vjekova amen! 

 ja zbilja ne razumijem ove sto misle da postoji nekakvo rijesenje za ovo 

16 godina
offline
Re: Spam na forumu

Kontam da su godišnji ali zar nitko ne radi u BUG-u. Trebali ste kod pojave spama zatvorit registracije i dobro. Ovo je trenutno nečitljivo. Svaka tema je zaspamana i ovo je sad stvarno pretjerano.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
offline
Spam na forumu

a prešli na https, e ne bi li bilo "sigurnije". možda zbilja ne bi bilo loše da bug zaposli i kojeg informatičara, čak stručnjaka za računalnu sigurnost (moj šulkolega lucijan carić, primjerice), makar honorarno. tko god da je autor "novog portala" negdje ga je opako zajebo. no glavno je da odbijate ponuđenu pomoć forumaša. ts, ts ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Spam na forumu
toxic kaže...

Mislim jel itko u cijelom BUG-u sposoban? 

Pa ovo traje danima i da se ne može riješiti? Kako je to uopce moguce?

 Bug je davno prestao biti informatički portal i forum, samo žutilo i prepisivanje sa drugih portala i naravno plaćene reklame koje prodaju pod recenzije.

Što se informatike tiče neprestano dokazuju koliko su stručni i sposobni, pa i u ovom slučaju. A ovi komentari da su na godišnjem pa zato nitko to ne rješava

pa nije ovo od jučer.

15 godina
offline
Spam na forumu

Bio sam član nekih manjih foruma i tu i tamo bi uletio neki Indijac. Ali da će se ovo dogoditi Bug forumu i u toj količini da zaspama cijeli forum, ne bi ni 2 lipe stavio na takvu mogućnost. Dajte nešto uradite više pobogu !

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Spam na forumu

hahaha cijela prva stranica spam,ostisao forum u k...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Spam na forumu

Ovo mora da je neko pitao već 100x, ali ne može li se napraviti neka lista nedozvoljenih karaktera, tipa ako post ili naslov teme sadrži neki karakter van standardnih ASCII+naša slova, da ne može da prođe "Pošalji". Barem za naslove tema, (pošto je to verovatno malo prerestriktivno da bude za sam sadržaj poruka)?

 

Da ne pominjem autoba(h)n za pokušaj ostavljanja takve poruke, pa ko od "normalnih" članova slučajno postrada, neka šalje PM da ga odblokiraju.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 16:29 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Spam na forumu
Kill Frenzy kaže...
Mislim da bi im trebali podijelit zute kartone pa ce se uozbiljit.

 

 

Kineska Crvena armija priprema invaziju...

Nisam ja ništa prčko.
14 godina
online
Spam na forumu

U početku je bilo smiješno, ali ovo sada je zbilja žalosno, da nitko ništa ne poduzima ili još žalosnije ako i nešto poduzima to je jako jako loše izveo i popravio.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Spam na forumu
Ajar kaže...

a prešli na https, e ne bi li bilo "sigurnije". možda zbilja ne bi bilo loše da bug zaposli i kojeg informatičara, čak stručnjaka za računalnu sigurnost (moj šulkolega lucijan carić, primjerice), makar honorarno. tko god da je autor "novog portala" negdje ga je opako zajebo. no glavno je da odbijate ponuđenu pomoć forumaša. ts, ts ... 

 Ja im preporučam da uzmu na full time sve češće prisutnog Prpića kao eksperta za socijalno/etička i sigurnosna pitanja.

 

Možda i je informatički tukac, ali je kao poduzetnik još veći.

 

Bug bi "pršćio" od utopije.

16 godina
offline
Spam na forumu

Jbg, modovi čiste kad su na forumu, ali to nije rešenje. Mora administratorski tim ili razvojni tim da učini nešto.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spam na forumu
summus kaže...
toxic kaže...

Mislim jel itko u cijelom BUG-u sposoban? 

Pa ovo traje danima i da se ne može riješiti? Kako je to uopce moguce?

 Bug je davno prestao biti informatički portal i forum, samo žutilo i prepisivanje sa drugih portala i naravno plaćene reklame koje prodaju pod recenzije.

Što se informatike tiče neprestano dokazuju koliko su stručni i sposobni, pa i u ovom slučaju. A ovi komentari da su na godišnjem pa zato nitko to ne rješava

pa nije ovo od jučer.

 Ala si ga ubo svaka ti dala...Ne procitah odavno komentar na Bugu koji je u dve rečenice rekao sve.

13 godina
offline
Spam na forumu

Ovo više ni nije smiješno, forum kakav je sad je teško sranje. Kaj ovi u Bugu misle to riješiti samo s brisanjem tema i profila u nadi da će samo odjednom stati?

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice