Što me smeta na forumu

poruka: 15
|
čitano: 2.375
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Što me smeta na forumu

Primjetio sam da pojedinci koriste forum u stilu onog "hej, ja sam živ", umjesto da ozbiljno shvaćaju temu u kojoj sudjeluju. I sami odgovori na neke teme su škrti te više odražavaju ego pojedinog sudionika u stilu "kako sam pametan". U prijevodu: Ako netko zatraži pomoć oko nečega, odgovori su često u dvije riječi i to tako stručne da ni taj koji je to napisao ne zna što to znači. Za neke odgovore nije dovoljan ni doktorat iz te teme, a to bi kao trebalo pomoći onom koji je pomoć zatražio. Molim Vas za malo više sluha i pristojnosti prema drugim sudionicima. Vjerujem da će to normalni ljudi prihvatiti kao pozitivnu sugestiju, a oni drugi, njima vjerojatno nikakav apel nije svet jer su po prirodi takvi i ne žele se mijenjati. Svijet je samo za njih. Isprika ako sam koga uvrijedio ali sam morao to izraziti.

Moj PC  
21 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što me smeta na forumu

to ti je jer ima puno maloljetnika na forumu :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Što me smeta na forumu
the economist kaže...

to ti je jer ima puno maloljetnika na forumu :)

Je koji se pokusavaju pravit pametni..bas sam neku noc bio naletio na jednog pa je dobio prijavu.. Izlanuo se

 

Sto se tice mene..kad trazim pomoc i ocekujem istu tu uvijek sam dobio fino objasnjenu al bilo je par puta da je neko objasnio da nisam nista skontao..

 

A kad odgovoram onda se trudim i sam da sto bolje objasnim ak pak nemogu onda ni ne odgovaram.. Cool

Nemam potpis osim na licnoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što me smeta na forumu
@Ekonomista
Nije to do maloljetnika, ima nas/njih i pametnih, ne se*u svi, ima i 'odraslih' koji ne odgovaraju kako bi trebali, puno puta bude nečitko, i ponašaju se kao djeca
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što me smeta na forumu

čast uvaženim iznimkama svakako Osmijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što me smeta na forumu
Ja se izvinjavam na offtopic-u ali moze li mi neko objasniti, ako je moguce, kako postati novu temu preko foruma za mobilne telefone?
At the end of the day it's all about her - Lew Ashby www.nethitchhiker.co.cc
15 godina
neaktivan
offline
Što me smeta na forumu

to što likovi umjesto da kratko i jasno objasne..oni nadodaju još sto problema na postojeći problem...uvjek nekakva svađa izbije..nulta tolerancija...otkako sam na forumu,vidi samo kako se ljudi ismijavaju i omalovažavaju..umjesto da im se pomogne..eto,toliko o tome..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Što me smeta na forumu
Pa prijavi takav slucaj! Tako ces izravno sudjelovati u uvodnju reda na forumu.
14 godina
neaktivan
offline
Što me smeta na forumu

i ja sam maloljetnik ali to nema nikakve veze,sto se mene tice moze netko imati i 10 godina ali nek se ponasa kako treba,i smetaju mi ovi dupli accounti ali sreca pa to modovi bannaju.

 

EDIT : ja otkad sam na forumu jos nisam nikoga prijavio,a mogao sam bar 15 puta i to s razlogom.

Tuning is not a crime......Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu...
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2010 10:36 (Gman).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što me smeta na forumu

- forum moraš shvatiti fleksibilno

- teško će ti se pomoći na forumu u temama tipa hardware-a - i kad te boli nešto ideš liječniku na pregled - tako je s računalom osim kod banalnih stvari (ljudi s banalnim problemima rijetko se zadržavaju ovdje)

- mislim da se ovdje može dobiti puno kvalitetnija pomoć vezana za software - pogotovu preporuka i iskustvo

- istina je, ima ovdje onih koje svoje znanje o računalima temelje na rezulatu u 3d marku, a vole se često javljati....

- moje iskustvo ovdje je da sam rijetko kome pomogao kao što je meni rijetko tko pomogao u mojim problemima s računalom

- iritantne su teme "vs."  za to imaš službene bechmarke koji su jednostavno dostupni kao i ovaj forum, a takve teme upravo ih i dižu osobe koje znanje temelje na 3d marku

Treba li operirati i vaše računalo?
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2010 10:44 (igy).
15 godina
protjeran
offline
RE: Što me smeta na forumu
Gman kaže...

i ja sam maloljetnik ali to nema nikakve veze,sto se mene tice moze netko imati i 10 godina ali nek se ponasa kako treba,i smetaju mi ovi dupli accounti ali sreca pa to modovi bannaju.

 

EDIT : ja otkad sam na forumu jos nisam nikoga prijavio,a mogao sam bar 15 puta i to s razlogom.

To ti baš i nije pohvalno... Ako nećeš prijaviti nekoga kada napravi nešto suprotno pravilima foruma onda neznam kako ti očekuješ da će forum postati bolji. Moderatora ima dosta ali jednostavno ne stignu pogledati sve teme/postove tako je opcija Prijavi nužna za funkciju ovog foruma. Nisi tužibaba ako nekoga prijaviš, ja prijavim svakoga za koga mislim da je gadno pogriješio i očekujem da se i mene prijavljuje...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što me smeta na forumu
APazinjan kaže...
Gman kaže...

i ja sam maloljetnik ali to nema nikakve veze,sto se mene tice moze netko imati i 10 godina ali nek se ponasa kako treba,i smetaju mi ovi dupli accounti ali sreca pa to modovi bannaju.

 

EDIT : ja otkad sam na forumu jos nisam nikoga prijavio,a mogao sam bar 15 puta i to s razlogom.

To ti baš i nije pohvalno... Ako nećeš prijaviti nekoga kada napravi nešto suprotno pravilima foruma onda neznam kako ti očekuješ da će forum postati bolji. Moderatora ima dosta ali jednostavno ne stignu pogledati sve teme/postove tako je opcija Prijavi nužna za funkciju ovog foruma. Nisi tužibaba ako nekoga prijaviš, ja prijavim svakoga za koga mislim da je gadno pogriješio i očekujem da se i mene prijavljuje...

Upravo tako,treba sudjelovati da se loš glas na bol forumu suzbije..tu smo da pomognemo ljudima a ne da im odmognemo.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Što me smeta na forumu
APazinjan kaže...
Gman kaže...

i ja sam maloljetnik ali to nema nikakve veze,sto se mene tice moze netko imati i 10 godina ali nek se ponasa kako treba,i smetaju mi ovi dupli accounti ali sreca pa to modovi bannaju.

 

EDIT : ja otkad sam na forumu jos nisam nikoga prijavio,a mogao sam bar 15 puta i to s razlogom.

To ti baš i nije pohvalno... Ako nećeš prijaviti nekoga kada napravi nešto suprotno pravilima foruma onda neznam kako ti očekuješ da će forum postati bolji. Moderatora ima dosta ali jednostavno ne stignu pogledati sve teme/postove tako je opcija Prijavi nužna za funkciju ovog foruma. Nisi tužibaba ako nekoga prijaviš, ja prijavim svakoga za koga mislim da je gadno pogriješio i očekujem da se i mene prijavljuje...

upravu si,ali jednostvano niam dosad nikoga prijavio,ali odsad ocu.Smijeh

Tuning is not a crime......Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu...
14 godina
protjeran
offline
RE: Što me smeta na forumu
Miro kaže...
Pa prijavi takav slucaj! Tako ces izravno sudjelovati u uvodnju reda na forumu.

 

Uvođenje??

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
offline
Što me smeta na forumu

Još se mlađima neke stvari i mogu tolerirati zbog nedostatka iskustva. Zna boljeti kad starija osoba ne želi razmišljati o svojim postupcima. Zanimljivo je primjetiti kako ima starih ljudi koji odlaze s ovog svijeta i ne žale za tim što nisu ništa naučili, dapače ne žele se suprotstaviti svojoj tvrdoglavosti. Valjda neću za koju godinu i ja takav biti. Nedaj Bože.

Moj PC  
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice