Sugestija za bolje orijentiranje po topicima

poruka: 13
|
čitano: 2.406
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sugestija za bolje orijentiranje po topicima

Možda bi trebalo cim se udje u podforum, kraj imena topica pisat br stranice.

 

 

ovako nesto

 

 

Call of Duty 4      1,2,3...............15

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sugestija za bolje orijentiranje po topicima

 

 

Da, dobra stvar. Ovako gledam koliko ima postova pa kontam koliko je stranica.

Sve  je  to  ok  dok  jedna  tema  ima  56  postova  pa  znam  da  su  dvije  stranice.  Ali  kada  bude  nekoliko  stotina...  mislim  da  ce  bit  prob. Nije toliko neophodno i hitno ali.. bilo bi fino da ima Cool  ...

 

EDIT:  i  jos  jedna  sitnica.  Da  ne  otvaram  novu  temu.  Neophodno  je (meni)  da  forum  ima  opciju  Mark forums read

Zanci  da  mi  skloni  oznake  sa  svih  neprocitanih  tema.

 

There is no pain or anger that I am not
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 19:36 (DOPE).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sugestija za bolje orijentiranje po topicima

baš, kako se tog niste sjetili bugovci, ccc

 

to svaki forum ima


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sugestija za bolje orijentiranje po topicima

Eh, taman mislim ovo predložiti, kad evo ga!

Ovo zna biti jako korisna funkcija i definitivno joj je mjesto na ovom forumu.


Tetris is so unrealistic.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
RE: Sugestija za bolje orijentiranje po topicima
DOPE kaže...

 

 

 

EDIT:  i  jos  jedna  sitnica.  Da  ne  otvaram  novu  temu.  Neophodno  je (meni)  da  forum  ima  opciju  Mark forums read

Zanci  da  mi  skloni  oznake  sa  svih  neprocitanih  tema.

 

 Pa imamo to - od početka! Gore desno na stranici "označi forum kao pročitan"... Imaš po forumima i generalno za sve! Ili ti nešto drugo tražiš?
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 21:56 (Miro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za bolje orijentiranje po topicima

Pretpostavljam da čovjek misli da pored naziva same teme (u nekom podforumu) pišu brojevi stranica.

Tako da se odmah može otići na 2. stranicu, a ne prvo otvoriti temu, pa onda iz iste preko tog linka gore lijevo odlaziti na drugu stranicu :)


► Intel Core 2 Duo E6750 (L719A782) || abit iX38 QuadGT || 2x1GB Crucial Ballistix PC5300 || XFX GF8800GT 512MB DDR3 || Western Digital Caviar 320GB AAKS || LG GSA-H66N || Corsair VX450W || Antec SLK3000B-EU ||
16 godina
moderator
offline
RE: Sugestija za bolje orijentiranje po topicima
Razer kaže...

Pretpostavljam da čovjek misli da pored naziva same teme (u nekom podforumu) pišu brojevi stranica.

Tako da se odmah može otići na 2. stranicu, a ne prvo otvoriti temu, pa onda iz iste preko tog linka gore lijevo odlaziti na drugu stranicu :)


Za sada: klikom na naslov teme, možeš doći na prvu, a klikom na zadnji post, na zadnju.

Čisto iz znatiželje - ne razumijem zašto bi netko želio odmah na drugu od pet, ili još bolje, kako uopće zna da treba ići na tu stranicu i što se na njoj nalazi?

A možda stvarno i dodamo broj stranica, nikad se ne zna... :-)

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za bolje orijentiranje po topicima

Ići na stranicu br. X je malo čudno, da. Neodlučan

16 godina
offline
RE: Sugestija za bolje orijentiranje po topicima
Miro kaže...
DOPE kaže...

 

 

 

EDIT:  i  jos  jedna  sitnica.  Da  ne  otvaram  novu  temu.  Neophodno  je (meni)  da  forum  ima  opciju  Mark forums read

Zanci  da  mi  skloni  oznake  sa  svih  neprocitanih  tema.

 

  Pa imamo to - od početka! Gore desno na stranici "označi forum kao pročitan"... Imaš po forumima i generalno za sve! Ili ti nešto drugo tražiš?
 
da..  to  je  to..  sorry  do  mene  je  ..znam da uvjek bude u dnu stranice pa zato i nisam trazio negdje dole Namigiva

There is no pain or anger that I am not
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za bolje orijentiranje po topicima
Miro kaže...
DOPE kaže...

 

 

 

EDIT:  i  jos  jedna  sitnica.  Da  ne  otvaram  novu  temu.  Neophodno  je (meni)  da  forum  ima  opciju  Mark forums read

Zanci  da  mi  skloni  oznake  sa  svih  neprocitanih  tema.

 

  Pa imamo to - od početka! Gore desno na stranici "označi forum kao pročitan"... Imaš po forumima i generalno za sve! Ili ti nešto drugo tražiš?
  Ja sam slijep   ali je to ne vidim Neodlučan  Ovako:moj profil | privatne poruke (0) | aktivne teme | neriješeno | nove poruke | autori | pretraga | odjava a ispod toga dode prati ovu temu i nova poruka :S i nigdje ne vidim opciju "označi forum kao pročitan.

May The Force be With You DuDe!
16 godina
offline
Sugestija za bolje orijentiranje po topicima

a sad :P

 

http://img85.imageshack.us/img85/9361/01wf0.jpg

 

da  ti  nije  monitor  malo  zaprljan  na  tom  dijelu  pa se  ne  vidi..  Šutim  Belji se

 

There is no pain or anger that I am not
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 15:12 (DOPE).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Sugestija za bolje orijentiranje po topicima
Darth Punisher kaže...
Miro kaže...
DOPE kaže...

 

 

 

EDIT:  i  jos  jedna  sitnica.  Da  ne  otvaram  novu  temu.  Neophodno  je (meni)  da  forum  ima  opciju  Mark forums read

Zanci  da  mi  skloni  oznake  sa  svih  neprocitanih  tema.

 

  Pa imamo to - od početka! Gore desno na stranici "označi forum kao pročitan"... Imaš po forumima i generalno za sve! Ili ti nešto drugo tražiš?
  Ja sam slijep   ali je to ne vidim Neodlučan  Ovako:moj profil | privatne poruke (0) | aktivne teme | neriješeno | nove poruke | autori | pretraga | odjava a ispod toga dode prati ovu temu i nova poruka :S i nigdje ne vidim opciju "označi forum kao pročitan.

NIsi slijep, tražiš na krivom mjestu :))

Prema opisu što vidiš na ekranu, ti si unutar teme. Tu ne možeš označiti cijeli podforum pročitanim, no možeš ako odeš jedan korak prije, klikni s lijeve strane na ime foruma:

Bug Online    » Forum     » Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć

i onda ćeš tu naći link, desno iznad tablice.

Što se teme tiče, čim uđeš u nju, ona se automatski označava kao pročitana.

 

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 15:11 (Domagoj).
16 godina
neaktivan
offline
Sugestija za bolje orijentiranje po topicima

Zahvaljujem Osmijeh


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice