Tema lockana iako ne krši pravila zaključana tema

poruka: 125
|
čitano: 12.978
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Danas sam otvorio novu temu u kojoj sam htio darovati licencu za AV jednom forumašu random odabranom. Tema je zaključana bez ikakvog objašnjenja, kao i ostale teme te vrste. Čitajući pravila foruma nisam našao niti jednu stavku prema kojoj ta tema zaslužuje lock. Molim da se napiše razlog zaključavanja teme, te razlog zašto nisu zaključane i ostale teme te vrste.

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
35 1 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Tema lockana iako ne krši pravila
World Championships: 7, GP started: 270, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
 
0 20 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
http://about.me/antesirkovic
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila

  Piše od sada zabranjene bez obrazloženja, ako je već od sada neka se nadopiše u pravila foruma, i neka se lockaju i sve ostale teme te vrste.

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Ako su ovakve teme sada zabranjene,zasto to ne i napisati u pravilniku foruma da se od sada zna?
I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
mind_challenge kaže...

Danas sam otvorio novu temu u kojoj sam htio darovati licencu za AV jednom forumašu random odabranom. Tema je zaključana bez ikakvog objašnjenja, kao i ostale teme te vrste. Čitajući pravila foruma nisam našao niti jednu stavku prema kojoj ta tema zaslužuje lock. Molim da se napiše razlog zaključavanja teme, te razlog zašto nisu zaključane i ostale teme te vrste.

Zašto je Miro napisao "ovakve teme su od sada ZABRANJENE"?

Jel' možda zbog reklamiranja?

Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s' mirisom ljiljana, ljubavi moja!!! Zemljo mojih djedova, dok je tvojih sinova, ti ćeš biti prkosna, slobodna i ponosna!
14 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
boxer kaže...

Zašto je Miro napisao "ovakve teme su od sada ZABRANJENE"?

Jel' možda zbog reklamiranja?

Reklamiranja čega?

http://about.me/antesirkovic
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila

Eto reda radi i mene zanima.

Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s' mirisom ljiljana, ljubavi moja!!! Zemljo mojih djedova, dok je tvojih sinova, ti ćeš biti prkosna, slobodna i ponosna!
13 godina
neaktivan
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

A jakog argumenta života ti.

Zabranjene.. zabriji..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Meni se čini da je to napravljeno jer na određeni način uvlači BUG u sivu zonu (nagradne igre, reklamiranje,...).  Bez obzira na to mislim da bi bilo OK objaviti javno razloge. Ovako ispada da je to nešto osobno, u što ne vjerujem.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
boxer kaže...

Eto reda radi i mene zanima.

  E i mene, ne reklamiram F-secure, isto tako bi sve teme o nekim igrama i softveru onda bile reklama za ine.

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
protjeran
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Ove teme su sigurno zabranjene jer se provlači ukradena roba...daj molim vas mislite da bi neko ko je pošteno zaradio licence za antivirus samo podijelio ih nekom neznancu ???

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 19:52 (SpyGi).
Moj PC  
0 17 hvala 0
15 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Znaci ja ne smijem nekomu nesto pokloniti? bas sam mislio preci na quad, a svoj stari/sadasnji proc bih tada poklonio...... e sad, glupo mi je poslati nekomu samo tako: evo ti proc.... bolje da bude neko natjecanje ili izvlacenje i sl....

 

Zbilja ne razumijem zasto vam smetaju ovakve teme

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
SpyGi kaže...

Ove teme su sigurno zabranjene jer se provlači ukradena roba...daj molim vas mislite da bi neko ko je pošteno zaradio licence za antivirus samo podijelio ih nekom neznancu ???

  Ukradene nisu nego dobivene na giveaway-ima. Zato i jesu od 6 mjeseci ili koliko već.

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

i meni bi zanimalo o čemu se radi...

 

mislim da bi bilo pošteno onda navesti razlog zbog kojeg je to napravljeno...bar ukratko u 1-2 rečenice...

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

ni meni nije jasan ralog zakljucavanja takvih tema,mislim da je nesto ozbiljno cim su zakljucali nekoliko tema

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
ma to oni vole djelit darove,pa nezele da drugi to rade khm khm
http://movies-monkey.blogspot.com/
14 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
SpyGi kaže...

Ove teme su sigurno zabranjene jer se provlači ukradena roba...daj molim vas mislite da bi neko ko je pošteno zaradio licence za antivirus samo podijelio ih nekom neznancu ???

Postoje nagradne igre na internetu, pa recimo neke stranice dijele jednom dnevno neku licencu, možda je neko uvati kome ne treba pa je oće poklonit.

http://about.me/antesirkovic
13 godina
neaktivan
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Ni meni nije jasno,pa moderatori su redari ovdje,oni trebaju objasniti uzrok LOCK-a te teme.

Dino
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Ovi su moderati fakat ludi ,kako mogu zabranivati neke nagrade koje treba da svi zajedno učestvujemo .družimo se itd. to samo može na ovom forumu, evo meni sad žuti 1000%

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Pa kada pogledam tu temu, vidim da su ti neki dali TD što me također čudi. Nisam sudjelovao u takvim temama, pa ne znam da li je bilo nekih problema. Možda se radi o tome da im se ne sviđaju više "nagradne igre" u privatnoj režiji i spamanje po takvim temama. Ko  će ga znati nešto ne štima.

Kad već daješ, jednostavno bubni u nekoj tematski vezanoj temi da poklanjaš to i to i tko ti se prvi javi na pm taj dobija i gotova priča.

Ja bih tako uradio, nešto slično kao i kad smo djelili one pozivnice za digitalnu verziju BUG-a.

 

Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s' mirisom ljiljana, ljubavi moja!!! Zemljo mojih djedova, dok je tvojih sinova, ti ćeš biti prkosna, slobodna i ponosna!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 20:05 (boxer).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila

Takoder je i ova tema lockana...

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
13 godina
neaktivan
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Isto ne znam zašto su je lockali i zabranili takve teme.

 

Ali probajte shvatit modelatore, oni su više manje odgovorini za ovaj forum i što se na njemu dešava, poklanja. Zar vama nije čudno da se u tako velikom broju poklanjaju svakavi antivirusi? Meni je, a vjerujem da je i modelatorima zato su i zabranili takva poklanjanja.

Kruger
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
rocker55555 kaže...

Takoder je i ova tema lockana...

To je bila tema o torentu (ili ti privatnom piratu),no ni taj mit nije razrješen,dozvoljeno je stavljanje privatnih torent stranica samo link nije dozvoljen za skidanje nekog piratskog sadržaja,neznam stvarno šta...

Dino
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
nick54312 kaže...

Isto ne znam zašto su je lockali i zabranili takve teme.

 

Ali probajte shvatit modelatore, oni su više manje odgovorini za ovaj forum i što se na njemu dešava, poklanja. Zar vama nije čudno da se u tako velikom broju poklanjaju svakavi antivirusi? Meni je, a vjerujem da je i modelatorima zato su i zabranili takva poklanjanja.

  Nije niti malo čudno. Posjeti jednom mjesečno stranicu tech360.in i možeš naći barem 1 giveaway u kojem se djeli licenca. Također se dijele na facebook stranicama tih kompanija (Evo npr. ova iz moje teme se djelila prekjučer tako)

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
nick54312 kaže...

Isto ne znam zašto su je lockali i zabranili takve teme.

 

Ali probajte shvatit modelatore, oni su više manje odgovorini za ovaj forum i što se na njemu dešava, poklanja. Zar vama nije čudno da se u tako velikom broju poklanjaju svakavi antivirusi? Meni je, a vjerujem da je i modelatorima zato su i zabranili takva poklanjanja.

A ćuj ljudi poklanjaju tu na forumu jer tu ima ljudi koje se razumiju bar nešto malo u te kompjutere,programe i elektroniku,tu ih otprilike poznaju i znaju da neki trebaju,neće sad neki otići na njuškalo i tamo poklanjati gdje skoro nitko ni nezalazi u tako to...

Dino
15 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

eee jel ima netko od moderatora tko će se udostojiti pogledati bar ovu temu, ako ništa, da nam bar kartone zakuca{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Dinče kaže...
nick54312 kaže...

Isto ne znam zašto su je lockali i zabranili takve teme.

 

Ali probajte shvatit modelatore, oni su više manje odgovorini za ovaj forum i što se na njemu dešava, poklanja. Zar vama nije čudno da se u tako velikom broju poklanjaju svakavi antivirusi? Meni je, a vjerujem da je i modelatorima zato su i zabranili takva poklanjanja.

A ćuj ljudi poklanjaju tu na forumu jer tu ima ljudi koje se razumiju bar nešto malo u te kompjutere,programe i elektroniku,tu ih otprilike poznaju i znaju da neki trebaju,neće sad neki otići na njuškalo i tamo poklanjati gdje skoro nitko ni nezalazi u tako to...

Sve to stoji ali koji je razlog zašto jedan makedondac (ne znam točno ime forumaša) poklanja antiviruse? Što on dobije s time da pokloni npr. 10 antivirusa?

Od kud njemu ti antivirusi?

Vjerujem da to muči i modelatore.

Kruger
14 godina
protjeran
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
rooswelt1991 kaže...

eee jel ima netko od moderatora tko će se udostojiti pogledati bar ovu temu, ako ništa, da nam bar kartone zakuca{#}

tesko.

 

vjerovatno modovi idu na to da ce izbjegavat temu dok ne smisle neki pristojan odgovor ili dok mi ne pop*zdimo pa zakljucaju temu pod izlikom da smo prekrsili pravila

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
nick54312 kaže...
Dinče kaže...
nick54312 kaže...

Isto ne znam zašto su je lockali i zabranili takve teme.

 

Ali probajte shvatit modelatore, oni su više manje odgovorini za ovaj forum i što se na njemu dešava, poklanja. Zar vama nije čudno da se u tako velikom broju poklanjaju svakavi antivirusi? Meni je, a vjerujem da je i modelatorima zato su i zabranili takva poklanjanja.

A ćuj ljudi poklanjaju tu na forumu jer tu ima ljudi koje se razumiju bar nešto malo u te kompjutere,programe i elektroniku,tu ih otprilike poznaju i znaju da neki trebaju,neće sad neki otići na njuškalo i tamo poklanjati gdje skoro nitko ni nezalazi u tako to...

Sve to stoji ali koji je razlog zašto jedan makedondac (ne znam točno ime forumaša) poklanja antiviruse? Što on dobije s time da pokloni npr. 10 antivirusa?

Od kud njemu ti antivirusi?

Vjerujem da to muči i modelatore.

  Moderatore, modelatori su nešto drugo

A zašto bi ih mučilo, ako ih neće koristiti, bolje da ih dijeli nego prodaje.

Uostalom ako ih uistinu muči neka napišu da budemo sigurni.

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice