TITULA za sve zaključana tema

poruka: 51
|
čitano: 3.980
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
TITULA za sve

jer mi netk0o može reči kave su titule za koliko objavljenih postova znam da ide početnik larva (ja)Belji se i biljna uš

no sto dalje ima od toga


core 2 quad 2.66Ghz
asus 8800GTX
lampa zarulja 60W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
vidim da te to jako zanima.
Zato i ganjaš postove kao da ti se nekud žuri.
Uspori malo čovječe.
Tipkovnice mogu gorjeti
16 godina
protjeran
offline
RE: TITULA za sve
ma ne pišem bezveze postove samo kako bi dobio veću titulu nego jednostavno ovo mi je prvi forum



16 godina
protjeran
offline
RE: TITULA za sve
LUXX kaže...
vidim da te to jako zanima.
Zato i ganjaš postove kao da ti se nekud žuri.
Uspori malo čovječe.
Tipkovnice mogu gorjeti
 no meni slići da tebe žuljaju prstiNamigiva

core 2 quad 2.66Ghz
asus 8800GTX
lampa zarulja 60W
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
baš i ne.
Meni se ustvari neda imat puno postova ali trudim se par dobrih stvari napisat pa se skupi
16 godina
protjeran
offline
RE: TITULA za sve
ok kak god kažeš meni je forum zanimljiva stvar
16 godina
moderator
offline
RE: TITULA za sve
cryghost kaže...

jer mi netk0o može reči kave su titule za koliko objavljenih postova znam da ide početnik larva (ja)Belji se i biljna uš

no sto dalje ima od toga


Za početak, tema je bila u krivom forumu pa sam ju premijestio.

Što se statusa tiče - to je naša mala tajna, otkrivat ćete ih sami kad netko dosegne. Recimo samo da ih ima dosta za nekoliko godina.

Domagoj
16 godina
protjeran
offline
RE: TITULA za sve
jeeeeeeeeee postao sam biljna uš iako to nije bila baš dobra stvar ali sad mogu usporit s postovima LOL :)))))))))))))))))))))
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
koji si ti lik pa nije cilj bitiu forumu da imaš veču titulu nego da komentiraš pričaš i pomažeš dajte ga izbacite iako je ve suspendiran :)))))))
16 godina
offline
RE: TITULA za sve

Rece lik koji ima cca isti postcount per day kao i OP. Belji se A OP se vec proslavio "pametnim" postovima i komentarima na gameplay forumu. Toliko je bio dobar da su ga zbrisali. Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
ja sam isto na gameplay forumu ime mi je cold_splinter a tebi...
solo761
16 godina
offline
RE: TITULA za sve

Meni je, kao i na svakom drugom forumu, Solo761. Nemam mnogostruku licnost pa se zadovoljavam s jednim nickom.

16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

cekajte..sto imamo vise posteva..to dobijemu neku titulu?!

ili ?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve

što pametnije pišeš,dobiti češ bolju titulu


djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

Zadnja tj. najveća titula koju možeš dobti je "I have no life" za koju trebaš skupiti oko 100 000 porukica. :)

Nakon toga dobiješ l"ife time ban" iz sigurnosno-socioliško-zdravstvenih razloga. :D

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TITULA za sve

Kao da je titula bitna. To je tu samo iz fore da malo 'začini' cjelokupni forumaški ugođaj. Bitno je dobro se zabaviti sa ekipom i ako je moguće razmijeniti pokoji koristan savjet ili naprosto mišljenje o nekoj temi. Pa nije ovo neki MMORPG da se ide 'farmati' titula Smijeh


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve

Slažen se sovin gori. titula uopće nije važna, nego samo zabava i eto razmjena pokojeg savjeta...  inace san zna da na forumima postoje titule, al evo clan san vec 2 dni na bug-online i evo tek san sad naisa na to sr..e.  :-) :-) :-) :-) :-) :-)

16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
Dado_ZG78 kaže...

Kao da je titula bitna. To je tu samo iz fore da malo 'začini' cjelokupni forumaški ugođaj. Bitno je dobro se zabaviti sa ekipom i ako je moguće razmijeniti pokoji koristan savjet ili naprosto mišljenje o nekoj temi. Pa nije ovo neki MMORPG da se ide 'farmati' titula Smijeh


 Potpuno se slazem stobom od rici do rici!
A sad sto se tice titula, posto je rijec o Bug Online Forumu, prvo smo srozani sa (covjeka) pocetnika na larvu, a najvise cemu se sada mozete nadat je South American Longhorn Beetle http://www.sciencebob.com/lab/q-largestinsect.html kao najveci pripadnik svoje Bugovite vrste, dok su oni "protjerani" zapravo "exterminated" Smijeh
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 19:45 (wifi).
16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

Na HP-ovim forumima te titule su itekako korisne. Znate s kim "razgovarate".

 

"How do I earn points in the Support Forums?

Another great question! To earn points, simply provide "replies of value" to questions posted in the Support Forums. The authors of the questions "grade" your reply or "solution" using a point scale of 1-10 (higher points awarded to responses having greater value). The question author is the only person who can assign points to replies. The more questions you answer, the more points you'll be eligible to earn and the more status you'll hold amongst your peers!"

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 19:52 (DRM).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

Vamo smo valjda da se nasmijemo, da podjelimo koji dobar savjet, da lupamo glavom od zid kad procitamo nesto krivo/netocno napisano etc. :)

Nikad nisam trcao za tim brojem postova i titula (dapace,prvi pravi forum koji sam nasao i prvi na kojem pocinjem sudjelovat).

Samo se nadam da nece biti onih flame-anja kao na nekim drugim forumima koje sam citao i gledao kako pricaju gluposti i uopce neodgovaraju na postavljeno pitanje. lame

 

Malo offtopic, ali eto htio sam reci.


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve

poslije toga znam da ima moljac, ali šta ima dalje ne znam.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
15 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

0 - 50 = početnik

50 - 100 = larva

100 - 500 = biljna uš

500 - 1000 = moljac

1000 - 2000 = krpelj

2000 - ? = bubamara

 

Osmijeh

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: TITULA za sve
DRM kaže...

Na HP-ovim forumima te titule su itekako korisne. Znate s kim "razgovarate".

 

"How do I earn points in the Support Forums?

Another great question! To earn points, simply provide "replies of value" to questions posted in the Support Forums. The authors of the questions "grade" your reply or "solution" using a point scale of 1-10 (higher points awarded to responses having greater value). The question author is the only person who can assign points to replies. The more questions you answer, the more points you'll be eligible to earn and the more status you'll hold amongst your peers!"

 Vec predlagano na ovom forumu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
Der_Wolf kaže...

0 - 50 = početnik

50 - 100 = larva

100 - 500 = biljna uš

500 - 1000 = moljac

1000 - 2000 = krpelj

2000 - ? = bubamara

 

Osmijeh

2000 - 3000 = bubamara
3000 - ? = bubamara na steroidima
 
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
klimama kaže...
2000 - 3000 = bubamara
3000 - ? = bubamara na steroidima
 
 samo prati naxeema i gledaj koji on "status" ima.. to je najbrzi nacin za saznati koja je sljedeca stepenica...
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
protjeran
offline
RE: TITULA za sve
puma1400 kaže...
klimama kaže...
2000 - 3000 = bubamara
3000 - ? = bubamara na steroidima
 
 samo prati naxeema i gledaj koji on "status" ima.. to je najbrzi nacin za saznati koja je sljedeca stepenica...
 LOL! Imas pravo...
People that think they know it all annoy those of us that do!
15 godina
offline
RE: TITULA za sve

Zašto uopće dižete staru temu????

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

UpDate

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
klimama kaže...
Der_Wolf kaže...

0 - 50 = početnik

50 - 100 = larva

100 - 500 = biljna uš

500 - 1000 = moljac

1000 - 2000 = krpelj

2000 - ? = bubamara

 

Osmijeh

2000 - 3000 = bubamara
3000 - ? = bubamara na steroidima
 
  3000 - ? = bubamara na steroidima
bubamara na steroidima - ? = naxeem

Naxeem, priznaj, ali budi iskren, koliko si dosad tipkovnica promjenio? 
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
offline
RE: TITULA za sve
Verbatim kaže...

bubamara na steroidima - ? = naxeem

Naxeem, priznaj, ali budi iskren, koliko si dosad tipkovnica promjenio? 
 Naxeem, znamo da govoris da ces smanjiti tempo, ali nemoj sad stajati, kad si vec poceo i steroide koristiti. :)

Sve je dobro KAD se dobro svrši!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice