Tko je trenutno na forumu..

poruka: 7
|
čitano: 1.360
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tko je trenutno na forumu..

da li je moguće da se taj postav stavi na kraj svake stranice kad si u temi, a ne samo na naslovnoj stranici..?

znači uvijek možeš vidjeti tko je trenutno na forumu..

a nedavno prijavljeni autori i registrirani ostaju samo na naslovnici..

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je trenutno na forumu..

Mislim da je bolja opcija da se ispod svakog podforuma stavi popis korisnika koji su trenutno na tom forumu, a kod svake teme stave oni koji trenutno čitaju temu...

Mrzim svoj nick... al kaj je tu je ne mogu ga mijenjati...
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je trenutno na forumu..
M4r10 kaže...

Mislim da je bolja opcija da se ispod svakog podforuma stavi popis korisnika koji su trenutno na tom forumu, a kod svake teme stave oni koji trenutno čitaju temu...

dobro..to su razne varijacije,ja sam htio pojednostaviti.ne znam kakve su mogućnosti i šta će reći admini..

..ovo s "tko trenutno čita temu" mi je već malo voajerski..Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2009 12:00 (seneka).
16 godina
moderator
offline
Tko je trenutno na forumu..

Vidiš kod svakog usera koji je sudjelovao u temi jel offline ili online. Smatram da je to dovoljno.

Domagoj
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je trenutno na forumu..
M4r10 kaže...

Mislim da je bolja opcija da se ispod svakog podforuma stavi popis korisnika koji su trenutno na tom forumu, a kod svake teme stave oni koji trenutno čitaju temu...

 

Ma dovoljna je oznaka Offline ili Online. Šta me briga ko čita temu. Kada netko odgovori vidim novu poruku i gotovo.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je trenutno na forumu..
M4r10 kaže...

Mislim da je bolja opcija da se ispod svakog podforuma stavi popis korisnika koji su trenutno na tom forumu, a kod svake teme stave oni koji trenutno čitaju temu...

slazem se, to je na vecini foruma

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
offline
RE: Tko je trenutno na forumu..
M4r10 kaže...

Mislim da je bolja opcija da se ispod svakog podforuma stavi popis korisnika koji su trenutno na tom forumu, a kod svake teme stave oni koji trenutno čitaju temu...

mislim da je to nepotrebno jer se to mijenja iz trenutka u trenutak

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice