Trenutno Online korisnika

poruka: 7
|
čitano: 1.987
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Trenutno Online korisnika
pitanje

Evo jedan moj prijedlog. Jeli bi se moglo uvesti kao na facebooku da nam prikazuje online autore koje mi pratimo? I da možemo s njima u chat?

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L Windows Vista Ultimate SP1
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trenutno Online korisnika

meni se svdja taj prijedlog - to bi bilo jako dobro

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trenutno Online korisnika
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

Evo jedan moj prijedlog. Jeli bi se moglo uvesti kao na facebooku da nam prikazuje online autore koje mi pratimo? I da možemo s njima u chat?

 to bi bilo uber-cool :D
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Trenutno Online korisnika

Chat?? Na forumu.. iskreno meni se ideja ne sviđa (no samo moje mišljenje)

Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trenutno Online korisnika

ili nesto kao sto ima torrent.hr ono bi bilo prihvatljivo

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Trenutno Online korisnika
autorov komentar

To bi bilo slično kao na facebooku - Autore koje vi pratite, da možete s njima chatati. Domagoj, javi se!

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L Windows Vista Ultimate SP1
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Trenutno Online korisnika

Praćenje autora je jednostrano, ne trebaš dozvolu čovjeka da bi ga pratio, a za pokretanje chata je potrebna nekakva potvrda "prijateljstva", a ne da možeš chatom gnjaviti bilo koga.

 

U skorijoj budućnosti ništa od toga, no kasnije - tko zna? :-)

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice