Tržnica

poruka: 7
|
čitano: 7.570
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Tržnica

Evo kad se već daju ideje i sugestije, mislim da bi forumu svakako dobro došla tržnica, nešto po uzoru na pc ekspert forum a osim toga svatko uvijek nešto kupuje i prodaje a isto tako to želi obaviti u što kraćem vremenu..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tržnica

Ekipa će ti potvrdit da već imamo pijacu na BOL.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Tržnica
SideTattooist kaže...

Evo kad se već daju ideje i sugestije, mislim da bi forumu svakako dobro došla tržnica, nešto po uzoru na pc ekspert forum a osim toga svatko uvijek nešto kupuje i prodaje a isto tako to želi obaviti u što kraćem vremenu..

 vec imamo male oglase

16 godina
neaktivan
offline
RE: Tržnica
Mislim da bi bilo dobro da su mali oglasi i na forumu...
16 godina
neaktivan
offline
Tržnica

Također.

S  tim  se  slažem  potpuno.

Što  se  mene  tiče  nekako  spojit  kad  netko  u  tržnicu  piše  da  se  i  na  forumu  pojavi.

A  da  se  iz  foruma  naravno  može  unutra  pisat.


C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Tržnica
LUXX kaže...

Također.

S  tim  se  slažem  potpuno.

Što  se  mene  tiče  nekako  spojit  kad  netko  u  tržnicu  piše  da  se  i  na  forumu  pojavi.

A  da  se  iz  foruma  naravno  može  unutra  pisat.


 Možda eventualno to povezati (kroz novi web), no otvaranje "paralelnog" prostora za prodajem-kupujem na forumu, ne dolazi u obzir iz jednostavnog razloga - što je puno teže kvalitetno moderirati takav sadržaj na forumu. 
Općenito mi djeluje suvišnim duplirati neke sadržaje koje već imamo na webu, s istim takvim, samo sada na forumu, uz "forumski tip" unosa i održavanja.
16 godina
offline
Tržnica

ja se također slažem da bi bilo bolje da imamo ovdje tržnicu jer ona druga mi je nešto strašno,nikad mi nije post objavila...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice