Ukinite TU TB zaključana tema

poruka: 116
|
čitano: 13.230
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ukinite TU i TD

Mislim da je konacno vrijeme da ukinete ovu glupost. I sami ste rekli da ne utjece rank pa nebi bio ni problem maknut zato sto nemorate prilagodavat formulu. Uopce nemaju svrhu jer vecina ljudi koja se ne slaze s necime i odgovara na poruku i iznosi svoj stvar a vi ste ovo postavili da nebi bilo takvih postova i da nebi bilo spama. E i tu dolazimo do drugog problema, spama ima jos i vise zbog ove gluposti, prolistajete malo teme svaka peta poruka se odnosi na tome "zasto sad tolko TD" "ajd dajte TD" "Evo ti TD" mislim stvarno nevidim neki smisao toga.

 

EDIT:Zahebo sam naslov pa ispravite

You got to lose to know how to win
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2014 18:59 (R4zOR229).
Moj PC  
30 30 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ukinite TU TB

Inb4 "bilo bi zgodno ali nije potrebno".

 

OnT - ukinuo bi TD/TU i spawnao sa time hrpetine postova koji su samo citat + "slažem se" ili "ne slažem se" što se htjelo spriječiti uvođenjem TU/TDa.

 

Ako netko spamma, prijavi. Simple as that.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
offline
Ukinite TU TB

Prestanite spamati sa temama u kojima tražite da ukinu TD Tm TF TŽ ITD.

 
18 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ukinite TU TB

Nzn ja osobno nisam vidio da je itko pokrenuo istu ovakvu temu, ali ako je tako onda to znaci da ima malo vise ljudi koje se slazu s time. Mogla bi se nekakva anketa otvoriti pa ako je vise ljudi za to zasto ne i ukinut ako nije ostavi se...

You got to lose to know how to win
15 godina
offline
Ukinite TU TB

Bilo je već do sad i ovakvih tema a i anketa, bez ikakvog rezultata.

 

Osobno mi se hebe za TU i TD, ne vidim zašto se ekipa uopće živcira oko toga.

 

Kao da Vam život znači ako tko stisne TU ili ne daj Bože TD :P

 

LP svima ;)

Tigar Krezumica
Moj PC  
16 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ukinite TU TB

Pa upravo zato sam i da se ukine to. Kakvi su bili rezultati tih anketa?

You got to lose to know how to win
13 godina
offline
Ukinite TU TB

Rezultati moje ankete su da je više njih reklo da se makne samo TD ili da vrate opciju da se vidi tko daje TD.

 

Anketa:

5 Maknuti samo TD
3 Maknuti i TU i TD
130 Vratiti prikaz korisnika
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2014 20:45 (Marko :D).
 
10 4 hvala 3
15 godina
odjavljen
offline
Ukinite TU TB

Kaj se trudite uopce.

 

Prije ce HŽ napraviti 300 km nove pruge nego Bug promijeniti nesto na zelju korisnika.

http://isvijet.com.hr
 
27 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ukinite TU TB

A znam, izgleda da ih bas briga sta im korisnici zele. Samo po svome tupe.

You got to lose to know how to win
16 godina
moderator
offline
Ukinite TU TB

Na isti način bi se moglo reći da treba komentirati samo pozitivno (recimo Bug :), jer je svaka kritika neka vrsta trolanja, jel tako?

 

Ako ti netko stisne TD to je neka vrsta neslaganja, najbezbolnije iskazana... A ako je taj TD usamljen ili je s druge strane hrpa TU, pa gdje je tu problem? Netko nekoga ne voli, netko se nekome negdje u nekoj raspravi "zamjerio", da - i?

 

Doista bi najmanji problem bio maknuti TD, ali nije li to fejsbukacija foruma? {#}

...
Moj PC  
14 3 hvala 1
15 godina
offline
Re: Ukinite TU TB

Pa ne vidim svrhu micanja samo jednog ako se mice onda oboje, da se makne samo TD imali bi facebook di svi vole sve(lol)

You got to lose to know how to win
12 godina
offline
Re: Ukinite TU TB
Miro kaže...

Na isti način bi se moglo reći da treba komentirati samo pozitivno (recimo Bug :), jer je svaka kritika neka vrsta trolanja, jel tako?

 

Ako ti netko stisne TD to je neka vrsta neslaganja, najbezbolnije iskazana... A ako je taj TD usamljen ili je s druge strane hrpa TU, pa gdje je tu problem? Netko nekoga ne voli, netko se nekome negdje u nekoj raspravi "zamjerio", da - i?

 

Doista bi najmanji problem bio maknuti TD, ali nije li to fejsbukacija foruma? {#}

Jedini problem s ovakvim oznacavanjem je to sto forum cesto sluzi kao mjesto trazenja nekakve pomoci a TU/TD su uglavnom vise dezinformativni. Pogotovo od kad su anonimni.

Evo primjer, novi forumas trazi pomoc oko slaganja konfiguracije za AutoCAD jer pocima studij arhitekture. Iz iskustva (15 godina rada u raznim CAD/CAM alatima) sastavim nesto prikladno i dobijem 2 TU i 10 TD. Naravno djeca-gameri kakvih je u tim temama najvise ne mogu mi oprostiti sto u konfiguraciju stavljam graficku od 400kn a misa od 600kn. Nakon mog posta slijedi necija idealna konfiguracija za GTA5 koja dobije 20 TU i 2 TD.

 

TU/TD nije kritika, to je prdac u vjetar. Forumi bi trebali biti otvoreni za kritike. Ne slazes se s necim? Slobodno napisi s cim i koje je tvoje misljenje o temi.

 

Nisam siguran jesam li dobro razumio zadnju recenicu. Da li je fejsbukacija cilj? Ako je, onda ostavite ovako jer ovi palcevi neodoljivo podsjecaju na Facebook.

Nije to sad toliko bitn, forum je dobar i sa njima i bez njih ali ako vec glasam, glasam za potpuno ukidanje jer ostavljanje samo TU je jednako besmisleno.

16 godina
offline
Re: Ukinite TU TB
Miro kaže...
Doista bi najmanji problem bio maknuti TD, ali nije li to fejsbukacija foruma? {#}
R4zOR229 kaže...

... da se makne samo TD imali bi facebook di svi vole sve(lol)

BlueMax kaže...

... glasam za potpuno ukidanje jer ostavljanje samo TU je jednako besmisleno.

Ja sam za to da se makne TU i ostavi samo TD. Evo i prigodna anketa, pa neka se plebs izjasni:

8 ostavite samo TD
5 maknite samo TU
Gledam te!
13 godina
offline
Ukinite TU TB

Boli me (znate već što) za TU/TD međutim, kao što je BlueMax napisao ponekad su isti kontraproduktivni. Ako će netko odabirati temeljem broja TU/TD a ne na temelju argumenata (nekoga tko poznaje problematiku i nije samozvani stručnjak) nerijetko će se dobro zahebati. Zbog takvih stvari je bilo dobro vidjeti tko je dao TU/TD a prepucavanja zašto su isti dani me podsjeća na Ispravak krivog navoda u HR Saboru.

Stručnjak za odmaganje...
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Ukinite TU TB

Mene apsolutno ne sekira kada od nekoga dobijem TD,ali mi je ljepo vidjeti TU,isto tako ne pamtim kada sam zadnji puta nekome stisnuo TD,a svima stisnem TU i HVALA,što je uopce odvojio vremena da odgovori na moj post-bez obzira na to sviđao se on meni ili ne!

Zamisli temu tipa one,posljednji film koji ste pogledali-preporuka,ljepo je vidjeti kada se hrpetina ljudi slaže sa tvojim izborom filma,zamisli na sta bi to licilo da se na svaki post odgovaralo "slažem se sa tobom da taj film valja"

No ta tema je samo primjer jedne od mnogobrojnih.

Uzmi za primjer nekoga koji nije član foruma,a ima problem i ovdje trazi rjesenje,u moru svakakvih odgovora,lako ce vidjeti po broju TU i TD koji postupak valja!

Zato apsolutno smatram da to treba ostaviti!

 

Isto tako sam i za stari prikaz imena onoga tko sta djeli,no o tome se vec raspravljalo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2014 9:46 (Milka30).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ukinite TU TB
Stjepanj kaže...
Otvorim prekjucer temu i7 club i neki ocigledno zaljubljeni fan u mene da si truda i na svaki moj post mi stisne td, meni nakon toga to zgleda nakaradno, drugi forumas se pohvali da mi je stisnuo pa brat bratu 1000td jer kaze zivciram ga jer u recenici koristim moj gpu,moj cpu itd! Pa sta je ovo forum za poremecene? Osobno za svaku temu koja je nesto korisna ili imam nekog interesa zbog nje stisnem tu i hvala pogotovo ak se kolega potrudio! Ako nista drugo evo zelim tog pacijenta prijaviti i da se to makne jer je idiotski!lp

Ali,skuži da to TEBE živcira!

Što se sekiraš,to je samo jedan klik tamo nekoga,nije ti majku opsovao!

Kada to skužiš-prestati češ se sekirati,jer je to bezveze stvar za gubiti živce!

{#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ukinite TU TB
Nezivcira to mene nego mi nakaradno izgleda, nema smisla covjece! Bar znam da imam fanove! Jos kad doznaju da sam pozvan na bfs:-) lp
||| Core™ inside ||| ;http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/SoldierStippy/ ; http://nl.xfire.com/profile/2fu2l/
15 godina
neaktivan
offline
Ukinite TU TB

TU i TD nemoraš uopće pratiti ako ne želiš, što se nervat oko toga, briga te kako će se posložiti par piksela ispod posta koji si napisao, kako je netko gore rekao, ionako na ništa ne utječu. Oni koji koliko toliko kvalitetno diskutiraju ovdje uobičajno ih obrazlože ako osjete da je potrebno, neznam što se brigaš oko pi*darije. :D

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2014 10:59 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ukinite TU TB
Stjepanj kaže...
Nezivcira to mene nego mi nakaradno izgleda, nema smisla covjece! Bar znam da imam fanove! Jos kad doznaju da sam pozvan na bfs:-) lp

 

Evo ti jedan TD tek toliko da ti shebem estetiku {#}

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
offline
Ukinite TU TB

Samo trebaju vratit prikaz korisnika jer s ovim su samo pogoršali stvar. TD je izgubio značaj jer se lijepi na sve i svašta. Često puta vidim dobar post na koji je naslagano 3-4 TD-a. Dok je bio prikaz tko je dao TD toga nije bilo, bar ne u toliko mjeri. Ne znam što je cijenjenim Bugovcima toliko teško priznati pogrešku i vratiti taj prikaz na zadovoljstvo svih korisnika foruma.

Why so serious?
Moj PC  
16 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ukinite TU TB
thuglife kaže...

TU i TD nemoraš uopće pratiti ako ne želiš, što se nervat oko toga, briga te kako će se posložiti par piksela ispod posta koji si napisao, kako je netko gore rekao, ionako na ništa ne utječu. Oni koji koliko toliko kvalitetno diskutiraju ovdje uobičajno ih obrazlože ako osjete da je potrebno, neznam što se brigaš oko pi*darije. :D

Ne moras nit se ne moras sekirat i to uopce nije problem ,problem je dezinformacija 

14 godina
offline
Ukinite TU TD

Mi smo svi nekako skloni interpretirati tu i td kao u slučaju gladijatora u areni (pa nam je dobijanje td jednako kao da nas netko osuđuje na smrt), dok ovdje u stvari biramo između "slažem se" i "ne slažem se". Pa što ako se netko ne slaže sa mnom? Td je super!

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ukinite TU TB

Ja sam za ukidanje TU/TD i ostavljanje HVALA. Ako se neko potrudi i napiše kvalitetan post ekipa mu iz zafrkancije sašije TD. Ako malo pogledate forum uglavnom najviše TU pokupe ptice rugalice koje se izrugivaju s ljudima. Ako napišeš da ti je nešto dobro sašiju ti TD jer si fanboj. Ako napišeš da ti se nešto ne sviđa sašiju ti TD jer si hejter. Ako napišeš nešto pametno odma TD jer mudruješ. Neko TD primi ko zafrkanciju i ok. Ali dio članova će sigurno naživcirat ako napišu dobar post a onda im neandertalci prilipe par TD tek toliko da se nađe. Prema tome najbolje je ostaviti HVALA. Ako je neko zadovoljan nečijim postom ili mu je osoba pomogla klikne hvala i sve super. Ako neko nije nek argumentira ili pošalje PM.

Samim time se može mjeriti i rejting korisnika uz njegov staž (zvjezdice). Osoba s više zahvala će se smatrati relevantnija.

 

Znam da je neko uložija trud u TU TD sistem, ali jednostavno nismo dovoljno zrela/ozbiljna zajednica za tako nešto.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2014 21:02 (axos).
 
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ukinite TU TB
axos kaže...

....

Samim time se može mjeriti i rejting korisnika uz njegov staž (zvjezdice). Osoba s više zahvala će se smatrati relevantnija.

...

Pa to tako i ide. Za zvjezdice se uzima broj "Hvala", staž, broj postova, par nepoznatih parametara i trenutni indeks CROBEXa i onda tajnovita funkcija pljune koliko si zvjezdica zaslužio.

 

TU/TD su tu za izražavanje slaganja/neslaganja sa postom i za uzrokovanje nemira na forumu. Ponekad posluže i za povećanje e-peena kod nekih pa onda cmizdre kad dobiju 347 TDova zbog gluposti.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
14 godina
offline
Ukinite TU TB

Radije neka poprave problem sa 'neprocitanim postovima'...

Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ukinite TU TB
Miro kaže...

Doista bi najmanji problem bio maknuti TD, ali nije li to fejsbukacija foruma?

Čisto s tehničke strane, kako to da nije problem maknuti TD (što uključuje editiranje skripte za forum i možda još ponešto), a problem je napraviti promjenu nicka (što je relativno trivijalna replace all operacija, bar tako ja neuk to zamišljam)? Inače sam neutralan glede obje stvari. I kad već dosađujem, kako to da se forum lijepo prilagodi bilo kojoj rezoluciji i izgleda ok s ma koliko malo ili puno sadržaja, a vijesti npr. to ne znaju?

 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Ukinite TU TB
DigiMagic kaže...

Čisto s tehničke strane, kako to da nije problem maknuti TD (što uključuje editiranje skripte za forum i možda još ponešto), a problem je napraviti promjenu nicka (što je relativno trivijalna replace all operacija, bar tako ja neuk to zamišljam)? Inače sam neutralan glede obje stvari. I kad već dosađujem, kako to da se forum lijepo prilagodi bilo kojoj rezoluciji i izgleda ok s ma koliko malo ili puno sadržaja, a vijesti npr. to ne znaju?

 

 

Ne baš, na 640x480 se kratice u gornjem desnom kutu lome.

Svi smo mi Mentalist.
11 godina
neaktivan
offline
Ukinite TU TB

evo prikljucujem se i ja temi jer mi dosadili oni bot-ovi koji mi na svaku rijec komentar post i sliku pucaju TD cak i ako je samo jedan obicni smileyi

najbolje bi bilo da se prikazuje tko opsesivno stavlja td-ove znaci otvori od neprocitanog post i samo tuce td do kraja postova, ili bi trebalo prikazati tko su serijski td-ovci u temi znaci netko tko je recimo primjer zadnjih 20 postova na 10 postova i vise dijelio TD tj.  vise od pola jer nema te osobe koji bi mrzio sve napisane postove osim svoga.

pirat01 kaže...

Radije neka poprave problem sa 'neprocitanim postovima'...

kliknes na "oznaci sve procitano" i rjesen problem ( eh zaboravljam da internet neprepoznaje sarkazam{#})

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2014 17:40 (Killua).
 
1 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ukinite TU TB
Killua kaže...

evo prikljucujem se i ja temi jer mi dosadili oni bot-ovi koji mi na svaku rijec komentar post i sliku pucaju TD cak i ako je samo jedan obicni smileyi

najbolje bi bilo da se prikazuje tko opsesivno stavlja td-ove znaci otvori od neprocitanog post i samo tuce td do kraja postova, ili bi trebalo prikazati tko su serijski td-ovci u temi znaci netko tko je recimo primjer zadnjih 20 postova na 10 postova i vise dijelio TD tj.  vise od pola jer nema te osobe koji bi mrzio sve napisane postove osim svoga.

pirat01 kaže...

Radije neka poprave problem sa 'neprocitanim postovima'...

kliknes na "oznaci sve procitano" i rjesen problem ( eh zaboravljam da internet neprepoznaje sarkazam{#})

A ti baš pecaš TD-ove, vidim...

Gledam te!
11 godina
neaktivan
offline
Ukinite TU TB

 pa kao svaki veliki ribic kada zagrize nema veze ako je i morski pas negativna reklama je isto reklamacija necega.. p.s. nemam posta bez td-a

 

 
0 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice