Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma zaključana tema

poruka: 75
|
čitano: 9.645
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Dragi forumaši!

 

Evo nam i nadogradnje foruma u kojoj smo rješili neke stare zaostatke koje ste već dugo tražili.

  • Oglasne teme u desnom stupcu prikazuju se u komprimiranom obliku (skratili smo riječi prodaja, kupovina i dr.)
  • Moguće je sortirati slike unutar posta - klikne se ne "preslagivanje slika" pa se dobiju male strelice za zamjenu mjesta
  • Dodana mogućnost "poslano s mobilnog telefona" u obliku ikonice unutar potpisa - sve poslano preko m.bug.hr dobiva automatski ikonu, a ako to radite preko pune inačice, morate samostalno uključiti ili će biti automatski uključeno ako prepozna neke od poznatijih telefona; ikonica se prikazuje samo onima koji imaju uključen potpis!
  • Ako koristite odabrane forume na naslovici, dobra vijest - sada se vaša preferencija pamti
  • U desnom stupcu "Aktivne teme" se same refreshaju bez učitavanja stranice.

 

Smatrajte sve novouvedene funkcije betom do daljnjega :-)

Ako nešto primjetite da ne radi kako treba, vezano uz ove nove mogućnosti, pišite u ovu temu.

 

Hvala na pažnji! :-)

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 16:39 (Domagoj).
 
90 0 hvala 84
14 godina
neaktivan
offline
Update: 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Konačno je došlo samostalno refreshanje Aktivnih temaNevinašce

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
23 0 hvala 0
15 godina
online
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Sve bolje i bolje.

Svaka čast...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Bravo na nadogradnji Cool

RIDER-Što je predizborna šutnja? - Jedini dan kada političari ne lažu! :D
15 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Sve do jedne stvari korisno i funkcionalno. Svaka čast.

http://www.eveonline.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Update: 20100603: Srednja nadogradnja foruma
doctor_crash kaže...

Konačno je došlo samostalno refreshanje Aktivnih temaNevinašce

Da,odlična stvar.

Još ako bi moglo samostalno refreshanje poruka unutar teme to bi bilo prva liga.

No za to ima vremena...

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/kupovina-scythe-mugen-2/57102.aspx?page=0&jumpto=1000346&sort=asc&view=flat
16 godina
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Super nadogradnja, nego da ne otvaram novu temu jel se moze Vijesti by forumasi dodatno podijelit u podforume, Software, Hardware i Igre?

 

Edit: ovaj auto refresh aktivnih tema je predobarCool

addicted to HD :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 16:47 (benko).
15 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Bravo! Samo pohvale...Osmijeh

Mislim da nisam ono što sam mislio da ne bih trebao biti, ali kad sam već takav dobro je da mislim da nisam ono što zapravo jesam.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Evo upravo sam naletio na problem što se tiče oglasa.

 

Svoju temu za kupnju coolera sam otvorio oko 13 sati i sad nakon što mi je jedan forumaš napisao nešto u temu,tema se nije pojavila na vrhu aktivnih tema nego je ostala na sredini.

 

Je li to normalno ili nije?

 

Meni bi bilo logičnije da se tema pojavi na vrhu aktivnih.

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/kupovina-scythe-mugen-2/57102.aspx?page=0&jumpto=1000346&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma
luckyluke kaže...

Evo upravo sam naletio na problem što se tiče oglasa.

 

Svoju temu za kupnju coolera sam otvorio oko 13 sati i sad nakon što mi je jedan forumaš napisao nešto u temu,tema se nije pojavila na vrhu aktivnih tema nego je ostala na sredini.

 

Je li to normalno ili nije?

 

Meni bi bilo logičnije da se tema pojavi na vrhu aktivnih.

Ne, oglasi se u desnom stupcu sortiraju prema datumu objave, a ne prema datumu zadnjeg posta.

Domagoj
14 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

super 

forum je sve bolji i bolji

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Domagoj, hvala puno što se uvela ova moja ideja o mobitelu (moram se falit..=) ) i sve ostale stvari koje su stvarno genijalne. Forum je sada daaaleko funkcionalniji nego je bio.

___________

 

Bug sam primjetio u refreshanju aktivnih tema. Slika sve govori.

I nije neki problem, ali neke teme (kao birc) su aktivne svaku minutu, pa ako ovako ostane uvelike će se smanjiti broj tema u "Aktivne teme".

 

EDIT: Imam još jedno pitanje. Da li se refresh obavlja u nekom vremenskom intervalu ili kako tema postane aktivna, pa se automatski refresha?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 17:04 (DamageHigh).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Hebena nadogradnja :)

HR-INVITES, otvoren preko irc interviewa: irc://irc.ipocalypse.net/hrinvites_help
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

sve je to lijepo i za pohvalu, ali aktivni oglasi i dalje "kradu" prostor aktivnim temama,i tu se ništa njie napravilo..Neodlučan

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Super da su uvedene ove nove opcije! (isprobavam ovu novu opciju poslano s moba) Smijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma
Seneki ti oglasi toliko smetaju, pa mislim da biste mu trebali stavit jedan 'iksić' pokraj da ih ugasi... :)

Inače lijepa nadogradnja, pogotovo ova za postove s m.bug.hr, sad mogu promijenit potpis... :)
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
14 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

super update, hvala vam Belji se

SVI NA EREPUBLIK --- pokažimo tko smo mi Hrvati cijelome eSvijetu! Ako hoćeš pomoći eHrvatskoj javi mi na pm, ima nas dosta s foruma!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma
Super stvari,hvala na update-u.
14 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Svakaaa čaaast i slaaavaaaaa

Um caruje, snaga dobro dođe :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Lijepo, dobro je znati da se uvijek radi na poboljšanju foruma :D

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Odlična nadogradnja Namigiva

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Domagoj, ove strelice su ili totalno bugovite ili ja ne kužim kako ih koristiti. Imam sliku na kraju koju trebam na početku..i nebi ju pomaknuo...

Samo zamjeni mjesta sa slikom pored...

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma
zašto refreshanje? Iako je ideja dobra,sad ću svako malo gubiti pojam gdje sam stao s pregledom
Pišem s m.buga-jel radi?
14 godina
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Ne radi, jer nemaš potpis.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma
pod009 kaže...
zašto refreshanje? Iako je ideja dobra,sad ću svako malo gubiti pojam gdje sam stao s pregledom
Pišem s m.buga-jel radi?

Ne radi jer nemaš potpis.

 

Damage me pretekao :)

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/kupovina-scythe-mugen-2/57102.aspx?page=0&jumpto=1000346&sort=asc&view=flat
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 21:11 (luckyluke).
16 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Ne svidja mi se automatski refresh tema, sad mi se bas desilo da sam htio posjetit temu i nestane mi prije nego sam stigao kliknut :D

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma
seneka kaže...

sve je to lijepo i za pohvalu, ali aktivni oglasi i dalje "kradu" prostor aktivnim temama,i tu se ništa njie napravilo..Neodlučan

Pa i neće, nekima su ti oglasi korisni, a ionako zauzimaju puno manje mjesta od aktivih tema.

DamageHigh kaže...

Domagoj, ove strelice su ili totalno bugovite ili ja ne kužim kako ih koristiti. Imam sliku na kraju koju trebam na početku..i nebi ju pomaknuo...

Samo zamjeni mjesta sa slikom pored...

Pa mijenjaš mjesta dok ne dođe do početka. Prvo sa predzadnjom, pa onom prije, pa onom prije i tako sve do prve. Znam da nije baš najjednostavnije na svijetu, no rijetki su to slučajevi pa bi bilo glupo drastično mijenjati sučelje radi toga.

Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Ima još nekih manjih glitcheva (prikaz iste teme nekoliko puta) ali kontam da ce brzo biti rijeseno.

No svejedno, obirom da tema služi za prijavit uočene probleme evo slika:

 

 

 

 

http://www.eveonline.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma
Domagoj kaže...
seneka kaže...

sve je to lijepo i za pohvalu, ali aktivni oglasi i dalje "kradu" prostor aktivnim temama,i tu se ništa njie napravilo..Neodlučan

Pa i neće, nekima su ti oglasi korisni, a ionako zauzimaju puno manje mjesta od aktivih tema.

šteta,mjesta ima..
onaj koncept prije pojave aktivnih oglasa je bio odličan,benefit za one koji traže rješenje za svoj problem neupitan..

15 godina
neaktivan
offline
Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Odlična nadogradnja!

 

U SOVJETSKOJ RUSIJI....................POTPIS PIŠE TEBE!!!////Ako treba Gospode evo primi zavjet moj uzmi život od mene, pa ga podaj njoj!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 22:28 (SPAWNK4MPER ti mama).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice