Sam uređujem svoj thread na oglasniku !

poruka: 14
|
čitano: 2.837
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Sam uređujem svoj thread na oglasniku !

predložio bih upravi foruma da pokušaju razmotriti ovaj zahtjev.

 

trebao bi svako tko nešto prodaje, kupuje ili traži procjenu imati pravo sam uređivati svoju temu jer ima nenormalno puno spamera koji ti zagade oglas.

 

što je nekoga briga što jedan forumaš prodaje svoju 5870 po 2300 kn ?

 

on može tražiti i 5000 kn, to je nejgovo pravo.

 

ako je netko sposoban prodati skuplje, to je njegovo pravo.

 

odmah se jave dušebrižnici s objašnjavanjem " kako je to puno", pa "što si ti misliš", "kako te nije stid", "crap" i slične doskočice.

 

ako netko nije zainteresiran za kupnju, nema ni pravo da sere po tuđim oglasima, jer oglas je svetinja, to je moje, toliko tražim i fertig.

 

znam da je to posao moderatora, no moderatori oglasnika uopće ne reagiraju na takve spamove.

 

ako je tehnički izvedivo, to bi bio pametan potez.

Moj PC  
13 4 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Sam uređujem svoj thread na oglasniku !

Točan odgovor na tvoje pitanje je ne. Zato postoje moderatori, pa ako moderator ne radi svoj posao prijavi ga administraciji.

 

Ali probaj prije kontaktirati moderatora po mogućnosti.

 

 

Vrlo jednostavno.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sam uređujem svoj thread na oglasniku !

za to postoje specifične stranice oglasnika ; tipa Njuškalo
na svim forumima je ovako, zašto nebi bilo i na Bug-ovom, očito da je to nepisano pravilo{#} 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sam uređujem svoj thread na oglasniku !

Već se pričalo o tome i imaš rješenje - zaključaš temu i staviš da ti se javljaju na pp.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sam uređujem svoj thread na oglasniku !
Bugofil kaže...

 

Slazem se s tobom, ali neki ljudi neznaju koliko nesto zapravo vrijedi, pa stave cijenu, a za to zapravo mozes kupiti novo i 2 puta bolje pa je dobro ih upozoriti da vrijedi manje.

A i kao sto kolega kaze, zakljucas temu i napises nek je javljaju na pm

Jahao sam pješice.
16 godina
moderator
offline
RE: Sam uređujem svoj thread na oglasniku !
Bugofil kaže...

predložio bih upravi foruma da pokušaju razmotriti ovaj zahtjev.

 

trebao bi svako tko nešto prodaje, kupuje ili traži procjenu imati pravo sam uređivati svoju temu jer ima nenormalno puno spamera koji ti zagade oglas.

 

što je nekoga briga što jedan forumaš prodaje svoju 5870 po 2300 kn ?

 

on može tražiti i 5000 kn, to je nejgovo pravo.

 

ako je netko sposoban prodati skuplje, to je njegovo pravo.

 

odmah se jave dušebrižnici s objašnjavanjem " kako je to puno", pa "što si ti misliš", "kako te nije stid", "crap" i slične doskočice.

 

ako netko nije zainteresiran za kupnju, nema ni pravo da sere po tuđim oglasima, jer oglas je svetinja, to je moje, toliko tražim i fertig.

 

znam da je to posao moderatora, no moderatori oglasnika uopće ne reagiraju na takve spamove.

 

ako je tehnički izvedivo, to bi bio pametan potez.

ako želiš imati puni nadzor nad oglasom koristi male oglase:

 

http://www.bug.hr/malioglasi/

 

ako ne želiš raspravu na forumu - stavi lock na temu!

 

druge opcije nisu u planu!

...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sam uređujem svoj thread na oglasniku !
Bugofil kaže...

predložio bih upravi foruma da pokušaju razmotriti ovaj zahtjev.

 

trebao bi svako tko nešto prodaje, kupuje ili traži procjenu imati pravo sam uređivati svoju temu jer ima nenormalno puno spamera koji ti zagade oglas.

Znači mogućnost da neki prevarant izbriše postove i kritike od nezadovoljnih korisnika koji su prevareni tako da drugi ljudi opet nasjednu?

 

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
protjeran
offline
RE: Sam uređujem svoj thread na oglasniku !
Paolo2612 kaže...

Znači mogućnost da neki prevarant izbriše postove i kritike od nezadovoljnih korisnika koji su prevareni tako da drugi ljudi opet nasjednu?

 

 

polaziš od nelogične premise.

 

postoji tema gdje se objavljuju iskustva korisnika s pojedinim prodavateljima.

 

ja kao hipotetski prevarant mogu imati 20 nickova i Bug forum mi može služiti samo za prijevare.

 

tvoj post nema veze s mojom temom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2010 19:51 (Bugofil).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sam uređujem svoj thread na oglasniku !
Bugofil kaže...
Paolo2612 kaže...

Znači mogućnost da neki prevarant izbriše postove i kritike od nezadovoljnih korisnika koji su prevareni tako da drugi ljudi opet nasjednu?

 

 

polaziš od nelogične premise.

 

postoji tema gdje se objavljuju iskustva korisnika s pojedinim prodavateljima.

 

ja kao hipotetski prevarant mogu imati 20 nickova i Bug forum mi može služiti samo za prijevare.

 

tvoj post nema veze s mojom temom.

A logika nalaže da ne objaviš upozorenje u temi uz koju je stvar vezana nego u nekoj trećoj temi? Ti isto tako logika govori da svaka osoba koja dođe u oglasnik zna da postoji negdje ta treća tema?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Sam uređujem svoj thread na oglasniku !
Paolo2612 kaže...

Znači mogućnost da neki prevarant izbriše postove i kritike od nezadovoljnih korisnika koji su prevareni tako da drugi ljudi opet nasjednu?

 

 

  X

 

Kao PC-Man koji je otvorio gdje prodaje ukradeni/hakirani Steam acc i odmah lockao temu kako nebi netko pisao.

 

I onda bi tako varao da briše svačije postove.

Operation Flashpoint
13 godina
neaktivan
offline
Sam uređujem svoj thread na oglasniku !

Kad bi ti varao nekog za neki hardver i neko s strane kaze "nemoj to kupit to je preskupo" ti bi njegov komentar izbrisao kao da nije napisao i tome prodao taj hardver za vecu cijenu nego sto vrijedi....

Be Gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sam uređujem svoj thread na oglasniku !
Opalaa !! kaže...

na svim forumima je ovako, zašto nebi bilo i na Bug-ovom, očito da je to nepisano pravilo{#} 

Ma jeli molim te?

Na PC Ekspertovoj tržnici se ne smije ništa pisati po oglasima i sasvim normalno funkcionira.

Trebalo bi ukiniti sranje članova po tuđim oglasima!

We are eternal. The pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything.
15 godina
odjavljen
offline
Sam uređujem svoj thread na oglasniku !

Mene najviše živciraju oni koji mi se nas*ru u oglas i j*bu me u zdrav mozak da neću to prodat po tolikoj cijeni.{#}

 

 

Ali zato je tu "Prijavi" i moje omiljeno oružje {#}: moderatorski odj*b. Fuck yeah!!

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sam uređujem svoj thread na oglasniku !

Kad god netko spama po oglasniku slobodno ga prijavi. Ja koliko mogu pazim na to pa kada vidim obrišem i autora upozorim.

 

Samo prijavi i sve će se riješiti relativno brzo.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice