Videi i datoteke dodavanje?

poruka: 4
|
čitano: 1.204
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Videi i datoteke dodavanje na bug forum?

Evo ovako sada sam se dosjetio  zašto nebi bilo ovako slike normalno možemo staviti ali da možemo neke rar datoteke do 5mb recimo staviti i neki video to bi bilo dobro sad npr. imaš neke dokumente i da nemoraš na rapid i tak to uploadat možeš i ovdje u novom postu kao i za video video koji snimimo a da nemoramo na youtube uploadat da možemo ovdje i samo da te fajlove vide REGISTRIRANE osobe!

http://www.speedtest.net/result/709101303.png
Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
offline
Videi i datoteke dodavanje?

Eh, dok to svi počnu koristiti, napuniti ćemo nekoliko servera, a to je ipak preskupo, pošto oni imaju vlastiti server (ovo vrijedi i za video i za datoteke). A i sa time bi se mogli dijeliti i nelegalni sadržaji, pa je i to jedan od problema (ovo vrijedi za datoteke).

 

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Videi i datoteke dodavanje na bug forum?
Za video se ne slažem, jer nije teško dat link na youtube, a većina videa bi vjerojatno bila od tamo.
Ovo za datoteke bi bilo zgodno, ali kao što je denix rekao; preskupo i problem s nelegalnim sadržajem tj. puuuno više posla za modove...
Tako da sam gotovo siguran da to neće uvesti, ali svejedno TU..bilo bi to dobro..
Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
16 godina
moderator
offline
Videi i datoteke dodavanje?

Hvala na idejama, iako su već bile barem 3 puta svaka. Nemamo u planu dodavanja videa (link je čisto u redu), a datoteke nemamo iz sigurnosnih i antipiratski razloga, kao što su neki već ovdje napomenuli. Nemoguće je provjeravati svaku datoteku što se u njoj nalazi, a postoji velik broj file sharing siteova pa realno nema niti neke potrebe.

Domagoj
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice