Zakljucana tema zaključana tema

poruka: 33
|
čitano: 4.053
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zakljucana tema

sta to znaci kad je kod nekog foruma zakljucana tema i kako se moze sudjelovati u raspravi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Zakljucana tema

Ako je tema zaključana, očito se ne može pisat u njoj. Samo moderatori mogu (Danny_HR, F1-Ivo, Luxx, Naxeem, scorpion667, Dr_Nasty). Ako misliš da bi neku temu trebalo otključat, pitaj moda na PP jel bi je mogao otključat. Al vjerojatno niš od toga. Treba ćevape poslat pa da vidiš kako padaju lokoti ;)

 

EDIT: krivi podforum i valjda pitaš za temu koja je lockana na ovom forumu

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 16:29 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
Zakljucana tema

Jel ti nas malo je8es u zdrav mozak?

 

Sta znaci kad je cesta zatvorena?

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema

pa koja je onda poanta??? znaci samo se oni izmedju sebe mogu dopisivati???

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...

pa koja je onda poanta??? znaci samo se oni izmedju sebe mogu dopisivati???

Poanta je da je tema zakljucana. Simply as that!

 

Sigurno oni nece medjusobno chatat. Zatvore temu i u zadnjoj poruci(u toj temi)napisu razlog zakljucavanja.

 

I da - ZENE....

 

 

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 16:33 (VirtUoso).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...
sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????

Nisam bezobrazan.

 

Pa ne mozes nista 'reci' ni 'pitati' iz tog razloga sto je tema zakljucana(objasnjeno vecino;nekad ne treba objasnjanje).

 

 

 

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...
sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????

Očito je tema problematična ili na neki drugi način "nepogodna" ili se kosi sa pravilima foruma pa nema rasprave u njoj. A moderatori smiju pisat po njima jer - smiju!

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...
sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????

Stvarno si bionda..

 

Teme se zaključavaju kada rasprava završi flame warom ili ogromnim offtopicom. Nakon zaključavanja nitko ne može pisati osim moderatora i samo je oni mogu ponovno otključati.

 

Svi mogu sudjelovati u temi dok je ne zaključaju, nitko ne određuje tko smije, tko ne smije, to bi onda bila diskriminacija.

 

Chiaro?

PSN: filip99
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...
sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????

moglo se reci i pitati prije zakljucavanja teme :P

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
neaktivan
offline
Zakljucana tema

Sad bi bilo fora da mod demonstrira zakljucavanjem ove teme.............

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema

evo da konkretno kazem o kojoj temi se radi, nesto o instaliranju ubunta na komp na kojem je su vec instalirani windowsi, znaci nista nepogodno. i vidim vise njih je bilo ukljuceno u temu, ne moderatori.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
haha, ajde demonstriraj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...

evo da konkretno kazem o kojoj temi se radi, nesto o instaliranju ubunta na komp na kojem je su vec instalirani windowsi, znaci nista nepogodno. i vidim vise njih je bilo ukljuceno u temu, ne moderatori.

Da,i?

 

Daj link od teme.

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...

evo da konkretno kazem o kojoj temi se radi, nesto o instaliranju ubunta na komp na kojem je su vec instalirani windowsi, znaci nista nepogodno. i vidim vise njih je bilo ukljuceno u temu, ne moderatori.

Ubuntu instaliras tako da klikas next, kad pita za particije stavis poluautomatsko i to ti je to............

 

Nisi zbog tog trebala otvarat ovakvu temu............

The quieter you become, the more you are able to hear...
14 godina
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...

evo da konkretno kazem o kojoj temi se radi, nesto o instaliranju ubunta na komp na kojem je su vec instalirani windowsi, znaci nista nepogodno. i vidim vise njih je bilo ukljuceno u temu, ne moderatori.

Ti očigledno ne shvaćaš ništa.

 

Ovako ti to ide. Neki korisnik otvori novu temu. Bude rasprava bla bla..završi svađanjem ili se otkrije rješenje. Dođe mod nakon te rasprave i zaključa temu kako se ne bi nastavila svađa i sl.

Jel sad jasno?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
ubuntu 10.4. vs windows ultimate ili tako nesto
15 godina
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...
haha, ajde demonstriraj

Eto za jedno 5 minuta i ova će tema biti zaključana pa više nećeš moći pisati u njoj.

 

Što je ustvari i najsmješnije.

Zaključana tema će biti .... Zaključana!!!!

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
jasno i glasno
15 godina
neaktivan
offline
Zakljucana tema

Lijepo je objasnjeno od strane moderatora.

 

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zakljucana tema

Evo sto je mod rekao na to sve..............

 

"Glupost od teme!



Pravo mjesto za fanboye, slijepe sljedbenike jedne ili druge strane da trolaju svojim komentarima."

 

 

 

 

 

Sta ti sad nije jasno............

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema

sva sreca da ima i ljudi koji nisu odmah arogantni i bezobrazni nego znaju normalno objasniti ono sto covjek ne razumije.

 

pozdrav

 

Cool

 

 

15 godina
odjavljen
offline
RE: Zakljucana tema

Tema ko stvorena za svađu.

 

Ta tema je prožvakana milijun puta i NEMA se što nadodati. Uspoređivanje Windowsa i Linuxa je kao uspoređivanje krušaka i jabuka ili opisivanje crvene boje. Nema smisla.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...

sva sreca da ima i ljudi koji nisu odmah arogantni i bezobrazni nego znaju normalno objasniti ono sto covjek ne razumije.

 

pozdrav

 

Cool

 

 

Ubuduce citaj sta pise.

 

LP.

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
ok, sad kuzim. daj vidi da sam tek 4 dana u ovome i snalazim se malo po malo.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
sad sve kuzim.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
bionda kaže...
sad sve kuzim.

Zar vec..........

The quieter you become, the more you are able to hear...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucana tema
plavusa, ste ces....
15 godina
neaktivan
offline
Zakljucana tema

Ajde sad lijepo za primjer mladjo gospodji/ci modovi zaključajte ovu temu! Smijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice