Žalba na moderatora zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 3.320
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Žalba na moderatora

Podzrav administraciji Bug Foruma, uložio bih žalbu na nepravdu koja mi je nanesena prije par sekundi. Napravio sam multi i otvorio temu jer kod moj prethodne žalbe na mail poradi druge situacije, nitko nije reagirao

 

Otvorio sam ovu temu

 

Nakon samo par postova u kojima nije bilo ničega pogrešnog, tema je zakljičana a ja dobio crveni na 6 dana. 

Čekam neko dobro objašnjenje i nije mi jasno, kad ono moderator Drago (koji je i autor kartona) napiše:

 

Tema je zaključana, ovakvim temama nije mjesto na informatičkom forumu. 

 

Još uz karton piše da provjerim pravila. Ajde ok, idem. I nisam našao niti jedno koje sam prekršio.

 

 

Sekcija "Razno" - U sekciji "Razno" moguće je započinjati raspravu o temama koje se ne tiču direktno iličak ni indirektno računala. Ipak, forumašima se savjetuje da se svakako suzdrže od započinjanja bilo kakvih rasprava s političkim predznakom jer je ovo prvenstveno računalni i tehnički forum. Moderatori i administratori imaju diskrecijsko pravo brisati postove i čitave teme ukoliko im se učinida su neprimjerene forumu.     

 

Ovo je jedino pravilo koje sam našao a dotiče se moje teme, i nisam napravio ništa ilegalno.

Zanima me zašto je onda moderator tako reagirao? Zašto ga je toliko zasmetala moja tema kada niti je zabranjena pravilima, niti je jedina takva na forumu. Trebate li primjer? Evo, ne navodim ove teme s ciljem da druge kaznim ili prozivam, već da napomenem kako nema razloga za ovakvu reakciju.

Amerika, zemlja velika..., Slogan za majcu, Paraliza sna, Pederuša, Pomoć pri izboru psa

 

To su prve na koje sam naišao u podformu ostalo.

 

 

Dakle, moje je pitanje U ČEMU JE PROBLEM? 

 

Hvala

 
19 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Žalba na moderatora

Buahahaha

 
0 18 hvala 0
13 godina
offline
Re: Žalba na moderatora

Nijedna od tema koje si naveo nisu bas ozbiljne,jer ova o pobacaju je puno ozbiljnija i tu bi bilo svacega.Podupirem tvoju anketu,jer to i mene zanima,ali to nekako ovdje ne ide,jer em ima previse muskaraca i zbog toga nema ni puno trudnica.A ako bi bio omjer muski/zenski podjednak,ovdje bi izbio rat.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 13:29 (ivanoile).
15 godina
neaktivan
offline
Žalba na moderatora

Otvorio si temu oko koje se slamaju koplja i u višim sferama od ovog foruma, tako da mislim da je OK da je tema zaključana, ali tvoja suspenzija, mislim da je malo pretjerana.

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Žalba na moderatora
ivanoile kaže...

Nijedna od tema koje si naveo nisu bas ozbiljne,jer ova o pobacaju je puno ozbiljnija i tu bi bilo svacega.

pa dobro onda se zakljuca tema i sve vise manje ok 

 

ALI CEMU CRVENI KARTON NA 6 DANA  ? ? ?? ? ? ?

12 godina
protjeran
offline
Re: Žalba na moderatora
hrvatskafarkasevec kaže...
ivanoile kaže...

Nijedna od tema koje si naveo nisu bas ozbiljne,jer ova o pobacaju je puno ozbiljnija i tu bi bilo svacega.

pa dobro onda se zakljuca tema i sve vise manje ok 

 

ALI CEMU CRVENI KARTON NA 6 DANA  ? ? ?? ? ? ?

zbog sira ocito..

Kolko znam on uvjek ima neke fix ideje voli skrenut paznju na sebe E PA SKRENUO JU JE !

Bravo Drago

13 godina
offline
Re: Žalba na moderatora
hrvatskafarkasevec kaže...
ivanoile kaže...

Nijedna od tema koje si naveo nisu bas ozbiljne,jer ova o pobacaju je puno ozbiljnija i tu bi bilo svacega.

pa dobro onda se zakljuca tema i sve vise manje ok 

 

ALI CEMU CRVENI KARTON NA 6 DANA  ? ? ?? ? ? ?

 Eh,to neznam,nisam ja moderator iako se slazem da pretjerano.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
protjeran
offline
Re: Žalba na moderatora
ktm402 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
ivanoile kaže...

Nijedna od tema koje si naveo nisu bas ozbiljne,jer ova o pobacaju je puno ozbiljnija i tu bi bilo svacega.

pa dobro onda se zakljuca tema i sve vise manje ok 

 

ALI CEMU CRVENI KARTON NA 6 DANA  ? ? ?? ? ? ?

zbog sira ocito..

Kolko znam on uvjek ima neke fix ideje voli skrenut paznju na sebe E PA SKRENUO JU JE !

Bravo Drago

LOL ti bas nisi cist jeli ?

 

i da bas Drago koji uvjek ima neke "fix" ideje sa tim bananjem forumasa 

Njemu bi trebalo oduzet te privilegije jer mislim da se bas i ne razumije u moderiranje jednog foruma

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 13:32 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
offline
Žalba na moderatora

ok je što je zaključana tema ako je moderator zaključio da nije primjerena za forum, ali crveni karton je previše za to...

mnogi su otvarali svakakve teme koje su zaključane pa se ne sjećam da je netko dobio crveni...

moja definicija svemira: Svemir je ko dobro dupe, ima dva brijega i dolinu u sredini, u sredini te doline se nalazi crna rupa , a na 'donjem' kraju doline se nalazi tunel koji vodi u drugu dimenziju.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Žalba na moderatora

Pritužbe na potez moderatora možeš uputiti samom moderatoru na privatne poruke ili na pisma@bug.hr.

Ovim potezom, izradom novog accounta i javnom žalbom, možeš postići samo to da se žalba ne uvaži.

 

U krajnjem slučaju, dobio si samo crveni - što nikako nije opravdanje za otvaranje novog računa.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Žalba na moderatora

Dokle će ljudi, još i kad se žale na moderatore, kršiti pravila foruma? U pravilima foruma piše kako se forumaš koji smatra da su mu povrijeđena pravila može žaliti.

 

 

Edit - samo da pojasnim jednu stvari. Pita dvojnik APazinjanina: "Dakle, moje je pitanje U ČEMU JE PROBLEM?" Problem je u tome što je dotična tema plodno tlo za razvoj prepucavanja i svađe. I sam sam kad sam vidio temu zapravo razmišljao o tome da kontaktiram druge moderatore pa da raspravimo da li da zaključamo tu temu ili ne. Problem je u tome što je uvodna poruka u temi sročena kao "za i protiv" - nije sročena u stilu (što vi mislite o pobačaju, jel je to zdravstveno, moralno, društveno, vjersko ili ino pitanje bla bla bla, nego odmah anketa - tko je za, tko je protiv - i ko fol zašto). Takve teme su problematične već i kad su u pitanju informatička područja (Intel protiv AMD-a, ATI protiv NVidije), a kamoli kad je riječ o teškim temama poput pobačaja.

 

Dvojnik još i citira pravilo:

Sekcija "Razno" - U sekciji "Razno" moguće je započinjati raspravu o temama koje se ne tiču direktno iličak ni indirektno računala. Ipak, forumašima se savjetuje da se svakako suzdrže od započinjanja bilo kakvih rasprava s političkim predznakom jer je ovo prvenstveno računalni i tehnički forum. Moderatori i administratori imaju diskrecijsko pravo brisati postove i čitave teme ukoliko im se učinida su neprimjerene forumu.

 

I time brani svoje pravo da otvara temu takvog sadržaja, bez da uoči da se tim pravilom ujedno traži da se ne otvaraju teme koje bi mogle dovesti do svađa i prepucavanja na forumu. Dakle, upravo prema tome pravilu njegovoj temi nije mjesto na forumu. 


Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 13:58 (mbaksa).
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice