Želje za finalnu verziju foruma

poruka: 31
|
čitano: 4.000
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Finalna Verzija Foruma?
pitanje

Pozdrav. Mene zanima kad bi trebao forum izaći iz bete, te hoće li biti nekih velikih promjena?

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz 2MB Cache 800Mhz FSB Matična Ploča: BIOSTAR G31-M7 RAM: 2GB Kingmax DDR2 800Mhz Grafička Kartica .: Club3D Radeon HD4550 512DDR3 Hard Disk: Hitachi HDD320GB 8MB Cache, 7200 o/min Napajanje Frontier 400W
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Finalna Verzija Foruma?
kavasaki kaže...

Pozdrav. Mene zanima kad bi trebao forum izaći iz bete, te hoće li biti nekih velikih promjena?

 
Gmail je vec godinama u beti pa vjerojatno ce tako i ostat.
Promjene: forum ima sve sto treba i ne vidim razlog za promjene.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2009 18:30 (BlackDwarf).
15 godina
offline
RE: Finalna Verzija Foruma?
ma dok dobro radi i beta, ne treba ništa mjenjat...
15 godina
offline
Finalna Verzija Foruma?

Bio on beta ili final meni isto. A ionako treba samo maknuti "beta" jer je forum predobar

Ništa ne ostavljaj nedvrš
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Finalna Verzija Foruma?

Šta zar je još uvijek u beti? :P

no , dobro. Ne mora se ništa mijenjati , samo neka maknu beta s naziva.

Pa ljudi već ja više od godinu dana u beti (samo se bojim da neće ko gmail. ZAUVIJEK!)

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Finalna Verzija Foruma?
autorov komentar

Moje želje:

Unaprjedit sučelje foruma (da se slaže s dizajnom bug.hr portala).

Ispravit eventualne bug-ove.

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz 2MB Cache 800Mhz FSB Matična Ploča: BIOSTAR G31-M7 RAM: 2GB Kingmax DDR2 800Mhz Grafička Kartica .: Club3D Radeon HD4550 512DDR3 Hard Disk: Hitachi HDD320GB 8MB Cache, 7200 o/min Napajanje Frontier 400W
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Finalna Verzija Foruma?

treba rijesit stvar sa slikama! Kad uploadam na forum sliku, i postam, i kasnije kad pogledam sliku ona je umanjena i ništa se nevidi npr. print screen od desktopa sa rezultatom od 3dmark06 i cpu-z te gpu-z pokraj tog (da se vidi koliko je sta clockano) i ja jedino vidim onaj glavni rezultat od 3dmark-a ,a ovo ostalo je sitno i mutno.

 

Znaci trebaju stavit pravu velicinu slike,a ne umanjenu ili umanjenu ,ali da se moze uvećat.

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,6GHz 1,45V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Finalna Verzija Foruma?
autorov komentar
Hyperion kaže...

treba rijesit stvar sa slikama! Kad uploadam na forum sliku, i postam, i kasnije kad pogledam sliku ona je umanjena i ništa se nevidi npr. print screen od desktopa sa rezultatom od 3dmark06 i cpu-z te gpu-z pokraj tog (da se vidi koliko je sta clockano) i ja jedino vidim onaj glavni rezultat od 3dmark-a ,a ovo ostalo je sitno i mutno.

 

Znaci trebaju stavit pravu velicinu slike,a ne umanjenu ili umanjenu ,ali da se moze uvećat.

  To se i meni ne sviđa.
Može ova tema se preimenovat u "Želje za finalnu verziju foruma" heheheh 
Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz 2MB Cache 800Mhz FSB Matična Ploča: BIOSTAR G31-M7 RAM: 2GB Kingmax DDR2 800Mhz Grafička Kartica .: Club3D Radeon HD4550 512DDR3 Hard Disk: Hitachi HDD320GB 8MB Cache, 7200 o/min Napajanje Frontier 400W
15 godina
online
Finalna Verzija Foruma?

Ljudi zar vi ne citate Bug? Uskoro ce napraviti jos jednu vecu nadogradnju foruma i izlaze iz bete.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Finalna Verzija Foruma?
autorov komentar

Još bi bilo dobro da izbrišu trajno s foruma sve zaključane teme, te obriše sve protjerane korisnike.

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz 2MB Cache 800Mhz FSB Matična Ploča: BIOSTAR G31-M7 RAM: 2GB Kingmax DDR2 800Mhz Grafička Kartica .: Club3D Radeon HD4550 512DDR3 Hard Disk: Hitachi HDD320GB 8MB Cache, 7200 o/min Napajanje Frontier 400W
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Finalna Verzija Foruma?

i nerade linkovi, kao forum kod sa linkom :

 

primjer :  [URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/425857550.png[/IMG][/URL]

 

i valjalo bi da kad paste-am link da postane plav, tj. da kad stisnem na njega da se otvori stranica od tog linka.

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,6GHz 1,45V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Finalna Verzija Foruma?
Hyperion kaže...

i nerade linkovi, kao forum kod sa linkom :

 

primjer :  [URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/425857550.png[/IMG][/URL]

 

i valjalo bi da kad paste-am link da postane plav, tj. da kad stisnem na njega da se otvori stranica od tog linka.

 

BB kod uopće ne radi na ovom forumu. Pogledaj malo okolo pa ćeš vidjeti što i zašto.

 

A za ovo šta želiš postoji drugi način kako napraviti.

www.infinite-gamers.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 10:17 (Danny_HR).
16 godina
moderator
offline
RE: Finalna Verzija Foruma?
kavasaki kaže...

Još bi bilo dobro da izbrišu trajno s foruma sve zaključane teme, te obriše sve protjerane korisnike.

 Neke teme i poruka autora se brišu, ali ti to više ne vidiš jer ih nema :). Ima ih i kojima se brišu sve poruke i teme nakon protjerivanja.

Ima raznih povoda za zaključavanje tema - netko postavi nekio pitanje, dobije odgovor i tada zatraži zaključavanje. Zašto bi se obrisala tema koja može biti korisna i nekom drugom s istim problemom?

Upravo sam zaključao jednu temu koja je problematična samo po tome što je autora u naslov stavio dvadeset upitnika. Zaključavanje takve teme je poruka svima ostalima da paze kod pisanja naslova! Unutra teme je iznesen jedan problem, ima i nekoliko savjeta za rješenje, a na kraju je moja "pouka" da se s takvim naslovima krše pravila...

Usput - i ti si potpuno pogrešno definirao ovu temu, pri njenom kreiranju, kao problem koji traži rješenje! :(

15 godina
protjeran
offline
Želje za finalnu verziju foruma

meni se čini da je forum skroz ok! i nema potrebe za mijenjanjem ičega..

ja mogu nacrtati sliku svog avatara markerom.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Finalna Verzija Foruma?
Hyperion kaže...

i nerade linkovi, kao forum kod sa linkom :

 

primjer :  [URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/425857550.png[/IMG][/URL]

 

i valjalo bi da kad paste-am link da postane plav, tj. da kad stisnem na njega da se otvori stranica od tog linka.

 Misliš ovako?

15 godina
offline
Želje za finalnu verziju foruma

Ja bih htio da kad umetnem neki pokretni .gif kao na mobitelu (screensaver) da se kreće

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Želje za finalnu verziju foruma

Treba poboljšati pretraživanje foruma, trenutno radi tek toliko da radi..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
protjeran
offline
RE: Želje za finalnu verziju foruma
autorov komentar
ferovca1 kaže...

Treba poboljšati pretraživanje foruma, trenutno radi tek toliko da radi..

  Slažem se. I promjenit sučelje da bude u stilu bug.hr stranica. Ovo je već malo zastarilo.
Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz, 2MB Cache, MBO BIOSTAR G31-M7 TE, 2GB RAM Kingmax 800Mhz, Club3D Radeon HD4550 512DDR3, HDD 320GB Hitachi
15 godina
neaktivan
offline
Želje za finalnu verziju foruma

msilim meni ja jako dobar forum bio u beti ili ne a bilo bi dobro da nadrogadi i izađe iz bete

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Želje za finalnu verziju foruma

bilo bi dobro da stave da se u avatar moze gif format slike da stavljamo animacijeSmijeh

a forum je po svemu dobar cista blistava petica

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Želje za finalnu verziju foruma
Jebasu123 kaže...

bilo bi dobro da stave da se u avatar moze gif format slike da stavljamo animacijeSmijeh

a forum je po svemu dobar cista blistava petica

 U potpunosti se slazem.
MB GIGABYTE EP45-DS3R; INTEL CORE 2 DUO E8400 2x 3.0 GHz; DDR II 4GB (2x2GB kit) 800MHz OCZ Gold XTC; ASUS ATI EAH4870 512MB GDDR5
15 godina
offline
RE: Finalna Verzija Foruma?
Miro kaže...
Hyperion kaže...

i nerade linkovi, kao forum kod sa linkom :

 

primjer :  [URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/425857550.png[/IMG][/URL]

 

i valjalo bi da kad paste-am link da postane plav, tj. da kad stisnem na njega da se otvori stranica od tog linka.

 Misliš ovako?

 Ovako kako je ovaj cele stavio... link

A i ova opcija "moj komp" nebi bila na odmet(probajte u tom linku kliknut na desnoj strani na "Moj komp",pa ce te vidjet).
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 10:26 (Hyperion).
16 godina
offline
RE: Želje za finalnu verziju foruma
Jebasu123 kaže...

bilo bi dobro da stave da se u avatar moze gif format slike da stavljamo animacijeSmijeh

a forum je po svemu dobar cista blistava petica

 
Amon Ra39 kaže...
Jebasu123 kaže...

bilo bi dobro da stave da se u avatar moze gif format slike da stavljamo animacijeSmijeh

a forum je po svemu dobar cista blistava petica

 U potpunosti se slazem.
 U potpunosti se NE slazem. Forum bi time postao presaren, ono sto mi se najvise svidja kod ovog foruma je to da je stalozen, miran.
A i nemoze forum bit ko Gmail zauvjek u beti, jer nema razloga za to. Gmail je u beti zbog zakona, da nisu u beti, svatko ko izgubi neke podatke sa gmail racuna mogao bi ih tuziti, a ovako ne moze. BETA u gmailu je neka vrsta natpisa: "Koristenje na vlastitu odgovornost!" :D
Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
protjeran
offline
RE: Finalna Verzija Foruma?
autorov komentar
Hyperion kaže...
Miro kaže...
Hyperion kaže...

i nerade linkovi, kao forum kod sa linkom :

 

primjer :  [URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/425857550.png[/IMG][/URL]

 

i valjalo bi da kad paste-am link da postane plav, tj. da kad stisnem na njega da se otvori stranica od tog linka.

  Misliš ovako?

  Ovako kako je ovaj cele stavio... link

A i ova opcija "moj komp" nebi bila na odmet(probajte u tom linku kliknut na desnoj strani na "Moj komp",pa ce te vidjet).
  Neka bude ispod titule gumb moj komp.
Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz, 2MB Cache, MBO BIOSTAR G31-M7 TE, 2GB RAM Kingmax 800Mhz, Club3D Radeon HD4550 512DDR3, HDD 320GB Hitachi
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 10:29 (kavasaki).
15 godina
offline
RE: Želje za finalnu verziju foruma
Jebasu123 kaže...

bilo bi dobro da stave da se u avatar moze gif format slike da stavljamo animacijeSmijeh

a forum je po svemu dobar cista blistava petica

 to sam je vec napisao ali malo nerazumljivo
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Želje za finalnu verziju foruma

bilo bi dobro da piše koliko je korisnika online

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Želje za finalnu verziju foruma

Kad već nema animacija, zašto se ne maknu ove gore bugove reklame. Ako neće avatari letit onda će reklame. Nema logike.

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Želje za finalnu verziju foruma

ma što se mene tiče, .gif nam netreba kao potpis, s svim tim slikama, forum bi jednostavno izgledao prešareno i jeftino

-inače, grafičko sučelje je sasvim super,minimalistički uređeno i pregledno, više ne treba...

 

-ovo za slike, s veličinom podržavam

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Želje za finalnu verziju foruma

hoću više smajlića

 

unaprijed zahvaljujem ^.^

nothing lasts forever, even cold November rain
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Želje za finalnu verziju foruma
gamer2400 kaže...

bilo bi dobro da piše koliko je korisnika online

 to već postoji. idi na početnu od foruma i skrolaj skroz do dna
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice