Koju konzolu

poruka: 7
|
čitano: 4.126
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Koju konzolu: PS3 ili PS4

Eto, i sa mojih 35 odlucih se oprobati na konzolama :) Neku vece sam probao Fifa2015 na PS4 i radila je besprijekorno i skoro bio siguran u PS4 a onda poceo malo traziti po netu i sad se dvoumim.

Neki od aspekata koji su mi bitni: cijena igrica, online igranje, mogucnost igranja po koje piratske (torrent) igrice i rasprostranjenost igrica.

Koliko vidim PS4 je skuplji, bolji, ali sve se placa ama bas sve, od igrica, PSNa..

Nisam ja toliko lud za igranjem, odnosno necu svake sedmice ni upaliti konzolu ali opet ne bih da kupim nesto i da igram samo 2-3 koje imam...

 

Izvinjavam se na postavljanju po 100i put slicne teme, ali ostale koje sam nashao imaju zadnju poruku u 2012oj, kad PS4 jos nije ni izasla.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koju konzolu

Ovako to rješiš:

Što odabrati ?

 

13 Play Station 4
1 Play Station 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 0:11 (lGRACINA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koju konzolu
I na Xbox One i PS4 ti se sve placa, cijena im je ista i nemožeš igrat piratske igre ni na jednom ni drugom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koju konzolu

Ako si u mogucnosti uzmi PS4, to je gaming masina (i jos mnogo toga) po cijeni jedne solidne PC grafe  za iducih 5 godina... Sadrzaj se ionako i do sada placao, ili ako to lijepse zvuci placa se i na ostalim konzolana i platformama.

Kupovao sam i prije 30g. Turbo-EPROM modul za C-64!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koju konzolu

Uhm.. da, razmisljam .. gledao sam juche video za instalaciju Cobra ODE na zadnji PS3 - SuperSlim.. zahtjeva mnogo razmontiravanja, lemljenja i slicno, sto na novom uredjaju na kojem imam 2 godine garancije ne bih radio ni pod razno. A onda mi opcija ostane da kupujem stari, polovan, eventualno modificaran.. mnogo patnje i zezanja oko neceg sto necu mnogo koristiti.

 

hvala vam na pomoci, interesuje me da li su PSN i PS+ ista stvar ili jedna zahtjeva drugu, kako to sljaka?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koju konzolu

IMO, s obzirom na sve ovo sto si naveo da ti je bitno, najvise bi ti se u ovom trenutku isplatio Xbox 360 sa iXtreme modifikacijom. Evo i zasto:

 

1. Mozes igrati kopije i to sve, bez iznimke, od najstarijih do najnovijih igara

2. Mozes koristiti Xbox Live, znaci mozes se igrati online u multiplayeru

3. Cijena je smijesno niska, polovni Xbox 360 mozes dobiti vec za 1000 kn

4. 95% novih igara jos uvijek izlazi i na Xbox 360, znaci, iako ces propustiti par next gen ekskluziva, vecinu popularnijih naslova ces moci odigrati i na Xbox 360.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koju konzolu
misk0 kaže...

Uhm.. da, razmisljam .. gledao sam juche video za instalaciju Cobra ODE na zadnji PS3 - SuperSlim.. zahtjeva mnogo razmontiravanja, lemljenja i slicno, sto na novom uredjaju na kojem imam 2 godine garancije ne bih radio ni pod razno. A onda mi opcija ostane da kupujem stari, polovan, eventualno modificaran.. mnogo patnje i zezanja oko neceg sto necu mnogo koristiti.

 

hvala vam na pomoci, interesuje me da li su PSN i PS+ ista stvar ili jedna zahtjeva drugu, kako to sljaka?

PSN = Playstation Network tj. naziv Sony-eve Playstation mreže na koju se spajaš ako želiš kupovati digitalne igre, igrati multipalyer i sl.

PS+ = pretplata na gore navedenu mrežu koja sa sobom nosi razne pogodnosti (online igranje za PS4, popuste na igre i besplatne mjesečne igre za sve Sony-eve igraće paltforme - PS Vita, PS3, PS4)

 

Ako već doma imaš PS3 pod garancijom, onda ne znam ima li smisla raditi modifikaciju i gubiti garanciju.

Možeš si uzeti PS+ pretplatu i mjesečno dobivati besplatne igre u digitalnom obliku ili prodaj ovaj uređaj i kupi drugu konzolu prošle generacije koja već ima modifikaciju.

 

Nove konzole (PS4, XB1) nemaju modifikacije niti će ih imati u skoroj budućnosti, ali igre koje se dobivaju sa pretplatom i igre koje možeš naći po povoljnim cijenama u stranim web shopovima na Internetu (Thegamecollection, GAME, Zavvvi i sl.) ti omogućavaju da imaš finu kolekciju igara po nevelikoj cijeni. Tim više što kao osoba od 35 godina vjerojatno nemaš vremena igrati 5 igara mjesečno kao što to mlađa populacija može.

 

 

PSN - DeniZg80
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice