Kupnja PS3

poruka: 79
|
čitano: 15.992
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

Kao što i naslov kaže, kubio bih ps3.

No prije kupnje želio bih čuti vaše komentare o toj konzoli (isplati li se uopće kupiti) itd.

Ps: znate koju dobru igru za ps3

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3

Moj frend ima PS3 je*o me pas ak to nije najbolja masina za igrice pogotovo ak imas full hd telkac.

Di bus igro Pes2009 na kompu da bude velka slika pa jebo*e 16-terac nevdis kak spada a na telkacu vidis od polovice igralista do gola....

A o Blue ray da ne govorim.Sve u svemu ako imas para kupuj.Ja sam atm u besparici ali ga planiram ubost cim skupim pare.Treba placa sjest itd itd...

Po meni je to najje*enija stvar ikad.Tj. dok ne dodje PS4 ^^

 

16 godina
offline
Kupnja PS3

Kupnja se svakako isplati. Ja sam svoj ps3 kupio prije godinu i pol, te sam prezadovoljan. Igre izgledaju fantastično, filmovi također. Jedini argument protiv kupnje ps3 su ti skupe igre, no ja sam taj problem riješio tako što naručujem videogamesplus.ca i sve novije igre koštaju oko 300 kn, a one starije se nađu i za 150. Puno je dobrih igara, npr. MGS4, Uncharted Drakes Fortunes, Little Big Planet, Motorstorm, Assassins Creed, GTAIV................

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

da si se malo strpio proso bi jos bolje

ali inace se 100% isplati!

jedino sto nema cipa

Viva la Linkuto
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

Ps3 ti je najbolja konzola ,

a za igre ti nemam šta govoriti ,

uglavnom sve su dobre .

Procesor: Amd athlon 5000+3,0 Ram: Buffalo 2x 1gb Grafička: hd3850 1 gb hdd:500 Gb Matična:ECS GeForce7050M-M
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

Osobno bih prije kupio X360. Razlozi? Jeftiniji je, ima nešto veći broj igara, a i za većinu ljudi najbitnije - može se modificirat tak da igraš piratske igre.

Ču-ču
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
kompotko kaže...

Osobno bih prije kupio X360. Razlozi? Jeftiniji je, ima nešto veći broj igara, a i za većinu ljudi najbitnije - može se modificirat tak da igraš piratske igre.

 Da istina, ali ima puno slabije komponente koliko ja znam
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
CrazySmoke kaže...
kompotko kaže...

Osobno bih prije kupio X360. Razlozi? Jeftiniji je, ima nešto veći broj igara, a i za većinu ljudi najbitnije - može se modificirat tak da igraš piratske igre.

 Da istina, ali ima puno slabije komponente koliko ja znam
 Da, ali to je zapravo i nebitno...

P.S. Da ne ispalo da blatim PS3, jedna od boljih stvari je ta da možeš na net bez da moraš plaćati skupe Live bonove kao kod X360.
Ču-ču
16 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

Rado bi uzeo ps3 samo zbog njegovih multimedijalnih mogućnosti (bluray, i još pukneš neki media centar na njega i vidi veselja), a i u zadnje vrijeme mu se ugodno popunio izbor igara (iako su malo skuplje). Ja bi ga uzeo da imam para.

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

Definitivno je PS3 bolji, jači procesorski i grafički čip ima, uživanciju u sixaxisu i dualshocku a o dolazećim igrama da ne govorim: God Of War 3, inFamous, Motorstorm Pacific Rift, koliko bi samo ljudi kupovalo PS3 da se u Little Big Planetu poigra sa sackboyem. PS3 rula.

Što se tiče čipa, vjerujte mi puno je ljepši osjećaj kada držiš oriđiđi u rukama i mogu reći da igra puno više traje, čovjeku je veći gušt da igra.

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
BORN kaže...

Što se tiče čipa, vjerujte mi puno je ljepši osjećaj kada držiš oriđiđi u rukama i mogu reći da igra puno više traje, čovjeku je veći gušt da igra.

 Slažem se, to je predivan osjećaj, ali u državi u kojoj je prosječna plaća 2500kn, a prosječna igra košta 500kn glupo je očekivat da će ljudi kupovat originale.
Ču-ču
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

Inače ja sam mislio uzeti ps3 na 60 rata u konikomu.

Evo i link                              http://www.konikom.hr/p5935/playstation-3-80gb-irace-drive-grid+igrica/product_info.html

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

rade da mi tebi slozimo jednu konfu pa se ti igraj do mile volje

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
Kensei kaže...

rade da mi tebi slozimo jednu konfu pa se ti igraj do mile volje

 Da, kojih 6-7 mjeseci, a onda će mu komp biti preslab. :)

S konzolom je miran još 4 godine minimalno.

E, da... Rekao si da misliš uzet u Konikomu. U SophosLabu je jeftiniji i možeš odabrati 3 igre. Klik!

Ako se pak kojim slučajem odlučiš za X360, evo ti njegove najskuplje verzije. Klik! Također dobiješ 3 igre. Najjeftinija verzija (koja je zapravo jednaka kao i ova, samo bez diska) košta 2400kn s 3 igre, a 1700kn bez igara. Ako ga misliš modificirati, 500kn ti je modifikacija.
Ču-ču
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
Kensei kaže...

rade da mi tebi slozimo jednu konfu pa se ti igraj do mile volje

 Ne znam.
Moja trenutna konfa je:
Procersor: Amd Athlon X2 3800+
Grafa: nvidia geforce7600gt
Ram: 2 gb
HDD: 160 gb

Uglavnom mi više gotovo ni jednu igru na prima pa bi zato kupio ps3 za igranje.
A budući da nisam ni pri parama.Uzeo bih ps3 na 60 rata
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
kompotko kaže...
Kensei kaže...

rade da mi tebi slozimo jednu konfu pa se ti igraj do mile volje

 Da, kojih 6-7 mjeseci, a onda će mu komp biti preslab. :)

S konzolom je miran još 4 godine minimalno.

E, da... Rekao si da misliš uzet u Konikomu. U SophosLabu je jeftiniji i možeš odabrati 3 igre. Klik!

Ako se pak kojim slučajem odlučiš za X360, evo ti njegove najskuplje verzije. Klik! Također dobiješ 3 igre. Najjeftinija verzija (koja je zapravo jednaka kao i ova, samo bez diska) košta 2400kn s 3 igre, a 1700kn bez igara. Ako ga misliš modificirati, 500kn ti je modifikacija.
 A nije ni ovaj xbox360 loš.Ali najveći razlog zašto bih kupio ps3 je da ga mogu plaćati na 60 rata dok za xbox360 tu mogučnost nisam vidio.
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

meni je frend  kupio ovdje u bosni to...ps3...1. igre su po 150/200 KM......2. čip je 300KM..ako postoji još kod nas...3. mORAŠ IMAT TV/LCD KOJI IMA HD A ONI NISU JEFGTINI....4. samo igre mu je osnovna funkcija...i ptskup je...za te pare mož uzet komp..da pokreće igre ko na ps3..ddd...razmislite malo

core 2 duo e8500 3.16 ghz- gf9800gt 1gb ddr3- 3gb ram ddr2- aa to se na hdd 320gb- 500w antec ii asus p5q pro lga775
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
CrazySmoke kaže...
 A nije ni ovaj xbox360 loš.Ali najveći razlog zašto bih kupio ps3 je da ga mogu plaćati na 60 rata dok za xbox360 tu mogučnost nisam vidio.
 Možeš do 36 rata, mislim... Ali ih nazovi da provjeriš. Svejedno će te rata jeftinije ispasti.
Ču-ču
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3

E a znaš možda al taj dučan ima besplatnu dostavu.Jer nisam iz Zagreba, a niti ne idem tam često, tak da je i tu problem.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
CrazySmoke kaže...

E a znaš možda al taj dučan ima besplatnu dostavu.Jer nisam iz Zagreba, a niti ne idem tam često, tak da je i tu problem.

 Imaju, za narudžbe iznad 900kn, tako da nemaš frke s tim...

E, da... Imaju i Vemilu dobru ponudu.

X360 Arcade - 1700kn
X360 Arcade + 2 igre + dodatni kontroler - 2200kn
PS3 80GB + 2 igre - 4000kn

Za načine plaćanja pogledaj ovdje.
Ču-ču
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
kompotko kaže...
CrazySmoke kaže...

E a znaš možda al taj dučan ima besplatnu dostavu.Jer nisam iz Zagreba, a niti ne idem tam često, tak da je i tu problem.

 Imaju, za narudžbe iznad 900kn, tako da nemaš frke s tim...

E, da... Imaju i Vemilu dobru ponudu.

X360 Arcade - 1700kn
X360 Arcade + 2 igre + dodatni kontroler - 2200kn
PS3 80GB + 2 igre - 4000kn

Za načine plaćanja pogledaj ovdje.
 E hvala.Mi možeš još samo reči kakvi su to live bonovi
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

Usput, kad smo već kod konzola.Što je sa wii - koji su njezini nedostatci

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

moj frend ga ima i nije los

ali ima par mana-

cudne komande

upravljac lako padne

Viva la Linkuto
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.12.2008 15:15 (linkuto).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja PS3
CrazySmoke kaže...
 E hvala.Mi možeš još samo reči kakvi su to live bonovi
 To su ti bonovi koje moraš imati da možeš pristupiti netu i igrati multiplayer. To je jedan od glavnih nedostataka. BTW. ne smiješ koristiti piratske igre ako već hoćeš koristiti Live bonove, jer te doživotno izbace.
CrazySmoke kaže...

Usput, kad smo već kod konzola.Što je sa wii - koji su njezini nedostatci

 Kažu ljudi da je jako fora i zabavna. Međutim, ponuda igara je loša...
Ču-ču
16 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

Sto se tice chipa za citanje kopija uveliko se radi na njemu, a trenutno dva najjaca chipa su INFECTUS2-3 i TAT18 koji su ustvari developer chips, ali ce ih uskoro modifikovati da citaju kopije.  GOOD GAME!

 

 

Dobra stranica za informisanje:  www.blade.cc

MB GIGABYTE EP45-DS3R; INTEL CORE 2 DUO E8400 2x 3.0 GHz; DDR II 4GB (2x2GB kit) 800MHz OCZ Gold XTC; ASUS ATI EAH4870 512MB GDDR5
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.12.2008 15:21 (Amon Ra39).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kupnja PS3

ja ti preporučam xbox360.

koliko god žutih i crvenih kartona od moderatora i negativnih komentara dobio...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

Evo, gledao sam malo na youtube o wii.Da, konzola je jako fora i zabavna je.Ako igraš ujutro na njoj, to to je odmah odlična jutarnja tjelovježba.no grafa nije bog zna što

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja xbox360

Mjenjam naslov.

Usput kolika je cijena live bonova i isplati ih se kupiti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kupnja PS3
CrazySmoke kaže...

no grafa nije bog zna što

 Nema veze to, znaš da Microsoft svako malo kešne neku lovu da bi proivođači igrica ubacili koju dodatnu epizodu za Xbox, npr mass efect, ili možda čak GTA IV.
Been there done that
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja PS3

ako nisi znao...prvi je xbox imo gta4 za njeg...ddd

core 2 duo e8500 3.16 ghz- gf9800gt 1gb ddr3- 3gb ram ddr2- aa to se na hdd 320gb- 500w antec ii asus p5q pro lga775
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice