Nintendo eShop kartice u HR

poruka: 2
|
čitano: 4.986
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Nintendo eShop kartice u HR

Pozdrav!

 

Kupio sam sjajni novi New Nintendo 3DS, New Super Mario Bros. 2, Mario kućište i punjač. Igrica je super, ali sam nedavno otkrio Nintendo eShop. Normalno da takve stvari ne rade u HR, pa sam stavio regiju UK - England i otvorilo je eShop. No, zanima me kako dodati novce na račun putem tih eShop kartica (kreditne kartice sam isključio jer pretpostavljam da hrvatske kartice ne rade jer misle da sam u UK), mogu li se kupiti takve kartice tu negdje (možda Svijet Medija)?

Are you looking at me? Who are you looking at?!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo eShop kartice u HR

kartice rade savršeno (isprobano), zaba visa. možeš da ti skine određeni iznos prilikom naplate pojedine igre ili dodati npr u komadu 10 funti i onda trositi. U principu si se zeznuo (kao i ja), trebao si regati n3ds (da dobiješ bodove) na neku zemlju koja koristi euroi kao valutu. Zašto? Jer su uk eshop cijena razlicite od talijanskih, 40 funti je 40 eura... Jednom kada se registriraš na eshop ako promjeniš regiju nećeš mu moći više pristupiti (dok ne vratiš na uk). Loše je to što smo primorani plaćati skuplje igrice koje su i ovako skupe

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice