Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 590.182
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nintendo Switch

Svijet medija bi navodno trebo imat neki popust ujutro.

Ja sam uzeo na Sancta Domenici sa kodom tele2a4KPšto daje 15% popusta pa konzola ispadne 2.464,15. Nije loše :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

A znam za taj kod al to je i dalje relativno puno s obzirom da ga Ameri imaju za 300$ u paketu sa Mario Kartom ako se ne varam... Ajde nadam se da ce tijekom dana i nasi izbacit neki pristojan deal..

ll
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Ja sam u hajpu pokemona na switchu nabavio 2ds xl i pokemon ultra moon :)

sada rokam na 2dsu isto.. odlicno.. ne znam gdje bio do sad :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Najbolje zasad : 

 

https://edigital.hr/strojevi/nintendo-switch-konzola-p477528

 

2.273,40 kn 

 

 

Čekamo još :))

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Ispricavam se na pomalo offtopicu, ali zanima me ako ga narucim sa talijanskog Amazona zajedno sa Super Mario Odysseyem u fizickom obliku, oce li mi sve to bit normalno na engleskom ili je to neka talijanska verzija?

ll
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ILoxD kaže...

Ispricavam se na pomalo offtopicu, ali zanima me ako ga narucim sa talijanskog Amazona zajedno sa Super Mario Odysseyem u fizickom obliku, oce li mi sve to bit normalno na engleskom ili je to neka talijanska verzija?

 Switch kod riktanja mozes birat jezike. Imam ti doma i Super Mario poprlicno sam siguran da se takoder mogu birati jezici.

 

12 godina
offline
Nintendo Switch

uuuuu dobri popusti na jako dobre igre.... Mislim da neće biti uskoro takvog popusta na Nintendo ekskluzive

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

uuuuu dobri popusti na jako dobre igre.... Mislim da neće biti uskoro takvog popusta na Nintendo ekskluzive

 ak te zanima dragon ball z u svijetu medija ti je za 169 kn ja mislim

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ILoxD kaže...

A znam za taj kod al to je i dalje relativno puno s obzirom da ga Ameri imaju za 300$ u paketu sa Mario Kartom ako se ne varam... Ajde nadam se da ce tijekom dana i nasi izbacit neki pristojan deal..

 Shvacas da govoris o SAD-u koji ima porez cca 6% te sam ovisi u kojoj drzavi zivis?

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 14:32 (Zemljanin).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Dobro, mozda sam malo pretjerao sto sam usporedivao sa SAD-om, al bolesno je da toliko bezobrazno nabijaju cijenu ovdje... Al jbg treba platit izraelske letece kante stare 30 godina i sve uhljebe u drzavi, no dobro to je neka druga tema... Al najvise me nazivciralo to sto niti jedna trgovina nije napravila neki normalni deal sad za BF pa da ga se bar sad moze ubost za neku normalniju cijenu... 

ll
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Ma Nintendo ove godine nije imao skoro nikakav popust - osim na Ninteno.Co.Uk shopu, ali samo za UK je vrijedilo,

al popust je bio 30 funti.

 

Stvar je do nEdIvIjE, i Nintendo nema lufta u prodaji. Kod Wii i Wii-U konzole su imali lufta, i cesto su prodavali konzolu

za 30-35% nize, i stvarno se fino moglo kupiti i konzola i 2-3 igre.

 

Sad ako hoces Switch, onda bar 300€ za golu konzolu + 40-50€ igre. Dakle Zelda, Kart i Odissay = 450-480€.

 

Nista, cekat bozicne popuste, mozda se nesto desi. Al dok god edivija drzi cijenu chipova visoko,

ni Nintendo nece imati puno lufta. Mogu prodavati konzolu s gubitkom, pa ocekivat

zaradu od igara. Al to rade samo u slucaju da se konzola lose prodaje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Ja sam piknul ovo iz attachmenta u Sancta Domenici.

 

Gledao sam i ja sa nintendo.co.uk onaj make your bundle deal, imam i frendove u Irskoj, ali opet se ne bi jako isplatilo sa poštarinom. Nešto jeftinije bi bilo, ali neznatno.

Kažu da je na mediamarktu u nekom trenu konzola bila 180E, ali to sam propustio...

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Bila je 279€ bez icega, gotovo nikakav popust, kad je normalna cijena 299€, a za tih 20€ ne mozes kupiti ni igru.

 

nVidia Shield je sad 179€, 16GB sa Pro kontrolerom. Da uspiju forkat Switch OS, lako bi se prebacilo na njega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Poslao sam odgovor na post ali mi sad ispada ko da se nije poslalo, tako da ako ga vidite iznad, zanemarite ovaj ponovljeni post

 

Dakle posto spominjes mediamarkt, kolko vidim tamo je Switch trenutno 277 eura sto je lijep deal ali koliko vidim oni ne salju u Hrvatsku, ispravi me ako grijesim... E sad, meni je ovaj deal zapeo za oko https://www.amazon.it/Nintendo-Switch-Odyssey-N-Switch-Stickers/dp/B07FVWHQZP/ref=sr_1_5?s=videogames&rps=1&ie=UTF8&qid=1543170964&sr=1-5&keywords=nintendo+switch&refinements=p_76%3A490211031 i sa postarinom to ispada 2780 kuna ali problem je u tome sto ispod u opisu pise da je sve na talijanskom od jezika, manuala i titlova pa to po nekoj logici ispada da se jezik ne moze mjenajt na engleski, ali to cekam jos odgovor amazona da se izjasne... Btw jel ima ko iskustva kupovanja ovako malo vecih (skupljih) stvari preko amazona, kako stvari stoje sto se tice garancije?


 

EDIT: i ovo razmatram takoder https://www.thegamecollection.net/nintendo-switch-console-grey-nintendo-labo-variety-kit-toy-con-01-switch/ i to sa postarinom ispada 2640 i ovaj Labo mi se cini fora stvar pogotovo jer imam mlađu sestru kojoj bi se to moglo dosta svidat...

ll
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 20:10 (ILoxD).
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Ja sam cijelo vrijeme pikirao ovaj deal, ali ispadne oko 408€, i dalje smatram da ako u AT kupim Switch i obje igre, dodjem na isto,

dakle nista nije snizeno:

https://www.amazon.co.uk/Nintendo-Switch-Mario-Deluxe-Legend/dp/B07BRH13BH

 

Tj. ako kupim u Saturnu Switch sa Odissay-om, Mario Kart 8 i Zeldu, ispadne me 444€, dakle ukupno 44€ vise nego iz UK-a,

ali imam jednu igru vise i garanciju u AT.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Nisam inace kupovao preko amazona (bio sam par puta narucio neke skroz sitne stvari sto salju vjerojatno u sve djelove svijeta)... Sto se tice amazona.uk, koliko vidim oni uopce ne salju Nintendo Switch u Hrvatsku, jer koji god bundle stavim u kosaricu pise da ne salju na tu moju adresu pa mi nije jasno kako si ti to mislio narucit (u slucaju da si se odlucio na taj bundle), jel ja to radim nesto krivo pa da mi ne mogu poslat ili o cemu se radi? Sto se tice talijanskog amazona, oni ne salju samo konzolu bez icega, ali kad odaberem ovaj bundle koji sam gore stavio onda mi pise da salj uz postarinu od nekih 15 eura ili manje, a u oba slucaja je seller Amazon, a ne neka osoba, ducan itd, tako da mi te neke stvari nisu bas jasne...

ll
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Luuka kaže...

Ja sam piknul ovo iz attachmenta u Sancta Domenici.

 

Gledao sam i ja sa nintendo.co.uk onaj make your bundle deal, imam i frendove u Irskoj, ali opet se ne bi jako isplatilo sa poštarinom. Nešto jeftinije bi bilo, ali neznatno.

Kažu da je na mediamarktu u nekom trenu konzola bila 180E, ali to sam propustio...

 Kad dođe javi, javi svoj SW id da te dodam.

 

15 godina
offline
Nintendo Switch

Kakvi su vama joycon kontroleri na vašim konzolama?

Ja sam već jedan lijevi novi kupio jer je L3 button otišao na gljivi. A desni mi se ne drži više uopće dok se umetne nego na blagi pomak isklizne (onaj "klik" kao da se "izlizao").

Također i novom lijevom joyconu već ponekad seru gumbi pa u menijima sam ide prema gore i sl.

 

Veće smeće od kontrolera dugo ne vidjeh, a naplaćuju ih kao da su posljednje čudo tehnologije.

 

S druge strane Pro kontroler je odličan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 14:29 (Bitanga).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...

Kakvi su vama joycon kontroleri na vašim konzolama?

Ja sam već jedan lijevi novi kupio jer je L3 button otišao na gljivi. A desni mi se ne drži više uopće dok se umetne nego na blagi pomak isklizne (onaj "klik" kao da se "izlizao").

Također i novom lijevom joyconu već ponekad seru gumbi pa u menijima sam ide prema gore i sl.

 

Veće smeće od kontrolera dugo ne vidjeh, a naplaćuju ih kao da su posljednje čudo tehnologije.

 

S druge strane Pro kontroler je odličan.

 Sumnjam da si u satima konzolu koristio vise nego ja a kod mene sve super.

Evo samo na pokemonima imam 50h + a da ne pricam na Marija, Zeldu i ostale igre...

Meni su super, mozes uzet odvojeno igrat jedna ruka gore druga dolje i tak to :)

Jedina konzola koja dolazi zapravo s dva gamepada.

A za Pro sam cuo da je dobar ali po meni isto preskup.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 14:32 (toxic).
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...
Bitanga kaže...

Kakvi su vama joycon kontroleri na vašim konzolama?

Ja sam već jedan lijevi novi kupio jer je L3 button otišao na gljivi. A desni mi se ne drži više uopće dok se umetne nego na blagi pomak isklizne (onaj "klik" kao da se "izlizao").

Također i novom lijevom joyconu već ponekad seru gumbi pa u menijima sam ide prema gore i sl.

 

Veće smeće od kontrolera dugo ne vidjeh, a naplaćuju ih kao da su posljednje čudo tehnologije.

 

S druge strane Pro kontroler je odličan.

 Sumnjam da si u satima konzolu koristio vise nego ja a kod mene sve super.

Evo samo na pokemonima imam 50h + a da ne pricam na Marija, Zeldu i ostale igre...

Meni su super, mozes uzet odvojeno igrat jedna ruka gore druga dolje i tak to :)

Jedina konzola koja dolazi zapravo s dva gamepada.

A za Pro sam cuo da je dobar ali po meni isto preskup.

 

Pa ne znam baš, imam ju već 15-16 mjeseci, od releasea. Ja ne igram, igraju klinci. To bi objasnilo probleme. Ali igraju i PS4 pa tamo sve šljaka kako treba.

Da, to je prednost, jer ne moraš držati ruke u neprirodnom položaju. Ali su malo prejeftino napravljeni očito.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 14:37 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...

 

Pa ne znam baš, imam ju već 15-16 mjeseci, od releasea. Ja ne igram, igraju klinci. To bi objasnilo probleme. Ali igraju i PS4 pa tamo sve šljaka kako treba.

Da, to je prednost, jer ne moraš držati ruke u neprirodnom položaju. Ali su malo prejeftino napravljeni očito.

 

 Moguće. No ja ne smatram da su skupi, 600 kn oba.. sto ispadne 300 kn po komadu.

Pro je skoro 600 kn.

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa ne znam baš, imam ju već 15-16 mjeseci, od releasea. Ja ne igram, igraju klinci. To bi objasnilo probleme. Ali igraju i PS4 pa tamo sve šljaka kako treba.

Da, to je prednost, jer ne moraš držati ruke u neprirodnom položaju. Ali su malo prejeftino napravljeni očito.

 

 Moguće. No ja ne smatram da su skupi, 600 kn oba.. sto ispadne 300 kn po komadu.

Pro je skoro 600 kn.

 

Pa to je samo pola kontrolera, a ne jedan cijeli.

I skupi su ako traju u prosjeku 6 mj :-)

 

BTW jedan je 449kn, a dva 679kn. Problem je ako ti stalno jedan rikava, pa ti dva nova ništa ne znače jer ne možeš imati jedan za rezervu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 15:35 (Bitanga).
12 godina
offline
Nintendo Switch

Pro controler zlata vrijedi, sve prolazim na njemu, čak ga nosim u noćnu jer mi je ovaj handheld nekako čudan... Joycon samo koristim za Mario Party

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo Switch

Također ne koristim joycone, odmah idući dan iza kupovine Switcha sam odjurio po pro controler jer su mi joyconi u onom gripu neprirodni za držanje. Jedino gdje sam ih koristio je u novim Pokemonima (ali zato jer moram) :)

 

Ne znam za izdržljivost joycon gljiva ali mi ne djeluju pre kvalitetno :-/

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Pro controler zlata vrijedi, sve prolazim na njemu, čak ga nosim u noćnu jer mi je ovaj handheld nekako čudan... Joycon samo koristim za Mario Party

 Je sam se događa nesto zabrinjavajuce tipa Pokemon let's go nemozes Pro Controlerom igrat ja imam 2, nemozes ni Mario Party.

 

Tako da sam moro kupit jos joycona za party...

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Mew kaže...
nex987 kaže...

Pro controler zlata vrijedi, sve prolazim na njemu, čak ga nosim u noćnu jer mi je ovaj handheld nekako čudan... Joycon samo koristim za Mario Party

 Je sam se događa nesto zabrinjavajuce tipa Pokemon let's go nemozes Pro Controlerom igrat ja imam 2, nemozes ni Mario Party.

 

Tako da sam moro kupit jos joycona za party...

 

Ma da, točno to. Klinci igraju pokemone pa ne mogu bez joy-cona. Ne bih imao ništa protiv da koštaju 250kn kao što su bili za Wii. S tim da su ti bili beskonačno kvalitetniji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 10:21 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...
Mew kaže...
nex987 kaže...

Pro controler zlata vrijedi, sve prolazim na njemu, čak ga nosim u noćnu jer mi je ovaj handheld nekako čudan... Joycon samo koristim za Mario Party

 Je sam se događa nesto zabrinjavajuce tipa Pokemon let's go nemozes Pro Controlerom igrat ja imam 2, nemozes ni Mario Party.

 

Tako da sam moro kupit jos joycona za party...

 

Ma da, točno to. Klinci igraju pokemone pa ne mogu bez joy-cona. Ne bih imao ništa protiv da koštaju 250kn kao što su bili za Wii. S tim da su ti bili beskonačno kvalitetniji.

 U pravu si sad sam i kod svoga primjetio da taj desni RB ajmo ga tak nazvat nema vise onaj klik nego je mekan ali sljaka..

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...
Bitanga kaže...
Mew kaže...
nex987 kaže...

Pro controler zlata vrijedi, sve prolazim na njemu, čak ga nosim u noćnu jer mi je ovaj handheld nekako čudan... Joycon samo koristim za Mario Party

 Je sam se događa nesto zabrinjavajuce tipa Pokemon let's go nemozes Pro Controlerom igrat ja imam 2, nemozes ni Mario Party.

 

Tako da sam moro kupit jos joycona za party...

 

Ma da, točno to. Klinci igraju pokemone pa ne mogu bez joy-cona. Ne bih imao ništa protiv da koštaju 250kn kao što su bili za Wii. S tim da su ti bili beskonačno kvalitetniji.

 U pravu si sad sam i kod svoga primjetio da taj desni RB ajmo ga tak nazvat nema vise onaj klik nego je mekan ali sljaka..

 

Da, tak je i moj počeo, pa je riknuo uskoro. Morao si ga sve jače i jače stiskati i onda je crko skroz :-)

To je poznati problem od početka koliko sam vidio, ali i noviji je već zmrdan jer sam klika prema gore. I ovo što mi se joy-con ne drži dobro u switchu nego se slajda lako van slučajno.

I još me smeta ona polugica na switchu sa stražnje strane koja ga kao treba držati na stolu, to je isto rasklimano već pa se samo otvara čim ga nagneš. I tu i tamo ispadne skroz van.

Al ok, neću više, ispucao sam se :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Trenutno Switch + Mario Odissay, 329€, najjeftinije do sad - na "crni petak" i "sajber ponedjeljak" je taj bundle bio 379€.

 

Ocito su ocekivali vecu prodaju, al kad je popust bio samo 20€, nitko nije kupovao, pa se u Saturnu i MedaMarktu AT nakupilo viska konzola.

Dostupne su vecinom Online, al opet, kom treba, dobra kupnja. (nisu izlistane ni na Geizhalsu)

https://www.saturn.at/de/product/_nintendo-switch-neonrot-blau-super-mario-odyssey-1648574.html

 

EDIT:

Nestao vec s MediaMarkta!!!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Kako ti narucujes s tih stranica kad oni ocito ne salju u Hr ili ima neka fora koju ja ne znam?:p

ll
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice