Play Station 2 DVD drive

poruka: 4
|
čitano: 2.281
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 2 DVD drive
pitanje

Kada ubacim DVD ili CD u drive pojavi mi se Sony-jev logo i dođe mi na izbornik, a kada otvorim ladicu CD (ili DVD) stoji na istome mjestu kako sam ga i ubacio. Ako netko zna nesto za napraviti ili gdje se nalazi neki dobar servis neka postavi post. Hvala unaprijed. ;)

MY ROFLWC GOEZ FLUSH FLUSH FLUSH THE B***H
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Play Station 2 DVD drive
prihvaćeno rješenje

vjerovatno je riknuo laser. Sudeći po onome kaj si napisao vjerujem da imaš tanku verziju konzole i tu ćeš u zamjeni lasera proći malo jeftinije nego da imaš "debeljka". Svakako prvo probaj malo sa vatom i alkoholom očistit leću lasera (dok je konzola isključena) a ako ne pomogne u zagrebu imaš dosta dobrih ps servisa npr gmc, sophoslab, fidia itd

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 2 DVD drive
autorov komentar

Nažalost imam ''debeljka'', ali hvala i neki od ovih servisa cu probati.

MY ROFLWC GOEZ FLUSH FLUSH FLUSH THE B***H
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 2 DVD drive
virtuozo kaže...

vjerovatno je riknuo laser. Sudeći po onome kaj si napisao vjerujem da imaš tanku verziju konzole i tu ćeš u zamjeni lasera proći malo jeftinije nego da imaš "debeljka". Svakako prvo probaj malo sa vatom i alkoholom očistit leću lasera (dok je konzola isključena) a ako ne pomogne u zagrebu imaš dosta dobrih ps servisa npr gmc, sophoslab, fidia itd

šta se smije čistit sa alkoholom? ja sam čuo da ne... Neodlučan

meni se pojavio problem da mi npr kad stavim dvd počne ić ck-ck-ck ( kao čita ) i onda stane i napiše error.

jel netko probao čistit laser sa onim cd-om il dvd-om za čišćenje?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice