Play Station 2 (Polovni modeli)

poruka: 2
|
čitano: 2.975
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Play Station 2 (Polovni modeli)

Ekipa,evo nakon neuspjelog pokusaja pokretanja ps2 emulatora na mojoj kanti,odlucio sam opet kupiti ps2 ali ovaj put polovan. S obzirom da sam ga davno posjedovao,sve sam zaboravio sto se tice verzija i modela i primjetio da neki hvale slim a drugi flat,zanima me koji model da kupim i koju verziju. Neki naprimjer govore da sivi slim ima bolju grafiku,pa da je zadnji model slim najbolji (SCPH 9007 ja mislim),pa da flat se manje zagrijava ali ima veliki ventilator u koji ulazi prasina pa se brzo kvari ali slim to nema ali se zato brze grije. I slim podrzava online ali,to me ne zanima. S obzirom da kupujem na njuskalu,koji model da trazim koji se manje kvari i namjeravam prziti iso fileove pa treba li i zbog toga posebni model. Cipiran naravno,to vec znam...i da,koja cijena bi bila prihvatljiva? Unaprijed hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Play Station 2 (Polovni modeli)

Slim, bilo koji osim najnovijeg, to jest 90002 jer na njemu ne radi FreeMcBoot. Laseri odlaze pa ti je u interesu imati model koji to podržava.

Prženje igara bi uzeo kao zadnju opciju ako igra ne radi, inače preporučam pokretanje sa USB sticka, diska ili preko mreže sa PC-a.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 11:40 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice