PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.763.894
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

 Mislim da ti je to do Rest modea. Odnosno, ako "upalis" plejku iz Rest modea, i onda probas chat, nece ti raditi tj izbaciti ce ti tu gresku. Restartas plejku i bude sve ok.

 

Naravno, mozda je i do druge strane a ne do tebe - ako sam jedan od vas upali iz rest modea, izbacuje tu gresku - ugl poanta je da nakon paljenja iz rest modea chat ne radi, treba rebootati konzolu. Skuzio metodama eliminacije i pokusaja i pogreske :D

Meni je konzola stalno u Rest modu. Ugasim ju samo kad je selim ili cistim.

Ako je to razlog zbog kojeg mi ne radi "party chat" poludit cu  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nat moze bit povezan s internet provajderom odnosno neotvorenim potrebnim portovima na routeru za odredenu radnju. Ja sam davno imao s tim problema s hostanjem igre u mw2.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Meni također došla poruka da je CTR pripremljen za dostavu, a uzeo u Sancti.
PSN Grimsey2955
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Minneyar kaže...

 Mislim da ti je to do Rest modea. Odnosno, ako "upalis" plejku iz Rest modea, i onda probas chat, nece ti raditi tj izbaciti ce ti tu gresku. Restartas plejku i bude sve ok.

 

Naravno, mozda je i do druge strane a ne do tebe - ako sam jedan od vas upali iz rest modea, izbacuje tu gresku - ugl poanta je da nakon paljenja iz rest modea chat ne radi, treba rebootati konzolu. Skuzio metodama eliminacije i pokusaja i pogreske :D

Meni je konzola stalno u Rest modu. Ugasim ju samo kad je selim ili cistim.

Ako je to razlog zbog kojeg mi ne radi "party chat" poludit cu  

 I meni, vrlo iritantna stvar. Al ne igram tak cesto online pa mi nije toliki problem restartati prije party chata. Ocito im je buggana na neki nacin ona opcija da internet ostane upaljen u rest modeu. Mozda/vjerojatno ako se iskljuci ta opcija ne bi bilo problema?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 14:52 (Minneyar).
9 godina
offline
PlayStation 4

Sony Job Ads Basically Confirm That ‘God Of War 2’ Is Happening

 

očekivano, ali svejedno dobro je znati da se nešto kotrlja 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Metro Exodus je 50% off na storeu

PSN Grimsey2955
 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...

Metro Exodus je 50% off na storeu

 Jel valja šta igra, nek ovi što su igrali kažu neko svoje iskustvo  i mene zanima za uzet.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pavel22 kaže...
Juqa kaže...

Metro Exodus je 50% off na storeu

 Jel valja šta igra, nek ovi što su igrali kažu neko svoje iskustvo  i mene zanima za uzet.

 ja sam ga malo počeo igrati na PCu, odigrao 3-4 sata dosada, iako sam fan prva dva, ovaj me nije toliko fascinirao, nervira me ponašanje sporednih likova i voice acting, stvarno mi djeluje primitivno u 2019. godini, witcher 3 izašao prije 4 godine i radi to puno puno bolje. mislim svakako ću nastaviti, vjerujem da će mi biti na kraju dobra igra, ali me ove neke stvari nerviraju odmah na početku

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pavel22 kaže...
Juqa kaže...

Metro Exodus je 50% off na storeu

 Jel valja šta igra, nek ovi što su igrali kažu neko svoje iskustvo  i mene zanima za uzet.

 

Ja sam igrao na PC-ju, uzeo kad je bilo neko sniženje. Nisam uopće bio neki poseban fan prva dva nastavka jer ne volim linearno napucavanje po mračnim hodnicima. Ovaj sam išao isprobati jer je kao neki open world, iako se kasnije pokaže da to nema veze s pravim open worldom.

 

Uglavnom, moja ocjena je čisti prosjek, nakon nekih šest-sedam sati igranja i dolaska do druge mape (pustinja) više mi se ne da ni pokrenuti. Bačen novac. Apsolutno ništa nije posebno niti za pamćenje, grafika u odnosu na ono što su prikazivali na E3 je doživjela poprilični downgrade, čak i s uključenim RTX-om ništa posebno, neke teksture su mi smiješne za 2019. godinu, izgledaju kao da su korištene iz prethodnih nastavaka tamo gdje im se nije dalo raditi nove. Priča mi je - meh. Likovi u igri su neopisivo dosadni i doslovno se ne gase. Ne možeš se nikome ni približiti da ne počne pričati svoju priču kako je njemu njegova majka u djetinjstvu u Sibiru rekla da... zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. 

 

Najzanimljivije mi je kako svi svima u tom Metrou pišu pisma, pa onda ti na ta pisma naletiš po stolovima, podovima, hodnicima (jer ne znaju kako drugačije ispričati priču ili ostaviti dojam). Ta ruska pošta stvarno je fantastična, dostavljaju pisma čak i u postapokaliptičnom dobu.

 

Aj bok. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...
Meni također došla poruka da je CTR pripremljen za dostavu, a uzeo u Sancti.

 Vidim ima nas nostalgicnih koji smo odma preorder napravili. 

 

Meni takoder dosla poruka da je posiljka spremna, posto je sutra Tijelovo, u petak ujutro je zicer kod nas. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ooo da jedva čekam, frend ne može spavati od uzbuđenja .

Nadam se da će i Crash Bash jednog dana.

PSN Grimsey2955
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Konačno završio Spidermana.
Šta reći?
Prava Sony ekskluziva.
Super priča, odličan combat koji mi još uvijek nije dosadio, predivna grafika i na kraju, ima se šta igrati! Stvarno je dugo potrajala glavna priča.
Zanima me šta se dobije nakon levela 50?
Vidim da je teško doći do levela 51, a zanima me dali netko je došao možda?
Cilj mi je 100% igre i platina.
Ono što me malo iritira je da u trofejima su mi prikazani i DLCovi koje nemam već moram kupiti?!
I sad tehnički nikad neće biti 100% igra osim ako ne uzmem DLC.
Jel netko učio isti problem?
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Poslali i meni Iz GLS-a da je pripremljen paket iz SD(CTR), nadam se da u petak dolazi. 4 kontrolera napunjena i spremna za akciju

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Ono što me malo iritira je da u trofejima su mi prikazani i DLCovi koje nemam već moram kupiti?!
I sad tehnički nikad neće biti 100% igra osim ako ne uzmem DLC.
Jel netko učio isti problem?

 Pa, ja sam npr. uzeo  spider-man deluxe edition i imam sve DLC-eove, da nisi možda kupio samo standard edition pa onda i nemoš imat DLCove nego ih moraš kupovat posebno.Bar ja tako mislim :/

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzeo sam prije 2 mjeseca rabljenu "standardnu verziju" za 150 kn. Znam da moram kupiti DLC, ali obično u svim igrama gdje se mora kupiti nešto ne prikazuje trofeje za nešto što nije kupljeno.
Mislim, zar nije to logično?
Kako mi može pisati 0% trofeja za DLC, kad isti nije ni kupljen niti mogu išta onda osvojiti.
Najvjerojatnije ću ih kupiti jer mi je dobra igra, ali zanimalo me jel to neki bug vezan uz igru ili konzolu. Ja praktički ne mogu imati platinu pošto nemam DLC, to govorim.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nije da ne možeš imati platinu, platinu ćeš uredno dobiti prelaskom igre koju imaš. Jedino ti neće uz Spidermena pisati 100% jer nemaš pređene DLC-e. No, kad odeš na Spidermana i otvori ti listu trofeja, vidjet će sa da imaš 100% iz bazne igre.... nemaš brige :)

 

Igre često puta uz naziv glavne igre stackaju i sav DLC content ukoliko on postoji/kad izađe.... ni prva ni zadnja takva igra... no ništa čudno radi toga, to je normalna stvar :)

 

 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Eto tako izgleda kad sve predes. NG+ ti otvara igricu ispocetka te onda napredujes od 50 levela na vise. Novi level donosi po 1+ za hp i snagu ili attack. Preporuka onima koji nisu igrali dlc, a svidio im se story da kupe CTNS jer je prica zanimljiva skoro kao maine story
na svadbi zovu me Svemirko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Eto tako izgleda kad sve predes. NG+ ti otvara igricu ispocetka te onda napredujes od 50 levela na vise. Novi level donosi po 1+ za hp i snagu ili attack. Preporuka onima koji nisu igrali dlc, a svidio im se story da kupe CTNS jer je prica zanimljiva skoro kao maine story
na svadbi zovu me Svemirko
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam danas napravio preorder na PS Store-u i sad samo čekam da se igra otključa.Nostalgija je ebena stvar.
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

idemooooooo

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

idemooooooo

 

 Moj takoder frisko dosel. Odigral prvu mapu, najezil se. Bas je osvježen tocno kak treba. Nista nisu uzeli, dodali su dosta i grafika je stvarno top. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

idemooooooo

 

 heh :)

ja samo cekam Twisted Metal remaster ili Vigilante 8

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 10:54 (toxic).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

idemooooooo

 

 Hajde kad malo odigras napisi i ti dojmove, bas me zanima kakva ti je igra. Na metacritics su 8x ocjene, sto nije lose.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Čekam ženu da dođe, da ju prebijem ko mačku XD 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Igra je ebeno teška na Hard težini pa sam prebacio na Normal.Bogami nit tu nije mačji kašalj.Al se pobjeđuje nekako.Nemogu samo taj Boost shvatit kako se dođe do njega,pokušavam sa tim driftanjem,držanjem pa puštanjem gumba,al ništa.
Inače igra je fenomenalna za zabavu.Jedino je Online katastrofa zasad,igrači se teleportiraju po mapi,dugo se traže igrači za utrkivanje te zna i veza pucat.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Igra je ebeno teška na Hard težini pa sam prebacio na Normal.Bogami nit tu nije mačji kašalj.Al se pobjeđuje nekako.Nemogu samo taj Boost shvatit kako se dođe do njega,pokušavam sa tim driftanjem,držanjem pa puštanjem gumba,al ništa.
Inače igra je fenomenalna za zabavu.Jedino je Online katastrofa zasad,igrači se teleportiraju po mapi,dugo se traže igrači za utrkivanje te zna i veza pucat.

 Kad poskocis i krenes driftat... onda na svaku pjavu uzarenih guma stisni L1 ( ako si poskocio sa R1 naravno ). I tako moras 3 puta za redom pogodit, kad pogodis 3 puta za redom onda se tek dobije onaj kompletni boost. 

 

Ja igram na classic, uzeo crasha ko uvijek i pilotiram.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

bogme je teška....nisam izdržao čekat ženu.

al brate mili, zabavna (već sam popiz**o par puta) kao i u mlađim danima 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Evo i meni stigao paket. Još da sutra ne radim dnevnu smjenu :(
PSN Grimsey2955
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Igram i ja Crasha. Bome je teško za popizdit. Odabrao sam onaj classic adventure mode i trebalo mi je oko sat vremena da osvojim prve 2 utrke. Jedna od najtežih igara u zadnje vrijeme.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Je li mi neko moze objasniti kod Crasha koliko i na koji nacin igra skill ulogu. Nisam prije igrao, ali imaju oni pickupi koji se dobijaju random. E sad, iz tog razloga bih volio znati otprilike kakav je odnos skilla i srece da bi se u utrkama pobjedjivalo. Inace igram sim racere vecinom ali  bih ovo uzimao zbog couch multiplayera

Hvala

 

edit: I da li se moze igrati story mod u coopu

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 19:47 (Hambrle).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice