PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.057
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

Je li mi neko moze objasniti kod Crasha koliko i na koji nacin igra skill ulogu. Nisam prije igrao, ali imaju oni pickupi koji se dobijaju random. E sad, iz tog razloga bih volio znati otprilike kakav je odnos skilla i srece da bi se u utrkama pobjedjivalo. Inace igram sim racere vecinom ali  bih ovo uzimao zbog couch multiplayera

Hvala

 

edit: I da li se moze igrati story mod u coopu

 Sreća igra ulogu kao i u svim kart racerima ali Crash je možda i najteža igra od ovih kart racera za savladati. Moraš dobro naučiti staze, skill igra veliku ulogu. Moraš znati kad drifttati i tako dobiti boost u zavojima itd. Prilično teška igra za ovaj žanr ali jako zabavna.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
PlayStation 4

Jel samo do mene ili je ovaj Classic Adventure mode jednostavno pretežak u Crashu? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Teška je igra.Ima taj prokleti catch-up sistem gdje se nemožeš odvojit nikako od pratnje.A i malo su ukenjali dojam sa kompliciranjem izvođenja Boost-a,a bez čijeg korištenja praktički nema šanse za pobjedit il za imat bolje vrijeme.
12 godina
offline
PlayStation 4

Jel moguce da tulite da je igra teska...? Evo lose mi je samo kad procitam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Nije meni ni crash 3ilogija bila lagana izuzev warped.

A bas iz tog razloga jer me zivcira sam prestao i igrat

pa me i prosla nostalgija. Spyro uzeo curi upalila ga 2x,

jedimo ae tu i tam upali crash nju to zabavlja meni kida zivce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Mene nervira ovaj boost system -.-" Pogotovo story mode, sto ga stalno moras koristiti i na onoj mapi " crash cave " Uzas, nakon one skakaone, moras ljevo otici gore pokupit sta ima , ili relic ili slova. Jednostavno ne moguce ! -.-"""""""

 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2019 13:14 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Nije meni ni crash 3ilogija bila lagana izuzev warped.

A bas iz tog razloga jer me zivcira sam prestao i igrat

pa me i prosla nostalgija. Spyro uzeo curi upalila ga 2x,

jedimo ae tu i tam upali crash nju to zabavlja meni kida zivce.

 Pošto prodaš spyru ( ako je na disku naravno ) ?

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Sigurno da je jedna ako i ne najteža kart racing igra.Forsira konstantno taj Boost a i na većim težinama i Classic modu je teška,zbog catch-up sistem gdje se nemožeš odvojit a jedna greška na stazi i nema šanse biti prvi.A da ne pričam kolko moraš perfektno znat svaku stazu i koristit taj prokleti Boost ta osvojit platinu na Time Trial.
14 godina
offline
PlayStation 4

Kakva je situacija ako se izabere neki laksi difficulty? Ja nisam prije nikako igrao, ali ne zelim bas Bloodborne od ovakve igre :D Volim kada igra ima contenta i prostora za napredovati u skillu, ali htio bih neki manji learning curve :D 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

Kakva je situacija ako se izabere neki laksi difficulty? Ja nisam prije nikako igrao, ali ne zelim bas Bloodborne od ovakve igre :D Volim kada igra ima contenta i prostora za napredovati u skillu, ali htio bih neki manji learning curve :D 

 

 Za mene koji sam je kao klinac konstantno igrao - igra je savršena!

Npr. na medium pobjeđujem s lakoćom (koristeći naravno drift boost), a i na hard sam počeo pobjeđivati (ne baš s lakoćom - odnosno kako koji LVL, ali pobjedim) budući da sam se trebao samo malo ufurati i "refreshati" si taj drill boosta od malena.

Odmah ću reći da je ogromna razlika između Mediuma i Harda, ali sam čuo da je također i ogromna razlika između Easy i Mediuma - tako da je igra zaista napravljena za svakoga, pa i za Vas koji se prvi put susrećete sa CTR-om i ne želite se sada odmah znojiti na početku hahah - al sve se lako pohvata.

 

Sada će vjerojatno biti dosta thumbs downa (ali tu smo da kažemo svoje mišljenje na kraju krajeva) - jučer sam prvi put probao igrati Mario Kart 8 Deluxe na Nitendo Switchu, i zaista mi nije jasno kako netko može uopće uspoređivati ove 2 igre i stavljati ih u isti koš. CTR mi je miljama ispred (govorim o samom gameplayu, i fizici vožnje) - grafički su obje jako lijepe odrađene.

Igrao sam tipa Sonica na prošloj generaciji konzola, "Sonic & All-Stars Racing Transformed", i nju bih tipa mogao uspoređivati sa Mario Kartom (ponovo govorim o samom načinu vožnje) - doduše u Sonicu su mi staze malo prešarene. Nisam vidio sav content u Mario Kartu, ali vjerujem da je bogat...

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cadus kaže...
Hambrle kaže...

Kakva je situacija ako se izabere neki laksi difficulty? Ja nisam prije nikako igrao, ali ne zelim bas Bloodborne od ovakve igre :D Volim kada igra ima contenta i prostora za napredovati u skillu, ali htio bih neki manji learning curve :D 

 

 Za mene koji sam je kao klinac konstantno igrao - igra je savršena!

Npr. na medium pobjeđujem s lakoćom (koristeći naravno drift boost), a i na hard sam počeo pobjeđivati (ne baš s lakoćom - odnosno kako koji LVL, ali pobjedim) budući da sam se trebao samo malo ufurati i "refreshati" si taj drill boosta od malena.

Odmah ću reći da je ogromna razlika između Mediuma i Harda, ali sam čuo da je također i ogromna razlika između Easy i Mediuma - tako da je igra zaista napravljena za svakoga, pa i za Vas koji se prvi put susrećete sa CTR-om i ne želite se sada odmah znojiti na početku hahah - al sve se lako pohvata.

 

Sada će vjerojatno biti dosta thumbs downa (ali tu smo da kažemo svoje mišljenje na kraju krajeva) - jučer sam prvi put probao igrati Mario Kart 8 Deluxe na Nitendo Switchu, i zaista mi nije jasno kako netko može uopće uspoređivati ove 2 igre i stavljati ih u isti koš. CTR mi je miljama ispred (govorim o samom gameplayu, i fizici vožnje) - grafički su obje jako lijepe odrađene.

Igrao sam tipa Sonica na prošloj generaciji konzola, "Sonic & All-Stars Racing Transformed", i nju bih tipa mogao uspoređivati sa Mario Kartom (ponovo govorim o samom načinu vožnje) - doduše u Sonicu su mi staze malo prešarene. Nisam vidio sav content u Mario Kartu, ali vjerujem da je bogat...

 

Daj napiši malo što je bolje u CTRu u odnosu na MK8. MK8 mi je bio malo bezveze, klinci su igrali malo više, ali je i njima brzo dosadilo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
bloodborne kaže...

Nije meni ni crash 3ilogija bila lagana izuzev warped.

A bas iz tog razloga jer me zivcira sam prestao i igrat

pa me i prosla nostalgija. Spyro uzeo curi upalila ga 2x,

jedimo ae tu i tam upali crash nju to zabavlja meni kida zivce.

 Pošto prodaš spyru ( ako je na disku naravno ) ?

 Je na disku je, al ak joj prodam jebat ce mi sve po spisku.

Unatoc tome sta ju ne igra. Danas sam uzeo od frenda spiderman

pa cu vidjet kak ce na to reagirat.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže.....

Daj napiši malo što je bolje u CTRu u odnosu na MK8. MK8 mi je bio malo bezveze, klinci su igrali malo više, ali je i njima brzo dosadilo.

 Pa CTR je definitivno više skill based i manje sreća igra ulogu, iz mog iskustva. Sad, za klince neznam koliko je to dobro jer je igra malo teža za savladati pogotovo zbog tog boosta, driftanja i kako sve to skupa funkcionira. Za manje je igra bolja od Mario Karta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
ursusc355 kaže...
bloodborne kaže...

Nije meni ni crash 3ilogija bila lagana izuzev warped.

A bas iz tog razloga jer me zivcira sam prestao i igrat

pa me i prosla nostalgija. Spyro uzeo curi upalila ga 2x,

jedimo ae tu i tam upali crash nju to zabavlja meni kida zivce.

 Pošto prodaš spyru ( ako je na disku naravno ) ?

 Je na disku je, al ak joj prodam jebat ce mi sve po spisku.

Unatoc tome sta ju ne igra. Danas sam uzeo od frenda spiderman

pa cu vidjet kak ce na to reagirat.

 Spyro kod mene platiniran. Spiderman 1 trofej od platine, s tim da ću kupiti i DLC pošto mi se igra sviđa!

Tako da uživaj u igri, ja planiram nakon DLC ova odigrati otpočetka na novo otključanoj razini težine.

 

Čeka me još uncharted 5 koji sam krenuo nakon prva 4, ali ne mogu.. Koliko god igre bile vrhunske, previše mi je tog skakanja. Možda za par mjeseci opet ispočetka ih odigram radi priče ponovo. Uz 5icu

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2019 20:28 (x360gamer).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Teška je igra.Ima taj prokleti catch-up sistem gdje se nemožeš odvojit nikako od pratnje.A i malo su ukenjali dojam sa kompliciranjem izvođenja Boost-a,a bez čijeg korištenja praktički nema šanse za pobjedit il za imat bolje vrijeme.

 Mislim da u ovoj igri uopće nema  catch up boosta. Kada si iza nekoga, nisi brži od njih. Možda ti tako izgleda ako si ti prvi a ovi iza tebe koriste boost bolje od tebe, onda su brži.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa, kak se zove store gdje mozes kupit dogitalno izdanje igre (puno povoljnije) a funkcionira na nacin shareanja (onaj ko ti proda, da ti svoje podatke za skidanje igre koju kad skines, mozes igrat i na svom accountu...

Sjecam se da je stranica izgledala nekak tamno crveno, al nikako se sjetit domene? Hvala

 

Btw nitro fueled je zaraza, iako da, treba to savladat. Takoder, neki challenge poput Onog gdje skupljas slova c, t, r su totalno retardirani, u crash coveu, sve i da pogodis i popnes se gore po ono slovo, na tako retardiranom je mjestu da ne mozes se vratot na stazu i zavrsit kao prvi, a to je uvjet za dobit taj golden gem. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Misliš na ovaj sajt https://spacenetgameshop.com/ ?
Kupovao sam tu al mi se neda više zaebavat sa time jer mi je jedna igra bila zaključana u roku tjedan dana i nisam više imao pristup.
15 godina
offline
PlayStation 4

Kupio sam i ja CTR, gdje su nickovi ekipe s foruma?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zavrsio detroit.Odlicna igra.Je da su mi neki likovi poginuli ali prica je stvarno zanimljiva.Connor najdrazi 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kupio bih spidey DLC.
Na storeu je 90 kn, sto je ok cijena za sva 3 DLCa.
Medutim, ne mogu dodati karticu (valjda posto su mi obje maestro, a trazi VISA ili Mastercard)?!
Jedina VISA koju imam je od tekuceg deviznog. Ne znam dali mogu platiti s njim, posto su gore devize, a placam kao u kunama?
6 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Na US storeu je kratki flash sale. Ja sam uzeo Psychonautse za 10kn. Dugo su mi na to do listi.

 
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
bloodborne kaže...
ursusc355 kaže...
bloodborne kaže...

Nije meni ni crash 3ilogija bila lagana izuzev warped.

A bas iz tog razloga jer me zivcira sam prestao i igrat

pa me i prosla nostalgija. Spyro uzeo curi upalila ga 2x,

jedimo ae tu i tam upali crash nju to zabavlja meni kida zivce.

 Pošto prodaš spyru ( ako je na disku naravno ) ?

 Je na disku je, al ak joj prodam jebat ce mi sve po spisku.

Unatoc tome sta ju ne igra. Danas sam uzeo od frenda spiderman

pa cu vidjet kak ce na to reagirat.

 Spyro kod mene platiniran. Spiderman 1 trofej od platine, s tim da ću kupiti i DLC pošto mi se igra sviđa!

Tako da uživaj u igri, ja planiram nakon DLC ova odigrati otpočetka na novo otključanoj razini težine.

 

Čeka me još uncharted 5 koji sam krenuo nakon prva 4, ali ne mogu.. Koliko god igre bile vrhunske, previše mi je tog skakanja. Možda za par mjeseci opet ispočetka ih odigram radi priče ponovo. Uz 5icu

Ne znam, ja ti ne patim bas na te trofeje. Igram prodem i dovidenja.

Spyro mi je dosadan, crash sam igrao iz neke djecje nostalgije.

Medievil je jedina reciklacija kojoj se veselim.

 

A bloodborne stoji na 95% i stajat ce do bog zna kad.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Daj napiši malo što je bolje u CTRu u odnosu na MK8. MK8 mi je bio malo bezveze, klinci su igrali malo više, ali je i njima brzo dosadilo.

 Upravo to što je napisao @antimadridista. Za klince je vrlo vjerojatno bolji Mario Kart čak, jednostavniji je pa...

Dok je CTR baš za sve (eto i ja sam ga igrao ko klinac i nisam se mogao odlijepiti hahah). Baš sam oduševljem remakeom! 

A sad ovo šta je to točno bolje: pa rekao sam da mi je definitivno fizika vožnje bolja u CTRu, i to što je drift boost "kompliciraniji" [korištenje 2 tipke paralelno i pravovremeno] - pa ulogu ipak igra i skill, dok je isti u Mario Kartu (i Sonicu) odrađen samo sa driftanjem, tj. slideanjem. Izbor oružja mi je također bolji - al napominjem da sam odigrao samo 2 utrke na Mario Kartu, pa neznam koliko je to relevantno što pričam.

Najbolje da si malo pogledaš po youtubeu :)

16 godina
offline
PlayStation 4

Kupio taj ctr jucer...probao na easy prelagano..probao na medium pretesko. 

 

Prosao adventure mode samo utrke za 3 sata i prodao danas igru.

 

Nostalgija je tu, level dizajn i grafika top...medutim zahtjeva previse skilla sa drift boostom za sto nemam zivaca.

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Kupio bih spidey DLC.
Na storeu je 90 kn, sto je ok cijena za sva 3 DLCa.
Medutim, ne mogu dodati karticu (valjda posto su mi obje maestro, a trazi VISA ili Mastercard)?!
Jedina VISA koju imam je od tekuceg deviznog. Ne znam dali mogu platiti s njim, posto su gore devize, a placam kao u kunama?

 Itko?

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam priliku kupit ps4 1tb, ona prva verzija konzole za 1000 kuna, jel to oke cijena? 

Isto me zanima kako vi uzimate PS plus? Ja sam na xboxu vec 10 godina i uvijek sam registriran na US regiji zbog dosta nizih cijena na storeu i svakakvih akcija, pa me zanima dali je isto tako i na PS?

XBL - skols1555
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 20:37 (sk0ls).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

uzmi pro.mani se obicnog

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

pro mi je malo preskup, a ps4 bi uzeo samo da odigram neke ekskluzive tipa uncharted, the last of us, detroit become human..

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

uzmi pro.mani se obicnog

 Ja imam Pro i definitivno se osjeti razlika. Ali za nekoga koga nije briga za te neke detalje, zašto ne obična konzola ako je za dobru cijenu? Ja sam imao prvo običnu konzolu i onda poslije Pro. I na obe konzole sam potrošio hrpu sati i nauživao se. Da nisam toliki zagriženi gamer i playstation fan, Pro nebi ni uzimao i opet bi uživao i na prvom modelu konzole.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
U cemu se osjeti razlika,meni igre rade identicno na pro i obicnom....
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice