PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.367
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
online
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Nisam vec mjesecima nista kupio za PS. Vidim da je ogroman hype ovdje za rdr2, posto nisam mjesecima uzeo nista napraviti cu preorder za rdr2 i BF5. Zadnje vrijeme sam srezao to kupovanje, kupovao sam sve sto mi se svidalo a pun k... toga nisam igrao ni sat vremena. Bacanje para u vjetar.  Malo sam se skulirao u vezi toga. Isto sam napravio i sa VR-om. Dao sam parsto eura a stoji mi u ormaru.

 

PSN:Tomislav025
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...
Seki001 kaže...

 A vidi ja kad bi imao 20 tisuća kuna ja bi...

 Ja kad bih imao 20 tisuća kuna stavio bi ih skupa s preostalih 500 tisuća i po mogućnosti da se ne probudim prebrzo.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Ma dosta posla imam i ovako, neće mi se još 2 mjeseca radit sa strane :-) Rađe daily questove radim :-P

Pa da, ispada da sam neki totalni buržuj u Hrvatskoj, sramota me ljudima reć da imam GTX 1080 :-) U slučaju nacionalizacije privatne imovine prvog bi me strijeljali kao kapitalistu.

 

Ima i ovdje ekipe koja bi te strijeljala, čak bi i snimali, ali namjerno u samo 30 fps-a.  

12 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav svima 

Imam par pitanja , poprilicno je hitno pa ako moze neko ko zna da odgovori 

1. Htio bi nabavit PES 19 , citao sam da ako se uzme sa US PSN-a da se spaja na US servere i da ima  laga , velik ping itd . da li to isto vazi i za offline mod , smije li se kupit americka verzija ?

2. Moze li se FIFA uzet sa US storea , tj jel za nju ne vazi ovo kao za PES ? 

3. U slucaju da se odlucim za HR PSN ipak , gdje mogu kupiti bonove online preko paypal ili karticom ?

Hvala unaprijed 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
error_666 kaže...

Pozdrav svima 

Imam par pitanja , poprilicno je hitno pa ako moze neko ko zna da odgovori 

1. Htio bi nabavit PES 19 , citao sam da ako se uzme sa US PSN-a da se spaja na US servere i da ima  laga , velik ping itd . da li to isto vazi i za offline mod , smije li se kupit americka verzija ?

2. Moze li se FIFA uzet sa US storea , tj jel za nju ne vazi ovo kao za PES ? 

3. U slucaju da se odlucim za HR PSN ipak , gdje mogu kupiti bonove online preko paypal ili karticom ?

Hvala unaprijed 

1. Možeš PES kupiti na US Storu i igrati je na svom HR PSN acc. Na EU serveru bar ja tako mislim.

 Ali ti konzola mora biti oznaćena kao primarna za taj US acc. za slučaj da sa nekim dijeliš acc.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 18:13 (hummer0).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Bolje uzmi PES u dućanu za 220 kn, na storeu je skuplji ako se ne varam

12 godina
offline
PlayStation 4

Hvala svima .  Nazalost , u BiH nema po tim cijenama . Ovdje je 112 maruna tj 500 kn

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Ono kada ti žena prigovora zašto se zove Ch0banche u co-op :D

7 godina
offline
PlayStation 4
Prodaje li itko PS+ pretplatu za godinu dana i ako da, po kojoj cijeni?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
U hrv. je po meni naisplativije uzet preko ps stora ps plus.
Kosta 438 kn, a u ducanu je najjeftinije 450 koliko znam.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Neki dan završio The Last of Us, odlična igra, trebalo mi 3 popodneva i neradni ponedjeljak da odigram 


Sad sam krenuo Heavy Rain, 5 chaptera odigrao, zasad je oke. Ali kak ta igra ima loše kontrole 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

yap kontrole su ocaj...ja sam nakon nekog vremena popi....i izbrisao igru makar mi je story bio jako zanimljiv.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Užas, ni nakon 10 chaptera još nisam skužio one sheme kad treba tresti joypad. Jel tak i u Beyond 2 Souls i Detroitu? 

13 godina
online
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

Užas, ni nakon 10 chaptera još nisam skužio one sheme kad treba tresti joypad. Jel tak i u Beyond 2 Souls i Detroitu? 

 Beyond 2 souls je malo bolje, Detroit  još nisam igrao.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
iMik kaže...
kbenzema kaže...

Užas, ni nakon 10 chaptera još nisam skužio one sheme kad treba tresti joypad. Jel tak i u Beyond 2 Souls i Detroitu? 

 Beyond 2 souls je malo bolje, Detroit  još nisam igrao.

 U Detroitu nisam imao problema sa kontrolama.

Ako nisi igrao, velika preporuka. Imas opcija/zapleta/raspleta da boli glava 

I am over 9000!!!
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Po onoj koja je i na PS Storeu, ili Amazonu, cuj kojoj... zasto bi se ikome isplatilo prodavati po nizoj cijeni?

13 godina
offline
PlayStation 4

Došao Spiderman na njuškalu na cca 300kn pa upiknuo. Na 30% trenutno, taman nakon skroz neočekivane promjene u tonu igre. Bome se ne sjećam ijedne open world igre u zadnje vrijeme da me tako šokirala. Igra ko igra je odlična. Combat super fluidan i zabavan, kontrole savršene, osjećaj swinganja kroz grad je tako dobar da je fast travel nepotreban, hrpa je različitih aktivnosti i dovoljno su zabavne, a istovremeno te prilično nagrađuju pa nema osjećaja da si prisiljen nešto raditi. Side questovi su također raznovrsni. Dijelovi gdje nisi Spiderman su odlično ukomponirani. Ne traju predugo, a nisu dosadnjikavi. Super način da se bolje upozna i osoba ispod kostima, nešto što je Batmanima možda malo falilo.

 

Tko voli igre tog tipa teško da će ovome moći naći veću zamjerku. Ovo, God of War, pa još malo i RDR2... teško da je bilo boljeg vremena za nabaviti konzolu. 

 

 

 

P.S. Fora mi je djelić gdje igra baci hint kako se GTA IV događa u istom universu .

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 0 hvala 4
14 godina
offline
PlayStation 4

Netko od vas reklamirao joystik pod garancijom u Sanckta Domenici?

Ja sam danas predao svoj jer analog škljoca i preskače na nježnije pokrete dolje gore. Taj oduran osječaj pod palcem i taj zvuk škljocanja živcira, i smeta u igrama. U Crashu ili Unchartedu kad se treba šuljati...

Sad me zanima dal se dugo čeka i to oni slažu sami ili dobiješ novi? ..pošto je u pitanju Sunset Orange boja joystika

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 16:41 (Bernard Huky Hux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Mislim da me Heavy Rain s onim očajnim kontrolama nije tolko naživcirao kolko Crash sa ona dva levela na mostu. Sad sam na drugom i mislim da sam se više puta sjetio isusa i boga nego ovi u crkvi ujutro 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 15:25 (kbenzema).
 
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Nemoj se nervirat igraj hladnokrvno.

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bernard Huky Hux kaže...

Netko od vas reklamirao joystik pod garancijom u Sanckta Domenici?

Ja sam danas predao svoj jer analog škljoca i preskače na nježnije pokrete dolje gore. Taj oduran osječaj pod palcem i taj zvuk škljocanja živcira, i smeta u igrama. U Crashu ili Unchartedu kad se treba šuljati...

Sad me zanima dal se dugo čeka i to oni slažu sami ili dobiješ novi? ..pošto je u pitanju Sunset Orange boja joystika

 Ja sam svojeg dobio maltene odma (drugi dan),ali standardni crni koji se isporučuje s konzolama ...

11 godina
offline
PlayStation 4

Vec kad ste kod gamepada, jel ima netko viska jednog za prodati? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
PlayStation 4

Kad smo već kod kontrolera, jel netko isprobao ovo čudo? cijena je masna, kolko kužim to su profi kontroleri tako da nije baš da meni nešto treba, ali mi izgleda onako teže i masivnije a to mi je dosta dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Kad smo već kod kontrolera, jel netko isprobao ovo čudo? cijena je masna, kolko kužim to su profi kontroleri tako da nije baš da meni nešto treba, ali mi izgleda onako teže i masivnije a to mi je dosta dobro

 

govore da je vrhunski kontroler, znaju se naci po oglasnicima izmedu 400-500 kn za prakticki ne koristene.

i ja sam ga gledao jer mi taj xbox dizajn vise lezi :)

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dopada se i meni taj Naconov, ali nema šanse da se vraćam na gamepad s žicom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Dopada se i meni taj Naconov, ali nema šanse da se vraćam na gamepad s žicom.

 imaju i bezicni

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

moze savjet...dakle, cilj mi je 26.10. odšetat u trgovinu ujutro i kupit disk primjerak igre rdr2...e sad, koliko je uopće realno očekivati da će se to moć uradit kod nas u RH odmah prvi dan? jel igre zbilja dodju i budu dostupne, i ako da u kojim količinama? jel to ono nekoliko primjeraka koji se rasprodaju odmah, ili ih bude malo više?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...

moze savjet...dakle, cilj mi je 26.10. odšetat u trgovinu ujutro i kupit disk primjerak igre rdr2...e sad, koliko je uopće realno očekivati da će se to moć uradit kod nas u RH odmah prvi dan? jel igre zbilja dodju i budu dostupne, i ako da u kojim količinama? jel to ono nekoliko primjeraka koji se rasprodaju odmah, ili ih bude malo više?

Naruci online i odaberi podizanje u poslovnici. Tako ce te sigurno cekati primjerak igre. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
online
Re: PlayStation 4
tomko kaže...

moze savjet...dakle, cilj mi je 26.10. odšetat u trgovinu ujutro i kupit disk primjerak igre rdr2...e sad, koliko je uopće realno očekivati da će se to moć uradit kod nas u RH odmah prvi dan? jel igre zbilja dodju i budu dostupne, i ako da u kojim količinama? jel to ono nekoliko primjeraka koji se rasprodaju odmah, ili ih bude malo više?

 ja sam prednaručio, mislim da je to pametno, možda će biti a možda i neće.

 

kod infomarka sam radio prednarudžbu i dostavu za fifa 19 i stiglo mi je na adresu na sam dan izlaska ujutro, dakle 28.09.. to ti govorim čisto da znaš da je realno očekivati da je isti dan u našim dućanima kad i u stranim. čak će kod nas biti i ranije nego npr. amerika zbog vremenske razlike

 

rdr2 sam prednaručio u zeldi, ja ću fizički otići po to, a oni su recimo sad za zadnji call of duty sad prije par dana, pustili u prodaju dan ranije u 18 h, dakle igra je izlazila 12.10.  a oni su na netu javili da se može doći 11.10. u 18 h

 

edit: zaboravio sam reći da još nisam platio, platiti ću kad dođem po to, a nisam obvezan, ako ne dođem nikom ništa. mislim da ti je i to korisna info

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 12:51 (Cansee).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice