PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.106
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam 10.12 naručio u MALLU dvije konzole i davno sam se načekao njihove dostave pa sam stavio osobno preuzimanje u poslovnici, PS4 PRO 1 TB za 2300 kn i

PS4 1TB set + igre HITS (Uncharted 4, The Last of Us, Ratchet Clank) ZA 1920 KN.

 13.12 mi je došla obavijest da je konzola sa igrama spremna za preuzimanje, sjeo sam u auto i podigao je.

Za Pro verziju mi nije stigla obavijest da je spremna i sumnjam da če ikada biti. Samo mi je žao što nisam ulovio RDR2 bundle.

 

- Odlično je što u SD-u tele2 kod radi i na bonovima pa na kraju kada se kupi igra sa ovim božičnim popustima na storu još ispadne oko 10% manje

 

Metal Gear Solid V: The Definitive Experience 61 kn

Sleeping Dogs™ Definitive Edition 35 kn

Need for Speed™ Rivals  38 kn

Watch Dogs    54 kn

The Witcher 3: Wild Hunt  100 kn

Grand Theft Auto V Premium Online Edition 109 kn

UKUPNO 357 KN  i uz su došle ps Uncharted 4, The Last of Us, Ratchet Clank.

 

tome sam dodao i  PlayStation VR + VR Worlds VCH + Camera v2 + igra ASTRO BOT za 1200 kn u SD sa nekim bonom.

 

Nekako se osjeti duh Božiča

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Jel probao još tko Monster Hunter World za free weekend. Ja sam jedno 1h čekao da počne igra i nisam imao više živaca. Mrzim spore uvode u igru.

A grafika je tragedija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 1 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel probao još tko Monster Hunter World za free weekend. Ja sam jedno 1h čekao da počne igra i nisam imao više živaca. Mrzim spore uvode u igru.

A grafika je tragedija.

 U životu se nisam složio stobom...ali ovo je prvi puta...evo ti palac gore

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Pa i nije baš pregrubo. U Bloodborne i Ds umireš samo na početku dok se ne ufuras i kod nekih zeznutih bosseva, zapravo se radi o strpljenju i učenju na vlastitim pogreškama. Bilo kojem neprijatelju se zalijepiš za leđa i mlatis po 2 udarca i čekaš opet priliku. Imaš ili štit 100% dmg redukcije ili pištolj koji pogodi što, radi silnu štetu ako se dobro izvede.

 

BB/DS fanboyi na aparatima.

 

Uopće niste shvatili moju poantu. BB/DS igre se baziraju na smrti i prolaženju jednih te istih protivnika. Pižđenje bez granica.

Hitman se bazira na različitom pristupu istim i različitim metama. Zabava bez granica.

Pametnom dosta!

Bloodborne ima 50 različitih protivnika, Hitman jednog, uvijek čovjeka, o čemu ti pričaš. Ako je tebi raznovrsnost da ga sad ubiješ žicom za klavir, a drugi put ćeš mu nešto baciti na glavu, pa to opet ponoviš da mu priđeš s lijeve strane, a drugi put s desne, dobro za tebe, to poštujem, prođi ga 100 puta ako ti je to zabava bez granica, ali opet to nije razlog da pljuješ po BB zato što ne znaš igrati. Meni je veći gušt dokučiti koji je jedini način da ubijem protivnika, ako usput treba poginuti 100 puta, nije bed, zadovoljstvo koje je ostalo nakon BB je neusporedivo s bilo kojom drugom igrom. A nisam DS fanboy, jer nisam igrao ni jedan nastavak. Zato mi je smiješno, kao nekome ko je prošao BB sa DLC-om na sve razine težine, chalice dungeone solo, iz prve Gehrmana, Moon Presence i Orphan od Kos, a prva igra takvog tipa, da čujem ovo plačipičkaranje kako je igra teška. A što bi trebala biti ko Shadow od Mordor gdje sam u drugoj mapi poginuo samo jedanput i to na quick time eventu protiv Black Handa, jer nisam skužio jel treba tapkati ili držati O. Referenca za kretena nije bila upućena nikome osobno, već općenito. Trebaš poginuti da bi probao drugačiji pristup i naposljetku uspio. Ako mi padne novčić u vatru i probam ga izvadit golim prstima i ako se opečem 10 puta glup sam ako mislim da će 11 put biti drugačije, ili ću se opći jednom, uzeti kantu vode i uzeti lovu. Pametnom dosta.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel probao još tko Monster Hunter World za free weekend. Ja sam jedno 1h čekao da počne igra i nisam imao više živaca. Mrzim spore uvode u igru.

A grafika je tragedija.

 

Nisam probao za free weekend, ali sam je kupio prvog dana kad je izašla i svaku minutu od par sati koje sam proveo u igri želim nazad. Nekako, ne znam kako, ali želim ih nazad. Dakle, uglavnom nikad ne podliježem nekakvom hypeu i sve svoje kupnje obavljam prilično dobro informiran o tome što kupujem, ne ulijećem glavom kroz zid. Ne znam što mi je bilo kad je izašao Monster Hunter World, možda nisam imao što za igrati u tom trenutku i kad sam vidio kakav hype vlada oko igre i koliko su ljudi čekali da izađe, rekoh ajde idem je kupiti. Četiri stotine devedeset i devet kuna kasnije htio sam si odrezati palac s kojim sam kliknuo na "Buy" i onda istim nožem si urezati na čelo "ne kupuj japanske igre, idiote". 

 

Toliku količinu zbunjenosti nekom igrom nisam nikad doživio, a igram se od ranih osamdesetih prošlog stoljeća. Očajan dizajn, meniji koje mogu shvatiti valjda samo Japanci, stotinu milijuna potpuno neobjašnjenih mehanika i opcija, grafika na razini nečega od prije desetak godina. Nikad je kasnije nisam pokrenuo i sram me što mi je uopće u libraryju, a Sony mi ne da da je vratim. Ne moraju mi ni vratiti novac, samo da ja njima igru vratim, makar simbolično. Bilo bi mi lakše. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

No, i dalje ne vidim gdje se to kosi s mojim originalnim postom da u "Bloodborneu gineš ko kreten" i replayaš sve dok ne naučiš i odradiš kako je netko zamislio.

Dok u Hitmanu možeš odraditi onako kako si ti zamislio. I replayati na sto drugih načina. I onda replayati sa sto drugih targeta, i challengea (npr. ubij dva targeta pištoljem u razmaku 30 sekundi, ubij dva targeta a da samo jednom nosiš odijelo konobara, ubij dva targeta a da ti pištolj nikad nije sakriven dulje od 7 sekundi i sl.) I uz sve to jebeno uživati.

 Iskreno, ova usporedba ti je skroz promašena. Niti u Bloodborneu postoji isključivo samo jedan način na koji ćeš ubiti bossa jer onda igra uopće ne bi funkcionirala, niti je ovo što govoriš za Hitmana baš toliko zabavno kao što hoćeš prikazati. I dalje je to isti level, ista meta, više manje isti problemi koje moraš riješiti. Sad dal ćeš ti ući u hotel preobučen u konobara ili sobaricu bome ne mijenja ništa. Hitman reboot je odlična igra, ali nisam igrao ijedan level ponovno samo da neke stvari uradim drugačije. Ima određeni način na koji igram igre tog serijala i to je to. Nemam se namjeru ograničavati nekakvim umjetnim challengima niti mi to zvuči zabavno. Već znam i sad da ću dvojku odigrati jednom i možda joj se vratiti za koju godinu. To što je po tebi replay value, meni je samo nepotreban dodatak koji je u igri prvenstveno jer nisu imali sredstava za više različitih nivoa. Što se mene tiče Hitman je i dalje igra od nekih 10-ak sati i to je to. Prođeš, obrišeš i bok. A Bloodborne je što se takvog replay valuea tiče ista stvar. Samo zato jer nemaš napisan neki challenge ne znači da si sam ne možeš postaviti. Pa ljudi rade razno razne stvari jer im je zabavno. Ubi bossa samo s ovim oružjem, ne koristi iteme, ne koristi ovo ono bla bla bla. Doslovno isti vrag ko i Hitman. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Pa i nije baš pregrubo. U Bloodborne i Ds umireš samo na početku dok se ne ufuras i kod nekih zeznutih bosseva, zapravo se radi o strpljenju i učenju na vlastitim pogreškama. Bilo kojem neprijatelju se zalijepiš za leđa i mlatis po 2 udarca i čekaš opet priliku. Imaš ili štit 100% dmg redukcije ili pištolj koji pogodi što, radi silnu štetu ako se dobro izvede.

 

BB/DS fanboyi na aparatima.

 

Uopće niste shvatili moju poantu. BB/DS igre se baziraju na smrti i prolaženju jednih te istih protivnika. Pižđenje bez granica.

Hitman se bazira na različitom pristupu istim i različitim metama. Zabava bez granica.

Pametnom dosta!

Bloodborne ima 50 različitih protivnika, Hitman jednog, uvijek čovjeka, o čemu ti pričaš. Ako je tebi raznovrsnost da ga sad ubiješ žicom za klavir, a drugi put ćeš mu nešto baciti na glavu, pa to opet ponoviš da mu priđeš s lijeve strane, a drugi put s desne, dobro za tebe, to poštujem, prođi ga 100 puta ako ti je to zabava bez granica, ali opet to nije razlog da pljuješ po BB zato što ne znaš igrati. Meni je veći gušt dokučiti koji je jedini način da ubijem protivnika, ako usput treba poginuti 100 puta, nije bed, zadovoljstvo koje je ostalo nakon BB je neusporedivo s bilo kojom drugom igrom. A nisam DS fanboy, jer nisam igrao ni jedan nastavak. Zato mi je smiješno, kao nekome ko je prošao BB sa DLC-om na sve razine težine, chalice dungeone solo, iz prve Gehrmana, Moon Presence i Orphan od Kos, a prva igra takvog tipa, da čujem ovo plačipičkaranje kako je igra teška. A što bi trebala biti ko Shadow od Mordor gdje sam u drugoj mapi poginuo samo jedanput i to na quick time eventu protiv Black Handa, jer nisam skužio jel treba tapkati ili držati O. Referenca za kretena nije bila upućena nikome osobno, već općenito. Trebaš poginuti da bi probao drugačiji pristup i naposljetku uspio. Ako mi padne novčić u vatru i probam ga izvadit golim prstima i ako se opečem 10 puta glup sam ako mislim da će 11 put biti drugačije, ili ću se opći jednom, uzeti kantu vode i uzeti lovu. Pametnom dosta.

 

Sve sam rekao što sam mislio, osim da je grafika gadna i na 30 FPSa, kamera očajno trzava i necentrirana i ima neki jadan steampunk filter kao da gledaš kroz monokl s lošom kromatskom aberacijom. Evo, ovo možeš shvatiti ko pljuvanje, iako pravim gamerima to ništa ne smeta, a starom, zlom i zavidnom prdonji poput mene da :-)

 

I nigdje nisam rekao da je igra teška niti sam se referirao na težinu.

 

A pazi sad, zašto uopće igra ima checkpointe? Zašto te ne bi bacala svaki put na full početak, pa da se vidi tko je faca. Dođeš do zadnjeg bosa, umreš, i ajmo sve ispočetka. Pa kako ćeš bolje naučiti što ne raditi nego tako? ;-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

No, i dalje ne vidim gdje se to kosi s mojim originalnim postom da u "Bloodborneu gineš ko kreten" i replayaš sve dok ne naučiš i odradiš kako je netko zamislio.

Dok u Hitmanu možeš odraditi onako kako si ti zamislio. I replayati na sto drugih načina. I onda replayati sa sto drugih targeta, i challengea (npr. ubij dva targeta pištoljem u razmaku 30 sekundi, ubij dva targeta a da samo jednom nosiš odijelo konobara, ubij dva targeta a da ti pištolj nikad nije sakriven dulje od 7 sekundi i sl.) I uz sve to jebeno uživati.

 Iskreno, ova usporedba ti je skroz promašena. Niti u Bloodborneu postoji isključivo samo jedan način na koji ćeš ubiti bossa jer onda igra uopće ne bi funkcionirala, niti je ovo što govoriš za Hitmana baš toliko zabavno kao što hoćeš prikazati. I dalje je to isti level, ista meta, više manje isti problemi koje moraš riješiti. Sad dal ćeš ti ući u hotel preobučen u konobara ili sobaricu bome ne mijenja ništa. Hitman reboot je odlična igra, ali nisam igrao ijedan level ponovno samo da neke stvari uradim drugačije. Ima određeni način na koji igram igre tog serijala i to je to. Nemam se namjeru ograničavati nekakvim umjetnim challengima niti mi to zvuči zabavno. Već znam i sad da ću dvojku odigrati jednom i možda joj se vratiti za koju godinu. To što je po tebi replay value, meni je samo nepotreban dodatak koji je u igri prvenstveno jer nisu imali sredstava za više različitih nivoa. Što se mene tiče Hitman je i dalje igra od nekih 10-ak sati i to je to. Prođeš, obrišeš i bok. A Bloodborne je što se takvog replay valuea tiče ista stvar. Samo zato jer nemaš napisan neki challenge ne znači da si sam ne možeš postaviti. Pa ljudi rade razno razne stvari jer im je zabavno. Ubi bossa samo s ovim oružjem, ne koristi iteme, ne koristi ovo ono bla bla bla. Doslovno isti vrag ko i Hitman. 

 

Ako nema achievement, ne vrijedi :-)

Mislio sam na različite mete, ne na istu. Meni su ti challengei gušt, jer je svaki teži od prethodnog. A iste mape su dobre jer ih možeš dobro proučiti i iskoristiti hrpu različitih puteva i opcija za svoju prednost. Pa u realnom životu je poznavanje terena točno ono što i daje prednost u svemu tome. I u BB također.

Mislim, whatever, čovjek je pitao za Hitmana, ja sam odgovorio. Usporedba je glupa, htio sam isprovocirati i uspio. Ekipa umjesto da se koncentrira na Hitman tematiku i odgovori čovjeku, koncentrirala sa na to što sam rekao da u "Bloodborneu gineš ko kreten". Valjda je sramota reći da si poginuo 10 puta, a mogao si samo jednom i drugi put naučiti iz svoje pogreške. Mislim, kakvo preseravanje. Tipična fanboy brijica, bez uvrede.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 16:44 (Bitanga).
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Reci ti njima Bitanga!!! 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
NathanDrek kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Pa i nije baš pregrubo. U Bloodborne i Ds umireš samo na početku dok se ne ufuras i kod nekih zeznutih bosseva, zapravo se radi o strpljenju i učenju na vlastitim pogreškama. Bilo kojem neprijatelju se zalijepiš za leđa i mlatis po 2 udarca i čekaš opet priliku. Imaš ili štit 100% dmg redukcije ili pištolj koji pogodi što, radi silnu štetu ako se dobro izvede.

 

BB/DS fanboyi na aparatima.

 

Uopće niste shvatili moju poantu. BB/DS igre se baziraju na smrti i prolaženju jednih te istih protivnika. Pižđenje bez granica.

Hitman se bazira na različitom pristupu istim i različitim metama. Zabava bez granica.

Pametnom dosta!

Bloodborne ima 50 različitih protivnika, Hitman jednog, uvijek čovjeka, o čemu ti pričaš. Ako je tebi raznovrsnost da ga sad ubiješ žicom za klavir, a drugi put ćeš mu nešto baciti na glavu, pa to opet ponoviš da mu priđeš s lijeve strane, a drugi put s desne, dobro za tebe, to poštujem, prođi ga 100 puta ako ti je to zabava bez granica, ali opet to nije razlog da pljuješ po BB zato što ne znaš igrati. Meni je veći gušt dokučiti koji je jedini način da ubijem protivnika, ako usput treba poginuti 100 puta, nije bed, zadovoljstvo koje je ostalo nakon BB je neusporedivo s bilo kojom drugom igrom. A nisam DS fanboy, jer nisam igrao ni jedan nastavak. Zato mi je smiješno, kao nekome ko je prošao BB sa DLC-om na sve razine težine, chalice dungeone solo, iz prve Gehrmana, Moon Presence i Orphan od Kos, a prva igra takvog tipa, da čujem ovo plačipičkaranje kako je igra teška. A što bi trebala biti ko Shadow od Mordor gdje sam u drugoj mapi poginuo samo jedanput i to na quick time eventu protiv Black Handa, jer nisam skužio jel treba tapkati ili držati O. Referenca za kretena nije bila upućena nikome osobno, već općenito. Trebaš poginuti da bi probao drugačiji pristup i naposljetku uspio. Ako mi padne novčić u vatru i probam ga izvadit golim prstima i ako se opečem 10 puta glup sam ako mislim da će 11 put biti drugačije, ili ću se opći jednom, uzeti kantu vode i uzeti lovu. Pametnom dosta.

 

Sve sam rekao što sam mislio, osim da je grafika gadna i na 30 FPSa, kamera očajno trzava i necentrirana i ima neki jadan steampunk filter kao da gledaš kroz monokl s lošom kromatskom aberacijom. Evo, ovo možeš shvatiti ko pljuvanje, iako pravim gamerima to ništa ne smeta, a starom, zlom i zavidnom prdonji poput mene da :-)

 

I nigdje nisam rekao da je igra teška niti sam se referirao na težinu.

 

A pazi sad, zašto uopće igra ima checkpointe? Zašto te ne bi bacala svaki put na full početak, pa da se vidi tko je faca. Dođeš do zadnjeg bosa, umreš, i ajmo sve ispočetka. Pa kako ćeš bolje naučiti što ne raditi nego tako? ;-)

 

 Koliko imas godina, ti stari prdonjo? Jesi igrao Super Maria ili Sonica na Segi first day?  

14 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dinno kaže...

 

 Koliko imas godina, ti stari prdonjo? Jesi igrao Super Maria ili Sonica na Segi first day?  

 

Nisam, ali sam ovo igrao kao klinac osamdesetih. Čista uživancija. To su bile igre u 1 FPS :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Borderlands 2 PSVR

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Dinno kaže...

 

 Koliko imas godina, ti stari prdonjo? Jesi igrao Super Maria ili Sonica na Segi first day?  

 

Nisam, ali sam ovo igrao kao klinac osamdesetih. Čista uživancija. To su bile igre u 1 FPS :-)

 Znači  generacija" 72" 

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Mislim kakvo preseravanje. Tipična fanboy brijica, bez uvrede.

 Nisam puno na forumu, ali čitajući postove, odmah odudaraš ko najveći serator ovdje, svakom loncu poklopac i ne stidiš se soliti svoje mudrosti na dnevnoj bazi, često iznoseći svoje mišljenje kao da je to činjenica. Jedino što si mene naučio, a do sada nisam znao, da može postojati nešto kao Hitman fanboy. BB je barem uz Witchera GOTY 2015, koji je tvoj razlog za tu silnu fanboy brijicu? Bez uvrede.

14 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa, može mala pomoć pri odabiru battle royale igre ??

Bitno mi je da je zafrkancija s ekipom (uzet će nas više) zajamčena i da sve radi kako treba na PS4.

Zamislio sam uzet PUBG, ali da čujem i vaše mišljenje.

 

 

1 PUBG
1 Black Ops 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Probaj Ring of Elysium (Steam) ili Fortnite (ps4), oba su free pa ak ti se svidi igraj.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 22:48 (Gogy7).
14 godina
offline
PlayStation 4

Nista to, samo jedna od ove dvije dolazi u obzir.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
Bitanga kaže...

Mislim kakvo preseravanje. Tipična fanboy brijica, bez uvrede.

 Nisam puno na forumu, ali čitajući postove, odmah odudaraš ko najveći serator ovdje, svakom loncu poklopac i ne stidiš se soliti svoje mudrosti na dnevnoj bazi, često iznoseći svoje mišljenje kao da je to činjenica. Jedino što si mene naučio, a do sada nisam znao, da može postojati nešto kao Hitman fanboy. BB je barem uz Witchera GOTY 2015, koji je tvoj razlog za tu silnu fanboy brijicu? Bez uvrede.

 

Da, volim poklopiti lonce, tu si u pravu ;-) Bez uvrede Drek.

 

Hitmana imam 4h playa, a Hitmana 2 5h playa. Čeka neka bolja vremena dok odigram AC Odyssey, God of War i RDR2. Barataš činjenicama, full sam fanboy.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 23:11 (Bitanga).
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Dinno kaže...

 

 Koliko imas godina, ti stari prdonjo? Jesi igrao Super Maria ili Sonica na Segi first day?  

 

Nisam, ali sam ovo igrao kao klinac osamdesetih. Čista uživancija. To su bile igre u 1 FPS :-)

 Da imao sam i ja ovaj tetris u sivoj boji.  A prva konzola mi je bila SEGA sa disketama zutim Mario, Sonic, Aladdin... 

Vidi sta pise HUGE LCD    

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Fortnite i H1Z1 su vam free to play pa zašto prvo ne probati s te dvije?

PUBG koliko sam čuo ima nekih sitnih problema, ali to treba provjeriti.
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
NathanDrek kaže...
Bitanga kaže...

Mislim kakvo preseravanje. Tipična fanboy brijica, bez uvrede.

 Nisam puno na forumu, ali čitajući postove, odmah odudaraš ko najveći serator ovdje, svakom loncu poklopac i ne stidiš se soliti svoje mudrosti na dnevnoj bazi, često iznoseći svoje mišljenje kao da je to činjenica. Jedino što si mene naučio, a do sada nisam znao, da može postojati nešto kao Hitman fanboy. BB je barem uz Witchera GOTY 2015, koji je tvoj razlog za tu silnu fanboy brijicu? Bez uvrede.

 

Da, volim poklopiti lonce, tu si u pravu ;-) Bez uvrede Drek.

 

Hitmana imam 4h playa, a Hitmana 2 5h playa. Čeka neka bolja vremena dok odigram AC Odyssey, God of War i RDR2. Barataš činjenicama, full sam fanboy.

 Igrao si 4h, ali znaš da igra ima neograničeni replay value i onda si ju prestao igrati. Ali te zasvrbila tvoja neutaživa želja da se praviš pametan i podjeliš par neutemeljenih savjeta. Plus uspoređuješ 2 igre različitog žanra, te ni jednu nisi ni blizu završio. Ko da ti ja sad velim "God of War mi je super, brza akcija, sjajna priča, a ne ko Hitman u kojem dok čučiš iza kontejnera smišljajući koji od tisuću načina ćeš upotrijebiti, zaboraviš koga trebaš ubiti. Možda si ih kupim na akciji."

Koji pozer 

I ovo što sam napisao da si serator ne tvrdim nužno da je činjenica, ali je svakako moje mišljenje.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...
Bitanga kaže...
Dinno kaže...

 

 Koliko imas godina, ti stari prdonjo? Jesi igrao Super Maria ili Sonica na Segi first day?  

 

Nisam, ali sam ovo igrao kao klinac osamdesetih. Čista uživancija. To su bile igre u 1 FPS :-)

 Znači  generacija" 72" 

82 ili 83 mislim da je mlađi od mene godinu ili dvij :D Makar koliko sam puta pao na faksu više nisam siguran. 

 

Samo ne prozivajte čovjeka, ovako je super a još je veča legenda u živo, barem bio. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 9:00 (Gajotres).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

- Odlično je što u SD-u tele2 kod radi i na bonovima pa na kraju kada se kupi igra sa ovim božičnim popustima na storu još ispadne oko 10% manje

 

 Gdje kako na koji naći, treba i meni jedan tele2 kod. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
Bitanga kaže...
NathanDrek kaže...
Bitanga kaže...

Mislim kakvo preseravanje. Tipična fanboy brijica, bez uvrede.

 Nisam puno na forumu, ali čitajući postove, odmah odudaraš ko najveći serator ovdje, svakom loncu poklopac i ne stidiš se soliti svoje mudrosti na dnevnoj bazi, često iznoseći svoje mišljenje kao da je to činjenica. Jedino što si mene naučio, a do sada nisam znao, da može postojati nešto kao Hitman fanboy. BB je barem uz Witchera GOTY 2015, koji je tvoj razlog za tu silnu fanboy brijicu? Bez uvrede.

 

Da, volim poklopiti lonce, tu si u pravu ;-) Bez uvrede Drek.

 

Hitmana imam 4h playa, a Hitmana 2 5h playa. Čeka neka bolja vremena dok odigram AC Odyssey, God of War i RDR2. Barataš činjenicama, full sam fanboy.

 Igrao si 4h, ali znaš da igra ima neograničeni replay value i onda si ju prestao igrati. Ali te zasvrbila tvoja neutaživa želja da se praviš pametan i podjeliš par neutemeljenih savjeta. Plus uspoređuješ 2 igre različitog žanra, te ni jednu nisi ni blizu završio. Ko da ti ja sad velim "God of War mi je super, brza akcija, sjajna priča, a ne ko Hitman u kojem dok čučiš iza kontejnera smišljajući koji od tisuću načina ćeš upotrijebiti, zaboraviš koga trebaš ubiti. Možda si ih kupim na akciji."

Koji pozer 

I ovo što sam napisao da si serator ne tvrdim nužno da je činjenica, ali je svakako moje mišljenje.

 

Imaš apsolutno pravo. Povlačim svoj komentar da je Hitman odlična igra. Nisam ju ni blizu završio ni platinirao pa ne mogu to znati. Od sad ću ljudima preporučati samo igre koje sam platinirao da ne uznemirim NathanDreka.

 

Iskreno couldn't care less da li će ga netko igrati ili ne, kao i za bilo koju drugu igru. Ja igram što želim i koliko želim i ne povodim se za nagradama i hypeom. Neke smeće igre sam igrao i preko 100h (no man's sky, elite dangerous), a neke odlične ni blizu dovoljno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
CROatVU kaže...
Bitanga kaže...
Dinno kaže...

 

 Koliko imas godina, ti stari prdonjo? Jesi igrao Super Maria ili Sonica na Segi first day?  

 

Nisam, ali sam ovo igrao kao klinac osamdesetih. Čista uživancija. To su bile igre u 1 FPS :-)

 Znači  generacija" 72" 

82 ili 83 mislim da je mlađi od mene godinu ili dvij :D Makar koliko sam puta pao na faksu više nisam siguran. 

 

Samo ne prozivajte čovjeka, ovako je super a još je veča legenda u živo, barem bio. 

 

Ne vjerujem da se poznajemo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
Wontay kaže...

- Odlično je što u SD-u tele2 kod radi i na bonovima pa na kraju kada se kupi igra sa ovim božičnim popustima na storu još ispadne oko 10% manje

 

 Gdje kako na koji naći, treba i meni jedan tele2 kod. 

 https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=187&jumpto=5812579&sort=asc&view=flat

+ BF GAMING 20 20% popusta na igre. Provjeri jel ti se više isplati 20% ili -50kn

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gajotres kaže...
CROatVU kaže...
Bitanga kaže...
Dinno kaže...

 

 Koliko imas godina, ti stari prdonjo? Jesi igrao Super Maria ili Sonica na Segi first day?  

 

Nisam, ali sam ovo igrao kao klinac osamdesetih. Čista uživancija. To su bile igre u 1 FPS :-)

 Znači  generacija" 72" 

82 ili 83 mislim da je mlađi od mene godinu ili dvij :D Makar koliko sam puta pao na faksu više nisam siguran. 

 

Samo ne prozivajte čovjeka, ovako je super a još je veča legenda u živo, barem bio. 

 

Ne vjerujem da se poznajemo.

 ETF Osijek, studirali zajedno, ako se ne varam generacija 2002, trenutno radiš kao vanjski u **, ne surađujemo poslovno ali nismo daleko od toga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 9:43 (Gajotres).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
Bitanga kaže...
Gajotres kaže...
CROatVU kaže...
Bitanga kaže...
Dinno kaže...

 

 Koliko imas godina, ti stari prdonjo? Jesi igrao Super Maria ili Sonica na Segi first day?  

 

Nisam, ali sam ovo igrao kao klinac osamdesetih. Čista uživancija. To su bile igre u 1 FPS :-)

 Znači  generacija" 72" 

82 ili 83 mislim da je mlađi od mene godinu ili dvij :D Makar koliko sam puta pao na faksu više nisam siguran. 

 

Samo ne prozivajte čovjeka, ovako je super a još je veča legenda u živo, barem bio. 

 

Ne vjerujem da se poznajemo.

 ETF Osijek, studirali zajedno, ako se ne varam generacija 2002, trenutno radiš kao vanjski u **, ne surađujemo poslovno ali nismo daleko od toga.

 LOL Bitanga stranka te prati pazi što pišeš na forumu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 10:07 (hummer0).
15 godina
offline
PlayStation 4

Ma jok i ja sam rudar kao i on, samo nikad nisam surađivao s njegovim odjelom. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 10:13 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice