PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.492
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

mene isto privuko ovaj nacon i vec ga snimam par dana na njuskalu kad ce se pojavit neki s dobrom cijnom?

 

jel zna neko razliku izmedju nacon pro 2. i nacon pro2. RIG edition

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 16:07 (Pinkyz).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ma može nitko reći igra je vrhunska samo ovaj klip je dobro objasnio kako stvari stoje 😂 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Jeste li primjetili kako Spyro trza? Posebno pri naglim okretima. Igram (tj. sestra ) na PS4 Pro, 4k tv. Bolje God of War radi. Nisam probao sniziti rezoluciju u postavkama konzole, pa onda vidjeti, ali opet... Loše je optimizirana valjda. Ne znam kako stvar stoji sa ostala 2 dijela u toj trilogiji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Uh što mi je dobar Division 2, na PCu ofc.

 

Yep, otišao cijeli vikend na Division 2... droga. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
To je zbog novog patcha u kojem su makli motion blur pa malo trza. Vidi dali je blur upaljen ili ugasen.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Sa ekipom divison je gust igrati kako samo igra ima puno detalja.

PSN - FROSTXQ
15 godina
offline
PlayStation 4

jel mi moze netko ukratko objasnit kakva igra je division uopce? vidim veliki hype oko nje al uopce mi nije poznat koncept a sad radije bi da mi netko tu objasni ukratko nego da guglam. o cem se tu radi, jel to samo multyplayer, koji je princip itd..

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...

jel mi moze netko ukratko objasnit kakva igra je division uopce? vidim veliki hype oko nje al uopce mi nije poznat koncept a sad radije bi da mi netko tu objasni ukratko nego da guglam. o cem se tu radi, jel to samo multyplayer, koji je princip itd..

hvala

 

Third-person taktična MMO pucačina sa lootanjem. Kao Destiny, ali puno bolje.

Kao Diablo u realnom svijetu sa ljudskim neprijateljima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
mar123 kaže...

jel mi moze netko ukratko objasnit kakva igra je division uopce? vidim veliki hype oko nje al uopce mi nije poznat koncept a sad radije bi da mi netko tu objasni ukratko nego da guglam. o cem se tu radi, jel to samo multyplayer, koji je princip itd..

hvala

 

Third-person taktična MMO pucačina sa lootanjem. Kao Destiny, ali puno bolje.

Kao Diablo u realnom svijetu sa ljudskim neprijateljima.

 hvala ali vidis nit sam igrao destiny niti diablo. u biti nisam neki mp fan. dobio sam sad neku zelju uc u tako nesto i vidim svi pisu da je divison dobar. malo sam i gledao videe od hcla iz bete, i ono cini mi se dosta dobro. kazes neprijatelji su ljudski, znaci npr ja s ekipom se borim protiv druge ekipe? ako sam dobro shvatio..

mislim koji je cilj u igri? inace jedino sto sam od mpa igrao su bili team deathmatchevi pa mi ovi neki koncepti nisu tako poznati. 

 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...
Bitanga kaže...
mar123 kaže...

jel mi moze netko ukratko objasnit kakva igra je division uopce? vidim veliki hype oko nje al uopce mi nije poznat koncept a sad radije bi da mi netko tu objasni ukratko nego da guglam. o cem se tu radi, jel to samo multyplayer, koji je princip itd..

hvala

 

Third-person taktična MMO pucačina sa lootanjem. Kao Destiny, ali puno bolje.

Kao Diablo u realnom svijetu sa ljudskim neprijateljima.

 hvala ali vidis nit sam igrao destiny niti diablo. u biti nisam neki mp fan. dobio sam sad neku zelju uc u tako nesto i vidim svi pisu da je divison dobar. malo sam i gledao videe od hcla iz bete, i ono cini mi se dosta dobro. kazes neprijatelji su ljudski, znaci npr ja s ekipom se borim protiv druge ekipe? ako sam dobro shvatio..

mislim koji je cilj u igri? inace jedino sto sam od mpa igrao su bili team deathmatchevi pa mi ovi neki koncepti nisu tako poznati. 

 

 

Možda sam se krivo izrazio. Pod ljudski sam mislio normalni, ne horde zombija, ne goblini ili crvi mutanti. Meni je to dosta velika stvar :-)

Ali da, imaju i PvP zone gdje se možeš boriti protiv drugih igrača za loot.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 2:51 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...

  

Sad tek vidim clanak koji kaze da su navodno smanjili ambient occlusion u zadnjem RDR2 updateu. To mi je skroz ok, to je prva stvar uz shadowse koju smanjiim na PCu da dobijem veci framerate. To nije uzrok ovog gray overcasta na cijeloj sceni.

Šta ti je gamerski staž :D 

11 godina
offline
PlayStation 4

Totalni offtopic, ali možda će vas zanimati.

Danas će u 18.00h po našem vremenu biti predstavljena nova Google konzola.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
9 0 hvala 5
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pitanje je kakva će to biti konzola i hoće li bit uopće,ili samo streaming uređaj.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Napravio sam novu temu za Google konzolu, pa bacite oko. Možemo tamo i komentirati.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 10:18 (DeniZg).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Pitanje je kakva će to biti konzola i hoće li bit uopće,ili samo streaming uređaj.

Nije bitno. Samo nek je konkurencije. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...

mislim koji je cilj u igri? inace jedino sto sam od mpa igrao su bili team deathmatchevi pa mi ovi neki koncepti nisu tako poznati. 

 

 Cilj igre ti je skupiti što bolju opremu - puške, pištolje, armor, gadgeti itd. Djeluje glupo, ali je u svojoj srži iznimno zabavno. K tome je u Divisionu to dobro napravljeno. Treba odati priznanje Ubisoftu koji stalno ubacuje nove sadržaje u postojeće igre, što samo obogaćuje igru. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Dann3R kaže...
Pitanje je kakva će to biti konzola i hoće li bit uopće,ili samo streaming uređaj.

Nije bitno. Samo nek je konkurencije. 

 

Pa iskreno - nekome je vjerojatno vrlo bitno, kao npr. meni. Streaming igara ili konzole za streaming igara vrlo su mi nisko na ljestvici stvari koje me zanimaju. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
PlayStation 4

Digital deluxe i obicna verzija drze istu cijenu ili sam ja nest pobrkal? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Digital deluxe i obicna verzija drze istu cijenu ili sam ja nest pobrkal? 

  

lako moguće. ja sam baš na uplayu kupio gold edition AS: odysey za 40 eura (bilo je zapravo 50 eura al sam ja iskoristio još jedan popust), a standard verzija bila 60 eura. 

14 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa, ima netko onaj jedan kod za 50kn popusta u SD ??

Probao sam princip promjene brojeva kod starih, ali ne prolaze.

Unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kakav vam je Nioh? Complete edition je na saleu za 150kn pa razmišljam da uzmem.
PSN Grimsey2955
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ninja Gaiden/Dark Souls kombinacija.Odlična igra,samo ako voliš takve igre gdje ti treba puno strpljenja i živaca.
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav ekipa,
Zanima me ukoliko prodam fizičku igru i kupim digitalnu,gubim li save game i moram li ponovno downloadati igru?
Hvala na odgovoru
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Save game ti uvijek ostaje
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
trmx kaže...
Pozdrav ekipa,
Zanima me ukoliko prodam fizičku igru i kupim digitalnu,gubim li save game i moram li ponovno downloadati igru?
Hvala na odgovoru
Gogy7 kaže...
Save game ti uvijek ostaje

Pod uvjetom da si ga uploadao na Cloud ili nisi pobrisao s HDD-a  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
PlayStation 4

Da li je Far Cry New Dawn ok, ćudno mi je da je već na sniženju a hio bih ga. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam ga platinirao. Ok je, dlc petice, lijepo izgleda ali nista posebno. Prica je loša, negativke meh, misije meh, saw launcher najgore oruzje ikad...
12 godina
offline
PlayStation 4

Ima neko da udara The Division 2? Prvi mi je bio odlican, sad se nekako neckam dal da uzmem 2 ili ne.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Ima neko da udara The Division 2? Prvi mi je bio odlican, sad se nekako neckam dal da uzmem 2 ili ne.

 nisam igrao, ali sve reakcije na ovom forumu i od recenzenata su jako pozitivne

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice