PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.144
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Ima neko da udara The Division 2? Prvi mi je bio odlican, sad se nekako neckam dal da uzmem 2 ili ne.

 

Odličan je! Igram po sat-dva svaki dan. Još nisam ni zlevelirao, tek sam lvl 18. Ne pretjerujem ko neki koji već igraju tier 4 :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 14:51 (Bitanga).
7 godina
offline
PlayStation 4

Zeli li tko kupit Sekiro? Prodat cu je cim mi dode(najvjerojatnije ponediljak) za isto onoliko koliko san je platija, 440 kn + postarina ako je moran slat. 

Dosla mi je poruka jutros od GLS sa podacima za tracking i igra mi stize tek 25og umisto 22 ka sta su mi rekli u SD.

PSN - ediholic
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kao ljubitelj From Software igara, Dark Soulsa i Bloodbornea, ne mogu vam opisati koliko sam cekao na Sekiro :)
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kao ljubitelj From Software igara, Dark Soulsa i Bloodbornea, ne mogu vam opisati koliko sam cekao na Sekiro :)

 

Jel si se nasekiro?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tek će se nasekirat po onome šta su napisali recezenti za ovu igru.
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Tek će se nasekirat po onome šta su napisali recezenti za ovu igru.

 To ti samo govori koliko je igra imerzivna. Doslovno možeš posijediti od nje i postati Shinobi zvan Grey Wolf, baš poput glavnog protagoniste. To je budućnost gaminga, a ne Bitangina Stadia koju nam pokušava nametnuti u suradnji s Googlijem.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sekiro rastura, umirem ko Tony Cetinski :)
Stvarno je težak. Nisam umirao dok nisam naletio na Ogre bossa onda me 5 puta zabio u pod i 3 puta lansirao niz liticu. :)

Super je Sekiro, nisam primjetio trzanje na konzoli kako pricaju. Tesko je, dosta se umire a ne smijes se ni resurectati toliko cesto zbog posljedica. Obicni neprijatelji su snažni. Cilj je biti agresivan. Lako se izgubiti u igri, ima puno puteva. Kad te ubiju par puta trazis najkraći put do kraja levela, nije ih tesko ubiti ali nedaaa miii seee. Ima puno stvari za koje neznam cemu sluze, treba jos skuziti sve. Borba je super, onaj zvuk udaranja maceva je takooo dobar. Zadovoljan sam. Po meni jakooo teska igra, u par poteza te ubije obicni neprijatelj.
Svaka čast From Software :)

Evo i moj gameplay na ps4pro, nista nije editirano, tako izgleda, bez efekata.
Bacite pogled ako vas zanima.
Moj PC  
10 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nema nista ljepse kad kupis igru. Donese je kuci u podne. Ubacis u soni i odes u rest mode da se skine day one patch. Dodjes navecer kuci nakon sto su te svi izjebali. Upalis soni a ono se skinulo 100mb
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
26 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Odigrao God of War.

 

Remek djelo 10/10

 

Tražim ali nema mane, ni jedne! a pluseva koliko želiš, ne vrijedi ni pistai, jednostavno mora se odigrati.

Moj PC  
13 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kad je neki poveci patch ja obavezno spojim ps4 na ethernet prikljucak i kolko tolko brzo skida..

Wifi antena je drek na ps4!
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
offline
PlayStation 4

spojen je meni ps kablom od pocetka bas zato sto mu je wifi antena losa ali sam primjetio da mi vise nece skidat u rest modeu.iako je u postavkama dobro podeseno sve

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Igram dirt 2.0 i u pauzi se odmaram sa Sekiro.

 

 

Dirt mi je toliko odlican da nemogu opisat ali kao i svaki dirt ima iste mane a to je manjak sadrzaja.Samo sest lokacija je smijesno. Gledam danas novi wrc 8 koji izlazi u devetom mjesecu i za koji pricaju da ce bit odlican ima cak ako se ne varam 15 lokacija tj preko 100 staza. Nemam pojma sta ovi i koudmstersu rade koji k

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Igram dirt 2.0 i u pauzi se odmaram sa Sekiro.

 

 

Dirt mi je toliko odlican da nemogu opisat ali kao i svaki dirt ima iste mane a to je manjak sadrzaja.Samo sest lokacija je smijesno. Gledam danas novi wrc 8 koji izlazi u devetom mjesecu i za koji pricaju da ce bit odlican ima cak ako se ne varam 15 lokacija tj preko 100 staza. Nemam pojma sta ovi i koudmstersu rade koji k

Planiraju upakovati jos lokacija kroz DLC, ali kako sam cuo i te lokacije ce uglavnom biti one vec vidjene iz prvog dijela.

Steta jer ja sam isto uzivao puno uz originalni Dirt Rally, i zbog toga planiram uzeti 2.0, ali kad tad covjeku dosadi vrtiti se kroz iste lokacije i staze, pogotovo jer je car rallya neizvjesnost. Mogli su barem ostaviti onaj stage builder iz 4ke...

14 godina
offline
PlayStation 4

Pa da baš to.Neizvjesnost sta ide dalje a ne da ja sad vec odprilike znam staze.Ubaciti ce jos montecarlo,svedsku i njemacku.Mislim da monte carlo ide van vec za par dana.

 

Zbog kolicine staza bas cu pratit wrc8 jer bi mogao biti dobar.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Kupovao sam bonove sa Tele 2 kodom, više ne prolazi. Prolazi li kome?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne prolazi, čini se da je kod deaktiviran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dolazi sad Monte Carlo DLC ,etapa iz prvog Dirt Rally-a sa grafičkim poboljšanjima.Kasnije dolaze još par staza iz prvog Dirt Rallya.Baš su podmuklo to napravili i zbog toga iz principa neću kupit igru prije nego bude na popustu i sa svim sadržajem.
11 godina
offline
PlayStation 4

Da li ima netko neku preporuku za neku igru koja je slicna kao GTA 5?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
bero666 kaže...

Da li ima netko neku preporuku za neku igru koja je slicna kao GTA 5?

Hvala.

 Sleeping Dogs-podcijenjena igra,meni bila totalno zabavna)

Watch Dogs 1 i 2

RDR 2-vrh vrhova bez obzira volia ili ne volia doba divljeg zapada

 

to je to šta mi pada na pamet trenutno

PSN: CrasherLuka
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Pa da baš to.Neizvjesnost sta ide dalje a ne da ja sad vec odprilike znam staze.Ubaciti ce jos montecarlo,svedsku i njemacku.Mislim da monte carlo ide van vec za par dana.

 

Zbog kolicine staza bas cu pratit wrc8 jer bi mogao biti dobar.

 wrc kad radi kylton dobro naprave, i sedmica mi nije loša falila im je samo ona jedna stepenica više da budu na nivou

9 godina
offline
PlayStation 4

jel ima netko ideju koliku maržu imaju trgovine igrama i konzolama? evo npr. sad neka nova igra za ps4 košta 500 kn u nekoj trgovini, 100 kn je poreza, ostaje 400, koliko od toga ostaje trgovcu? ne pitam jer bi kretao u biznis s time nego sam baš jučer imao neku raspravu s par prijatelja, pa jedan kaže oni ubiru dobru lovu, a ja nisam tak siguran, od te marže treba platiti plaće, prostor, režije i sva druga davanja, nije to baš zajebancija

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Dućani, pogotovo ovi sa IT stvarima ne ubiru ogromnu lovu. Dobavljač (MSan itd) su oni koji su middleman ovdje i oni su ti koji ti uzimaju ogromnu maržu, dućani ne, pogotvo ne na igrama. :D

7 godina
offline
PlayStation 4

10-15%

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
nhooydz kaže...

Dućani, pogotovo ovi sa IT stvarima ne ubiru ogromnu lovu. Dobavljač (MSan itd) su oni koji su middleman ovdje i oni su ti koji ti uzimaju ogromnu maržu, dućani ne, pogotvo ne na igrama. :D

 

pa tako sam nekako i ja kontao, previše je ekipe koja se treba namiriti, od developera pa publishera pa middlemana pa prodavača, tu su i prijevoznici ako je fizička kopija (znam da to nije neka velika pikna al svejedno) pa i te carine i koješta

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...

10-15%

 

misliš da je 10-15% na cjelokupan iznos od 500 kn ili na ovaj bez poreza - 400kn? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Najmanje još dobe developeri a najviše izdavač jer su oni zaduženi za distribuciju igre po trgovinama i sl.
14 godina
offline
PlayStation 4

krivi post

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 20:23 (Hambrle).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
NathanDrek kaže...

10-15%

 

misliš da je 10-15% na cjelokupan iznos od 500 kn ili na ovaj bez poreza - 400kn? 

 Evo ti par primjera:

Sekiro Collectors Edition 

VPC s rabatom 636,75kn (509,40 osnovica + PDV) za preorder cijenu od 764,99kn

Kad publisher pošalje dopis da igre idu na akciju stvar ostaje više manje ista, npr.

Spyro trilogija VPC s rabatom 159,20kn za mpc od 199,99kn.

Umanjiš za ostale projicirane troškove poslovanja i imaš 10-15%. Za konzole je to još skoro pa upola manje.

11 godina
offline
PlayStation 4

No Man's Sky update dolazi na ljeto, a osim multiplayera, donosi i PSVR support.

Tko je prodao naočale, nek mu bude žao. 

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
je vaniDeniZg kaže...

No Man's Sky update dolazi na ljeto, a osim multiplayera, donosi i PSVR support.

Tko je prodao naočale, nek mu bude žao. 

Taj sam 

 

Path Of Exile je vani!

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 11:47 (Chaky).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice