PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.969
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
kbenzema kaže...
Ima kaj pametno na američkom storeu na popustu?

 Poćinje za 8 sati ako se ne varam. Ovo je popust otprilike su iste cijene $ i € tako da je zbog tečaja malo isplativije na US

 

Ja sam mislio ovo na US store 

 

DAYS GONE 260 kn

RDR 2 254 kn

FAR CRY NEW DAWN DELUXE EDITION  110 kn

DETROIT: BECOME HUMAN 52 kn

 Ima li neki razlog da s njuskala ne uzmes polovne fizicke jeftinije?

Ja sam ubo Spidermana za 130 kn, HZD Complete Edition za 150kn, Gears of War novi  - 130 kn

Eventualno ovaj detroit mi se cini super cijena za 52 kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 11:56 (toxic).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Gledam ovaj popis za US store, naći se neke stvari. Ali Nba 2k19 3$?? To je vjerojatno neka greška
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 12:28 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

 Ima li neki razlog da s njuskala ne uzmes polovne fizicke jeftinije?

 

Ja sam odustao od polovnih fizičkih igara. Kupim ih bez problema, ali prodaja. Ja stvarno ne znam jesam li naišao na jednog normalnog kupca. Nema veze što u naslovu oglasa piše "cijena fiksna, bez zamjena" prvih par upita uvijek bude jel' cijena fiksna i hoću li mijenjati. Ako se nekim čudom i dogovorimo onda treba preuzeti igru. Ovaj može samo ujutro između 8 i 9h, ovaj ne može, ali će poslati curu...E sorry, cura ipak ne može, jel' mi možeš donijeti igru? Ajd mogu, gdje živiš? 15 minuta vožnje od moje lokacije. I tak...Ne da mi se zaje*avati s takvim likovima. 

 

Fizičku kopiju ću možda kupiti ako budem uzimao igru po punoj cijeni kao što sam uzeo Red Dead Redemption, pa prodam za 100 kn manje, to je ok. Ali ovo, financijski možda je isplativo jer si na nuli...no moji živci to ne trpe. 

 

Sorry na dužem postu, dosadno mi je na poslu. #nisamuhljeb

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Gledam ovaj popis za US store, naći se neke stvari. Ali Nba 2k19 2$?? To je vjerojatno neka greška

 nije, baci oko ovdje

 

https://www.microsoft.com/en-us/p/nba-2k19/bnw34b7v705c?activetab=pivot%3aoverviewtab

 

 

5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hoće biti popust na PS pretplatu? Isteklo mi u 2.mjesecu nisam htio produžavati
 
0 1 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
bumbumzvonko kaže...
Hoće biti popust na PS pretplatu? Isteklo mi u 2.mjesecu nisam htio produžavati

 https://www.sancta-domenica.hr/playstation-plus-card-365-days-hanger.html

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Vandit ma to ti brate nema pravila. moj primjer off topic. pregledam cijene lg g6 idu oko 1400kn.
okej vidim ekipa zabrijala stavim 1100kn, mob ocuvan max, kaljena iza naprijed, ringke maska, kutija papiri sve.
daleko jeftiniji i ocuvaniji maltene od svih g6 na njusci. napisem cijena fix, zamjene iskljucene.

javi mi se majstor: bok 700kn za g6 i dodem po njega di god treba.
na kraju odustanem od svih tih pacijenata sta mi se javljali dam ga staroj i svi sretni.

kaj se tice igara ja samo ne volim imat posla sa balonjama nazovem cujem da je klinjo deal otpada.
neda mi se imat posla sa djecurlijom do 20-22 god. ( mislim bez uvrede ako je netko ovdje tih godina )
ali takve bi ovdje ozbiljnije shvatio no sta shvacam te s njuskala i raznih fb grupi.

meni je zapalo za oko par igri no vidjet cu. npr. tomb raider sam 200kn platio u 1. mj
fizicki u menart-u.

Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Koliko su prva tri Uncharteda vezana uz četvrti? Koliko ću toga propustit ako samo četvrti odigram?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...
Gajotres kaže...
kbenzema kaže...
 

 

 Ima li neki razlog da s njuskala ne uzmes polovne fizicke jeftinije?

Ja sam ubo Spidermana za 130 kn, HZD Complete Edition za 150kn, Gears of War novi  - 130 kn

Eventualno ovaj detroit mi se cini super cijena za 52 kn.

HORIZON ZERO DAWN COMPLETE EDITION $9.99

Nisma neki od diskova, mislim da sam možda tri stavio u plejku, uz obitelj i posao s vremenom sam nikakav pa mi ovako ok uhvatiti na akciji pa imam materijala za godinu dana igrati. 

 

Na njuškalu mislim da sam imao možda dva tri normalna iskustva kupovina/prodaja. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 13:08 (Gajotres).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cri.Lu99 kaže...

Koliko su prva tri Uncharteda vezana uz četvrti? Koliko ću toga propustit ako samo četvrti odigram?

 Nećeš puno. Četvorka je tako reći stand alone igra i nije baš vezana za prijašnje nastavke. 

 

Četvorku odigraj obavezno, a prva tri nastavka ako stigneš, više radi opće gaming kulture. 

6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Cri.Lu99 kaže...

Koliko su prva tri Uncharteda vezana uz četvrti? Koliko ću toga propustit ako samo četvrti odigram?

 Nećeš puno. Četvorka je tako reći stand alone igra i nije baš vezana za prijašnje nastavke. 

 

Četvorku odigraj obavezno, a prva tri nastavka ako stigneš, više radi opće gaming kulture. 

Priča nije povezana na način da se igre nastavljaju jedne na drugu ali (i to veliko ali) Uncharted ima tako odličnu atmosferu i karakterizaciju likova da je možda i grijeh odmah krenuti s četvrtim dijelom. Da, i dalje će to biti lijepo iskustvo ali meni je Uncharted 4 bio odličan baš zato što je zaokružio Nathanovu priču s Elenom. 

Ista je stvar s zadnjim God of Warom, ne, ne treba ti poznavanje događanja iz prošlih nastavaka ali ako si ih igrao onda ti je zadnji GOW još bolje iskustvo.

11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moze li preporuka Days Gone ili Spiderman? Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Vidim gold headset u SDu za 500kn. Ima neko da kaze par dojmova? Koristile bi se za FPS igre, GranTurismo i FIFAu...

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DONZI kaže...

Moze li preporuka Days Gone ili Spiderman? Tnx

 Baci oko na gameplay video od svake (na kratko samo) pa koja ti se više svidi. Spiderman ima općenito bolje ocjene pa ako si fan Marvela - to. Ako voliš open world zombie survival igre, Days Gone... ali u biti je stvar osobne preferencije.

 

Prešao sam obe i svaka mi je bila ok na svoj način. Spiderman je u startu bolji, pa mi je pred kraj počeo polagano ići na živce... Days Gone me nije u samom startu uduševio ali mi je postajao sve draži što je igra tekla dalje...

 

Tako da - sretno s odabirem :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
iMik kaže...
bumbumzvonko kaže...
Hoće biti popust na PS pretplatu? Isteklo mi u 2.mjesecu nisam htio produžavati

 https://www.sancta-domenica.hr/playstation-plus-card-365-days-hanger.html

 Imaš na store-u za 309kn i ovaj put mogu uzeti i oni koji imaju aktivnu pretplatu😉😎

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Vidim gold headset u SDu za 500kn. Ima neko da kaze par dojmova? Koristile bi se za FPS igre, GranTurismo i FIFAu...

 Ima i boljih. Opcenito nisam nikad bio fan te gaming opreme ( razer, roccat, itd... )

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Da ali nijedan od tih drugih nemozes spojiti bluetoothom na ps4.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Imam dilemu.

Koju igru prvo proci, imam :

 

RDR 2, God of WAR, HZD Complete, Spiderman

 

Kojim bi redom vi isli?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Imam dilemu.

Koju igru prvo proci, imam :

 

RDR 2, God of WAR, HZD Complete, Spiderman

 

Kojim bi redom vi isli?

 

 HZD je iskreno po meni precijenjen dosadna igra, spiderman takoder, platinirao ga ali je cisti grind na kraju. Mozda ti i hzd bude zanimljiv ako te privlace futuristicki tipovi igara.God of war super za proci igru a rdr sta reci...po meni igraj rdr2 a u pauzi od nje god of war :D

 

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Imam dilemu.

Koju igru prvo proci, imam :

 

RDR 2, God of WAR, HZD Complete, Spiderman

 

Kojim bi redom vi isli?

 

 ja bi HZD, odlicna prica, atmosfera, grafika.. sve mi se u toj igri svidjelo, od fightova sa robotima do ubijanja glodara.. 

PSN Tokioplastic292
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prvo odigraj GOW jer uvijek postoji šansa da te sutra lupi srčani ili auto. A onda ove ostale kad stigneš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
Vandit kaže...
Cri.Lu99 kaže...

Koliko su prva tri Uncharteda vezana uz četvrti? Koliko ću toga propustit ako samo četvrti odigram?

 Nećeš puno. Četvorka je tako reći stand alone igra i nije baš vezana za prijašnje nastavke. 

 

Četvorku odigraj obavezno, a prva tri nastavka ako stigneš, više radi opće gaming kulture. 

Priča nije povezana na način da se igre nastavljaju jedne na drugu ali (i to veliko ali) Uncharted ima tako odličnu atmosferu i karakterizaciju likova da je možda i grijeh odmah krenuti s četvrtim dijelom. Da, i dalje će to biti lijepo iskustvo ali meni je Uncharted 4 bio odličan baš zato što je zaokružio Nathanovu priču s Elenom. 

Ista je stvar s zadnjim God of Warom, ne, ne treba ti poznavanje događanja iz prošlih nastavaka ali ako si ih igrao onda ti je zadnji GOW još bolje iskustvo.

 Ja bih uzeo Nathan Drake Collection za 99 kn da sam na tvojem mjestu. Igre su lagano i zabavno štivo, neće ti oduzeti previše vremena, a činit će ti ogromnu razliku u dojmu kad završiš četvorku, jer iako je povezanost između nastavaka samo djelomična, ono na što se puca na kraju serijala je tvoja povezanost sa likovima i emociju i to je odrađeno perfektno, tako da savjetujem da zaokružiš cjelinu.

P.S. Nije plakao u kinu na Avengers: Endgame onaj kojem je to bio prvi Marvelov film.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Prvo odigraj GOW jer uvijek postoji šansa da te sutra lupi srčani ili auto. A onda ove ostale kad stigneš.

 LOL...

 

 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4

RDR 2 bez razmišljanja...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Uzeo nba, horizon complete i batman arkham knight za 19$. Sprdnja. Kad ću igrat ne znam, al nek se nađe.

Ostalo mi 8,5$, ima kaj pametno za te pare?
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2019 12:22 (kbenzema).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Imam dilemu.

Koju igru prvo proci, imam :

 

RDR 2, God of WAR, HZD Complete, Spiderman

 

Kojim bi redom vi isli?

 

 Da !

MadeInCroatia
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Uzeo nba, horizon complete i batman arkham knight za 19$. Sprdnja. Kad ću igrat ne znam, al nek se nađe.

Ostalo mi 8,5$, ima kaj pametno za te pare?

 Detroit

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...

 Ja bih uzeo Nathan Drake Collection za 99 kn da sam na tvojem mjestu. Igre su lagano i zabavno štivo, neće ti oduzeti previše vremena, a činit će ti ogromnu razliku u dojmu kad završiš četvorku, jer iako je povezanost između nastavaka samo djelomična, ono na što se puca na kraju serijala je tvoja povezanost sa likovima i emociju i to je odrađeno perfektno, tako da savjetujem da zaokružiš cjelinu.

P.S. Nije plakao u kinu na Avengers: Endgame onaj kojem je to bio prvi Marvelov film.

Nije baš lako ostvariti povezanost s likovama kad zaredom u kratkom roku odigraš sve 4 igre. A i još su prve tri jako kratke (praktički zajedno traju ko četvorka). Jedno je kad igraš serijal od samih početaka, odigraš neki dio više puta dok čekaš nastavak, družiš se s tim likovima praktički deset godina... a drugo kad ti u tjedan dana odigraš sve nastavke. Govorim iz svog iskustva barem. Siguran sam da bi mi Drake bio puno draži i pamtljiviji lik da sam igrao igre kako su izlazile, ali šta je tu je.

 

Svakako je bolje odigrati sve igre ako se može, ali ako netko baš želi odigrati samo četvorku, možda mu neće biti ništa lošija ako i ne odigra prethodnike.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam prvo odigrao cetvorku. Kupio je skupa sa ps4, ps3 nisam imao tako da...
Nathan drake collection sam kupio naknadno i odigrao. Ugl to mi nije nista pokvarilo.
Likovi koje upoznas u prva 3 nastavka a vidis ih tek u 4..nije bilo nista krucijalno za pricu cetvorke.
Vise mi je smetalo apsolutni nedostatak ikakvog spomena njegovog braza u prva 3 nastavka, a kaktiga odjednom se pojavi u cetvrtom dijelu.

To bi me puno vise smetalo da sam odigrao bas po redoslijedu.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel moguce da je nba 2k19 na us storeu svega 3-4 $ ?

Steta sto nemam us store...

 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice