PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.193
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
PlayStation 4
Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Nisam popratio, zašto?

Malo sam se veselio opet probati PES iako uopće ne igram nogomet.

Nije ni Detroit loš, ali to je igra koja se jednom odigra i doviđenja. PES 2019 bi se mogao igrati dulje vrijeme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Vjerojatno zbog hejta.

PES 2019 vec ima free verziju za casual igrace.

Detroit je "jaca verzija" s Heavy Rain.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Vjerojatno zbog hejta.

PES 2019 vec ima free verziju za casual igrace.

Detroit je "jaca verzija" s Heavy Rain.

 

A evo već se može skinuti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
PlayStation 4

Meni pase da su prominili u Detroit, a mislija san ga kupit na proslon popustu, al san se nekako odgovorija jer me tad jos ceka Spiderman i RDR2 za odigrat.

PSN - ediholic
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Šteta,sad moram uzeti PES

Već imam na steamu,sad i vamo istu igru

Ili u biti kakva je ta free verzija?Jer meni treba samo za 1vs1 s frendovima

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
sstrmi kaže...

Šteta,sad moram uzeti PES

Već imam na steamu,sad i vamo istu igru

Ili u biti kakva je ta free verzija?Jer meni treba samo za 1vs1 s frendovima

 10x je bolji na PS4-u nego na PC-u.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo na akciji...wolfenstein New Order+Old Blood za 38kn svaki....i onda imaš tipove koji te igre prodavani za 100 i više kuna....2019 godine bi čovik očekivao da su svi čuli da se priko Google lako provjere cijene...

U ovih osam miseci....do sada imam...11 u fizičkom i 3 u digitalnom....uskoro 5 sad kad kupim ove wolfenstein... pratite oglase...njuškalo...lets go
Sve skupa znači 16 komada za 1020kn....i sad reći da je game...ing skup.... strpljenje spasenje....evo RDR2....strpiš se niti godinu dana i dobiješ igru za 200kn....GOW se prodaje za 150kn i ne mogu ga prodati...


Dok izađe PS5 još će pasti cijena....tako....pametno je to Sony odigrao....sve što ne priđem na PS4 će se igrati na PS5
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4


Trenutno prelazim RDR2,ali htio bih i prvi dio preći.Tražim u PS storu,pronađem ali ne može se kupiti? 

U pitanju je PS4 pro

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Prvi dio je moguće odigrati samo na PS3, ne postoji verzija za PS4, zato ga ne možeš kupiti. (moguće je odigrati i na xboxu 360/Xbox one, ali to je već neka druga tema) :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 19:11 (Tanelorn).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Di bi mi bilo najpovoljnije uzeti days gone?Prodao sam rdr2 za 200 kn pa bih odigral days gone sljedeće...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Di bi mi bilo najpovoljnije uzeti days gone?Prodao sam rdr2 za 200 kn pa bih odigral days gone sljedeće...

 Di i uvijek nabava, njuskalo, let go ili prosvrljas po forumskim oglasima ako ima koji.

 

Ubacili detroit umjesto pes-a.

6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Let Go je mrtav, ne mogu se dodavati novi oglasi.
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni baš drago za zamjenu na ps+.

Čuo sam odlične stvari o Detroitu...baš me zanima, a PES ko i FIFA (ok FIFA malo dulje drži cijenu)...8mj nakon izlaska već praktički ništa ne vrijedi.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
offline
PlayStation 4

Detroit je super, ali kako je i Bitanga rekao, kada igru jednom završite nećete imati želju ponovno prolaziti. Što je ustvari šteta jer igra ima ne znam ni sam koliko završetaka. Ja sam igru odigrao i prodao, a alternativne završetke sam pregledao na netu. 

 

Smiješno mi je da su PES maknuli zbog hejta, jer i sada opet imaju hejt onih koji su se veselili PES-u. Mislim da su PES maknuli iz razloga što demo verzija idućeg PES-a izlazi dosta brzo. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Detroit je super, ali kako je i Bitanga rekao, kada igru jednom završite nećete imati želju ponovno prolaziti. Što je ustvari šteta jer igra ima ne znam ni sam koliko završetaka. Ja sam igru odigrao i prodao, a alternativne završetke sam pregledao na netu. 

 

Smiješno mi je da su PES maknuli zbog hejta, jer i sada opet imaju hejt onih koji su se veselili PES-u. Mislim da su PES maknuli iz razloga što demo verzija idućeg PES-a izlazi dosta brzo. 

 

Ma da, da je kraća igra još bih i igrao radi više krajeva, ali ovako je blesavo. Predugo traje da bih igrao ispočetka i onda samo klikao druge odgovore.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Aha, jos mi bilo cudno kad se let go "vratio" nakon sto sam dobio obavijest da odlazi iz "lijepe nase". Ja sam stavio u library detroit zbog cure. Cuo sam dosta pohvala za igricu, ali te story telling igrice nisam.za to. Andromedu sam prestao igrat jer ono 5 min igram sljedecih 30min gledam seriju razgovora predosadno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
Let Go je mrtav, ne mogu se dodavati novi oglasi.
bloodborne kaže...

Aha, jos mi bilo cudno kad se let go "vratio" nakon sto sam dobio obavijest da odlazi iz "lijepe nase". Ja sam stavio u library detroit zbog cure. Cuo sam dosta pohvala za igricu, ali te story telling igrice nisam.za to. Andromedu sam prestao igrat jer ono 5 min igram sljedecih 30min gledam seriju razgovora predosadno.

Meni radi. Dodao oglase i dopisivao se u vezi njih. Bas neki dan prodao LBP. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Paolo Maldini kaže...
Let Go je mrtav, ne mogu se dodavati novi oglasi.
bloodborne kaže...

Aha, jos mi bilo cudno kad se let go "vratio" nakon sto sam dobio obavijest da odlazi iz "lijepe nase". Ja sam stavio u library detroit zbog cure. Cuo sam dosta pohvala za igricu, ali te story telling igrice nisam.za to. Andromedu sam prestao igrat jer ono 5 min igram sljedecih 30min gledam seriju razgovora predosadno.

Meni radi. Dodao oglase i dopisivao se u vezi njih. Bas neki dan prodao LBP. 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
Paolo Maldini kaže...
Let Go je mrtav, ne mogu se dodavati novi oglasi.
bloodborne kaže...

Aha, jos mi bilo cudno kad se let go "vratio" nakon sto sam dobio obavijest da odlazi iz "lijepe nase". Ja sam stavio u library detroit zbog cure. Cuo sam dosta pohvala za igricu, ali te story telling igrice nisam.za to. Andromedu sam prestao igrat jer ono 5 min igram sljedecih 30min gledam seriju razgovora predosadno.

Meni radi. Dodao oglase i dopisivao se u vezi njih. Bas neki dan prodao LBP. 

 

 To je vec bilo pred nekoliko mjeseci, pa su ga opet omogucili i javili da se radilo o gresci. Ko zna sta se tu muti.

 

Inace, ja sam se bas veselio PESu, a Detroit vec imam, tako da sam POPRILICNO ljut radi odluke.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
PlayStation 4

Opet ima PSN HumbleBundle za američke accounte:

 

https://www.humblebundle.com/games/indie-playstation-rebundle-2019?hmb_source=navbar&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=tile_index_2

 

Mene ništa od toga ne zanima, ali nekog možda bude.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Detroit je super, ali kako je i Bitanga rekao, kada igru jednom završite nećete imati želju ponovno prolaziti. Što je ustvari šteta jer igra ima ne znam ni sam koliko završetaka. Ja sam igru odigrao i prodao, a alternativne završetke sam pregledao na netu. 

 

Smiješno mi je da su PES maknuli zbog hejta, jer i sada opet imaju hejt onih koji su se veselili PES-u. Mislim da su PES maknuli iz razloga što demo verzija idućeg PES-a izlazi dosta brzo. 

 Nema veze s time. Već imaš llite verziju za skinuti i ne znam kakav bi većini ovo bio poklon pored lite verzije igre.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
Vandit kaže...

Detroit je super, ali kako je i Bitanga rekao, kada igru jednom završite nećete imati želju ponovno prolaziti. Što je ustvari šteta jer igra ima ne znam ni sam koliko završetaka. Ja sam igru odigrao i prodao, a alternativne završetke sam pregledao na netu. 

 

Smiješno mi je da su PES maknuli zbog hejta, jer i sada opet imaju hejt onih koji su se veselili PES-u. Mislim da su PES maknuli iz razloga što demo verzija idućeg PES-a izlazi dosta brzo. 

 Nema veze s time. Već imaš llite verziju za skinuti i ne znam kakav bi većini ovo bio poklon pored lite verzije igre.

 Ma u Lite verziji je manje klubova i mislim da ne možeš igrati sa frendom.

Samo sa nepoznatima, ali možda griješim.

Detroid mi je bila super igra možda ju ponovo odigram.

 

P.S. srry ursus zaboravio sam zabij si taj TD u guzicu. Bolesnik.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 17:44 (hummer0).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
movie kaže...
Vandit kaže...

Detroit je super, ali kako je i Bitanga rekao, kada igru jednom završite nećete imati želju ponovno prolaziti. Što je ustvari šteta jer igra ima ne znam ni sam koliko završetaka. Ja sam igru odigrao i prodao, a alternativne završetke sam pregledao na netu. 

 

Smiješno mi je da su PES maknuli zbog hejta, jer i sada opet imaju hejt onih koji su se veselili PES-u. Mislim da su PES maknuli iz razloga što demo verzija idućeg PES-a izlazi dosta brzo. 

 Nema veze s time. Već imaš llite verziju za skinuti i ne znam kakav bi većini ovo bio poklon pored lite verzije igre.

 Ma u Lite verziji je manje klubova i mislim da ne možeš igrati sa frendom.

Samo sa nepoznatima, ali možda griješim.

Detroid mi je bila super igra možda ju ponovo odigram.

 Moze se i u lite kao i u demo verzijama Fife i Pesa igrati offline s prijateljima.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
12 godina
offline
PlayStation 4

https://www.youtube.com/channel/UCOp0n9of8oHNTXvsJ-xF-6g

 

Par novih videa sa GT Sport sadrzajem su vani. Pa ako netko zeli pogledati, neka pogleda. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Planiram uzeti ps+ pa me zanima kolika je minimalna brzina i ping na kojem "normalno" radi! Imam nažalost samo 10 mbps brzinu i ping 20. Hoće li to biti dovoljno ili da radije ne bacam novce? :D

 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
skroby17 kaže...

Planiram uzeti ps+ pa me zanima kolika je minimalna brzina i ping na kojem "normalno" radi! Imam nažalost samo 10 mbps brzinu i ping 20. Hoće li to biti dovoljno ili da radije ne bacam novce? :D

 Pa ako nekima radi ok i dobro na 4mbps a tih priča sam se naslušao, onda nemaš brige da će tebi na 10Mbps i 20 pa čak i do 50 pinga sve to radit vrlo dobro u MP igrama.

Znači neće bit kao na optici,coaxu ili većim vdsl2 brzinama ali bit će ok iskustvo to kod tebe,nebrigaj 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 20:17 (cesnjovka).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
skroby17 kaže...

Planiram uzeti ps+ pa me zanima kolika je minimalna brzina i ping na kojem "normalno" radi! Imam nažalost samo 10 mbps brzinu i ping 20. Hoće li to biti dovoljno ili da radije ne bacam novce? :D

To je super za igranje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kod mene su te brzine i igram FIFU i BFV bez problema. Samo vidi da skopcas sa LAN kablom.
PSN Tokioplastic292
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Metro exodus za 200 kn,uzeti ili ne?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice