PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ja više ne kupujem preko weba već 2 godine, otkako su mi zalockali karticu na par dana. Samo preko playke. I život mi je ljepši :-)

Ma brijo sam da ću isprobat kupnju Heavy Raina (na popustu -56 %), pa ako prođe - prođe, a ako ne - nikom ništa, neću kupiti. I eto, prošlo je. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 11:49 (MSX).
14 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo 3 pre-owned igre za 202 kn sa dostavnom sa Game.co.uk pa ako je netko imao nedoumice  da mu ih rijesim 

MadeInCroatia
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

Uzeo 3 pre-owned igre za 202 kn sa dostavnom sa Game.co.uk pa ako je netko imao nedoumice  da mu ih rijesim 

 Jel to ona akcija za 3 pre-owned igre po cijeni dvije? Gledam si uzeti Ratchet & Clank, Fallout 4, i DOOM za 28 funti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ekipa trebam pomoć uzeo sam plejku i spojio Normalno preko hdmia ali nema mi uopće slike tj.crni ekran je na TV-u puše nema signala
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Isprike nisam vidio da sam ga spojio na hdmi 2,uvijek koristim hdmi 1 pa sam iz navike odmah odabrao hdmi 1
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Ghost777 kaže...

Uzeo 3 pre-owned igre za 202 kn sa dostavnom sa Game.co.uk pa ako je netko imao nedoumice  da mu ih rijesim 

 Jel to ona akcija za 3 pre-owned igre po ciujeni dvije? Gledam si uzeti Ratchet & Clank, Fallout 4, i DOOM za 28 funti.

 Tako je 

MadeInCroatia
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da li game co uk salje za Bosnu?
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Prošao Injustice 2, fenomenalan Story :) 

Sada je na radu MP i igranje do iznemoglosti.

 

Nego ps4 mi je bio uzasno bucan, stavio sam ga na plastice cepice od boca.

 

Nalazi mi se u ovakvom slicnom tv regalu na slici.

Imate li neko rijesenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Prošao Injustice 2, fenomenalan Story :) 

Sada je na radu MP i igranje do iznemoglosti.

 

Nego ps4 mi je bio uzasno bucan, stavio sam ga na plastice cepice od boca.

 

Nalazi mi se u ovakvom slicnom tv regalu na slici.

Imate li neko rijesenje?

 nema, bucan je svima :)

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Da li game co uk salje za Bosnu?

Da.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Nego ps4 mi je bio uzasno bucan, stavio sam ga na plastice cepice od boca.

 

Nalazi mi se u ovakvom slicnom tv regalu na slici.

Imate li neko rijesenje?

 Da, za početak ga ukloni iz regala.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 13:17 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Prošao Injustice 2, fenomenalan Story :) 

Sada je na radu MP i igranje do iznemoglosti.

 

Nego ps4 mi je bio uzasno bucan, stavio sam ga na plastice cepice od boca.

 

Nalazi mi se u ovakvom slicnom tv regalu na slici.

Imate li neko rijesenje?

 Ne znam baš kak očekuješ da će se hladiti kad ti je s 3 strane zatvoren dotok zraka.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Prošao Injustice 2, fenomenalan Story :) 

Sada je na radu MP i igranje do iznemoglosti.

 

Nego ps4 mi je bio uzasno bucan, stavio sam ga na plastice cepice od boca.

 

Nalazi mi se u ovakvom slicnom tv regalu na slici.

Imate li neko rijesenje?

 

Čepići samo povećavaju vibracije, stavi ga na neku gumu barem.

I da, kako su ostali rekli, stavi ga NA regal, a ne unutar njega.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kao sto su kolege iznad napisale. Kod mene je slicna tv komoda i ja sam ps4 stavio na komodu, drzao sam jedno pola dana unutra al se pregrijavala pa tako i bila glasnija.
PSN Tokioplastic292
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Prošao Injustice 2, fenomenalan Story :) 

Sada je na radu MP i igranje do iznemoglosti.

 

Nego ps4 mi je bio uzasno bucan, stavio sam ga na plastice cepice od boca.

 

Nalazi mi se u ovakvom slicnom tv regalu na slici.

Imate li neko rijesenje?

 Ma vadi ga van...

 

Pa mora imati svježeg zraka s kojim će se gladiti... 

 

Ako PS4 troši 100-140W struje... ta energija ne može nestati, ona se oslobađa u obliku topline... A ako imaš grijalicu u zatovrenoj kutiji, šta se desi?

 

Zamisli žarulju od 140W u zatvorenoj ladici.. nema razlike

 

Ako baš hoćeš imati sakriven PS... izbuši otvore sa dvije strane... možeš staviti OVAKVU rešetku da to dobro izgleda

11 godina
offline
PlayStation 4

Nije baš za PS4 temu, ali stiglo mi je pozadinsko osvjetljenje za televizor, s Ebaya.

Vrlo zgodna stvar i prilično jako svijetli.

 

 

 

 

Obje slike su slikane u predvečerje, bez blica.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 21:05 (DeniZg).
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Nije baš za PS4 temu, ali stiglo mi je pozadinsko osvjetljenje za televizor, s Ebaya.

Vrlo zgodna stvar i prilično jako svijetli.

 

 

 

 

Obje slike su slikane u predvečerje, bez blica.

 

Cool, to mi je zanimljivo.

Ovo na drugoj slici je najjače, a na prvoj si smanjio?

I pretpostavljam da se gasi kad ugasiš telku (ne znam jel XD80 ima neki port koji je always on).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Isto svijetli na obje slike, samo je jači dojam jer je na drugoj ugašen ekran.

Spoji se na USB i kolko sam uočio, ugasi se par minuta nakon telke. Ali može se palit i gasit na gumb, te se mogu mijenjati i boje.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Nije baš za PS4 temu, ali stiglo mi je pozadinsko osvjetljenje za televizor, s Ebaya.

Vrlo zgodna stvar i prilično jako svijetli.

 

 

 

 

Obje slike su slikane u predvečerje, bez blica.

 Meni se čini malo presvjetlo, ali to je vjerovatno zbog fotografije.

U glavnom kad gledam jednu telku Philips original osvjetljenje prekoputa u zgradi kod susjeda sa moga prozora bome fajn svijetli.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 23:38 (hummer0).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Isto svijetli na obje slike, samo je jači dojam jer je na drugoj ugašen ekran.

Spoji se na USB i kolko sam uočio, ugasi se par minuta nakon telke. Ali može se palit i gasit na gumb, te se mogu mijenjati i boje.

 

A brightness LEDica se može mijenjati ili ne? I da li pamti brightness dok upališ opet.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 0:07 (Bitanga).
13 godina
offline
PlayStation 4

Evo da se i ja malo ukljućim u raspravu. Prije dva mjeseca sam si nabavio takvu LED traku za svoj Sony (W755) iz alzashopa, ali nešto skuplju verziju. Zdravo je da nije telka jedini izvor svijetla, a to mi je izgledalo kao najbolje rješenje. Uz ovu moju se dobije i mali daljinski na kojem biraš boju i svaka ima jedno 5-6 postavki jačine. Osobno koristim najslabiju ili prvu odmah nakon nje jer nije potrebno da to ne znam koliko osvijetli cijeli zid. Barem ne vidim poantu, drugo da je to Ambilight od Philipsa. I zapamti se postavka jačine. Doslovno sam jednom to naštimao kako mi paše (koristim narančastu boju) i pospremio taj daljinski.

 

Isprva mi je bila uključena u USB port od TV-a, ali na ovom mojem Sonyu se izgleda ne mogu skroz isključiti USB portovi osim ako se TV skroz ne išteka iz struje. Ima par power saving opcija, ali ni jedna ne isključi skroz portove. Kad je power saving isključen onda LED traka non stop svijetli kad je TV u sleepu. Kad uključim power saving onda se traka ugasi par minuta nakon stavljanja TV-a u sleep, ali se nakon toga svakih par minuta uključi na sekundu dvije i ponovno ugasi. Ima traka i prekidač kao na noćnoj lampici, ali gdje bi se sjetio baš svaku večer to ugasiti.

 

Pa mi je neki dan palo na pamet uštekati traku u soundbar koji ionako gasim navečer kad i TV i sad sve radi kako treba. Kad se ugasi soundbar, ugasi se i traka i ne pali se više sama.

 

 

tl:dr Cool stvarčica i preporučio bih svakome da si stavi jednu iza TV-a.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ova moja trakica nema postavke jačine, ali ima puno različitih nijansi boja, od kojih neke svijetle jače, a neke slabije.

Ova na slikama je najjača bijela. Od bijelih ima još nijansi koje vuku na zelenu i plavu i te su nešto blaže.

I da, pamti zadnju postavku.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 0:44 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ova moja trakica nema postavke jačine, ali ima puno različitih nijansi boja, od kojih neke svijetle jače, a neke slabije.

Ova na slikama je najjača bijela. Od bijelih ima još nijansi koje vuku na zelenu i plavu i te su nešto blaže.

I da, pamti zadnju postavku.

 gdje se montira točno ta trakica?

navodno se ovo moze napraviti : 

http://www.pcadvisor.co.uk/how-to/gadget/how-to-make-any-tv-ambilight-tv-smart-tv-lighting-system-raspberry-pi-led-review-3631023/

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 8:35 (toxic).
12 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam si i za PC i za TV u dnevnoj sobi uzeo IKEA Dioder:

. Jest malo skuplji od ovih kineskih, ali sam bar siguran da će raditi i da ću moći zamijeniti. Kinezima s njihovom jeftinom robom i nepostojećom komunikacijom s korisnicima više ne vjerujem ništa jer sam se opekao. Nemam apsolutno nikakvih primjedbi na Dioder, u paketu je sasvim dovoljno LED-ica za opremanje i manjeg monitora i većeg televizora (27" monitor, 40" TV). Svakako preporuka.

 

Na slikama je kako izgleda kod mene na monitoru.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozz jel zna iko kako stavit nase titlove u film
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Ova koju sam ja kupio (a pretpostavljam da je večina takva) ima iza samoljepljivu traku i jednostavno sam ju zalijepio za gornji brid televizora. U najgorem slušaju staviš sam onu obostranu traku ili sa svake strane malo izolir trake. Postavljanje stvarno nije problem.

 

Fota zvuči ovaj homemade Ambilight pa ak netko proba nek javi rezultate.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Imao sam to isto na bridovima TVa ali je problem bio što se je nakon tjedan dana počelo odljepljivati od topline i otpalo je. Pa sam kupio obostranu ljepljivu traku ali se je isto počelo događati nakon mjesec dana pa sam ih morao skinuti jer mi je išlo na živce stalno skidanje TVa sa nosača i ljepljenje žarulja.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, pretpostavljam da to može biti zeznuto kod nekih. Srećom moj Sony ima metalni gornji brid koji je stalno hladan pa nema straha od toga.

Evo već 6 mjeseci (nemam pojma zašto sam iznad napisao 2) se sad drži bez ikakvih problema ko i prvog dana.

U krajnjem slučaju da se stavi i malo super ljepila je vidim preveliki problem.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Da, meni se isto odljepljuje ta trakica od vrućine, iako sam prvo zalijepio obostrano ljepljivu traku, pa onda LED traku na to.

Možda ću probati sa super ljepilom.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
14 godina
online
PlayStation 4

Meni se isto odljepljivalo pa sam kupio obostrano ljepljivu traku i sad tako stoji mjesecima. Imam neke ledice sa daljinskim, mogu se mijenjati boje i jacina osvjetljenja a ima i neke modove u kojima ledice same mijenjaju naglo lii postepeno nijanse. 

Na vecer uvijek upalim i to uglavnom bijelo svjetlo a ponekad zuto.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice