PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.511
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

Kako rade fifa, pes i nba na običnom ps4? Barem to nisu toliko zahtjevne igre.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Kako rade fifa, pes i nba na običnom ps4? Barem to nisu toliko zahtjevne igre.

 

 to radi super...jedino grije ps4 uzasno sto sam primjetio na nba 2k17...al nemam primjedbe u vezi tih igara.... Fifa online zna stucat, al je to vise do veze izmedu igraca

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Kako rade fifa, pes i nba na običnom ps4? Barem to nisu toliko zahtjevne igre.

 

 Ma sve radi super. Bitanga ti je inače OKO sokolovo sve vidi ko da je nogometni sudac. 

Na svakoj drugoj stranici ovog foruma je popljuvao sony zbog 30 FPS-a.

Činjenica je da će prosječni igrač biti zadovoljan sa običnom plejkom, zahtjevniji korisnici odabiru PS4 pro jel su igre malo ispeglanije i konzola ih lakše žvače.

That's all folks

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 21:55 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
mariclius kaže...

Kako rade fifa, pes i nba na običnom ps4? Barem to nisu toliko zahtjevne igre.

 

 Ma sve radi super. Bitanga ti je inače OKO sokolovo sve vidi ko da je nogometni sudac. 

Na svakoj drugoj stranici ovog foruma je popljuvao sony zbog 30 FPS-a.

Činjenica da će prosječni igrač biti zadovoljan sa običnom plejkom, zahtjevniji korisnici odabiru PS4 pro jel su igre malo ispeglanije i konzola ih lakše žvače.

That's all folks

 Nisu igre ispeglanije neg je konzola jača i am just sayin'

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
dado16 kaže...
hummer0 kaže...
mariclius kaže...

Kako rade fifa, pes i nba na običnom ps4? Barem to nisu toliko zahtjevne igre.

 

 Ma sve radi super. Bitanga ti je inače OKO sokolovo sve vidi ko da je nogometni sudac. 

Na svakoj drugoj stranici ovog foruma je popljuvao sony zbog 30 FPS-a.

Činjenica da će prosječni igrač biti zadovoljan sa običnom plejkom, zahtjevniji korisnici odabiru PS4 pro jel su igre malo ispeglanije i konzola ih lakše žvače.

That's all folks

 Nisu igre ispeglanije neg je konzola jača i am just sayin'

 Da da to sam i mislio posljedica jače konzole su ispeglanije igre!

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
A kakva je razlika između obicnog PS4 i slim osim sto je ovaj manji.
Rade li na slimu bolje igre ili nesto?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Imam 2 accounta na ps4 i na jednom je aktiviran playstation plus i sad sam htio igrat na ovom na kojem nije aktiviran nesto online i ne moze, a znam da je prije moglo?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

razlika izmedu ps4 i slim sto se tice tehnicke strane nema.... razlika u dizajnu i mozda u hladenju, al tehnicki nema razlike.....


sto se tice maxy0, trebas aktivirati konzolu kao primary na account di imas aktivan psn plus i onda ce ti raditi....

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 18:22 (dado16).
13 godina
offline
PlayStation 4

vidio da je od danas moguce Hitmana igrat za đabe, tojest prvu lokaciju

 

Try HITMAN for FREE and become the Master Assassin!
Play everything in the first location from the game and keep all your progress when you upgrade to the full game. Experiment, Improvise, try things and have fun: Welcome to The Playground. Anyone who downloads the game for free will have full access to everything included in the ‘ICA Facility’ location; 
- 2 Story missions, including all cut-scenes
- 2 Escalations Contracts
- 40+ Challenges
- 17 Achievements/trophies

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 18:28 (Spike1983).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
tomko kaže...

Pozdrav,

 

Jedno pitanje...

 

Posjedujem osnovnu igru Battlefield 1 na PS4, dakle bez premium passa. Planiram si kupiti sljedecu ekspaziju "In the name of Tsar" kad izađe, ito samo nju i nijednu od preostale 3 sto ces biti u konačnici dostupne. Zanime me na koji nacin bude to funkcioniralo u Matchmakingu u MultiP.?? hocu li moci igrati multiplayer samo sa ljudima koji isto tako imaju osnovnu igru i kupljenu samo tu istu ekspaziju ili kako već??? Nije mi to bas jasno jer sam citao negdje da premium igraci igraju samo sa premium igracima..pa mozda vrijedi isto i za pojedinacno kupljene ekspanzije??

 

Hvala na odgovoru.

 

Ja Battlefield 1 igram na PC-ju, ali pretpostavljam da je isto i na PS4. Uglavnom, kad izađe In the Name of the Tsar, bit će pokrenuti serveri koji će vrtjeti samo taj DLC i samo mape iz tog DLC-a. Isti slučaj imaš i sada s prvom ekspanzijom, postoje serveri koji vrte originalne mape i postoje serveri koji vrte samo prvi DLC. Ja barem u svojih ohoho sati igranja dosad nisam naletio na nijedan server koji miješano vrti vanilla mape i DLC mape. Doduše, uglavnom igram na official DICE serverima, pa je moguće da netko u rotaciji ima doslovno sve mape koje su izašle.

 

Dakle, moći ćeš uglavnom bez problema igrati na serverima koji vrte vanilla mape i mape iz drugog DLC-a, dok se i dalje nećeš moći spojiti na sve servere koji u rotaciji imaju mape iz ostalih ekspanzija.

 

 

Bitanga kaže...

 

Ja sam jučer baš pokrenuo na PCu opet, nakon nekoliko mjeseci pauziranja. Htio sam odigrati jedan operation po prvi put, nije bilo igrača.

Pokrenuo neki drugi operation, poginuo valjda 10 puta u 2 minute, sam u teamu pa moram trčat non stop do bitke... Lijepo izašao van i obrisao igru ;-) Nije mi legla ni prvi put, a ni sad nije bilo ništa bolje.

Ima puno zabavnijih FPSova.

 

Pa ne znam što si očekivao nakon više mjeseci pauze, da ćeš odmah imati 30-0? :) Ja kad ne igram dva dana treba mi mapa zagrijavanja da muscle memory proradi. 

Meni je BF1 i dalje super zabavan i nakon više od 500 sati. Skoro svaki dan uletim i potučem se bar na mapu-dvije.

 Za ovo boldano pitanje...

 

Znaci li to da u izborniku za multiplayer zapravo mogu birati hocu li igrati mape iz osnovne igre, ili cu igrati mape iz određene ekspanzije... Npr. odaberem prozor koji predstavlja igranje MP na mapama dlc-2...tu mi vrti samo te mape...onda odlucim igrati osnovne mape...izađem u izbornik, odaberem prozor koji predstavlja MP sa osnovnim mapama, i igram samo osnovne mape...

 

jel to otprilike tako ide?? mislim na ps4 :D

Puno hvala, pozz

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Kako rade fifa, pes i nba na običnom ps4? Barem to nisu toliko zahtjevne igre.

 

 Zašto podcjenjuješ sportske igre. FIFA je rađena na novom frostbite engineu. Kažu ponajboljem danas. Pogle gledalište u fifi. Po prvi put je full 3D. Svi su aktivni. Pogle masu detalja na samome terenu. Gol se zatrese kada pogodiš stativu. Nema smisla sve nabrajati. Dovoljno je vidjeti zahtjeve za fifu. Koliko je igra nezahtjevna najbolje se vidi na pc gdje mnoštvo igrača ima problema s fluidnošću igre i igrivosti pri max detaljima i rezoluciji.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Postoji razlika u frame rate-u, na pro verziji ima dosta manje frame dropova u određenim naslovima, a i sam Sony tvrdi da ps4  GPU daje 1.84 teraflopsa, dok u ps4 pro gpu daje 4.2. teraflopsa. Tko ne vjeruje pravac you tube ps4 vs ps4 pro frame rate pa neka vlastitim očima vidi. Ja sam se osobno jako razočarao sa "4k" na ps4 pro s obzirom da sam probao u više navrata kod frenda na 4k hdr telki...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 18:46 (sasac).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Imam 2 accounta na ps4 i na jednom je aktiviran playstation plus i sad sam htio igrat na ovom na kojem nije aktiviran nesto online i ne moze, a znam da je prije moglo?

 Vjerojatno moras otići u opcije i prihvatiti nova pravila igre te proći kroz opciju zaštite. Tako je i meni bilo. Kada sam sve to odradio opet je bilo sve ok. Pričam ti kroz maglu jer je to bilo prije par mjeseci pa se ne sjećam točno. Prođi svakako kroz opcije.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
mariclius kaže...

Kako rade fifa, pes i nba na običnom ps4? Barem to nisu toliko zahtjevne igre.

 

 Zašto podcjenjuješ sportske igre. FIFA je rađena na novom frostbite engineu. Kažu ponajboljem danas. Pogle gledalište u fifi. Po prvi put je full 3D. Svi su aktivni. Pogle masu detalja na samome terenu. Gol se zatrese kada pogodiš stativu. Nema smisla sve nabrajati. Dovoljno je vidjeti zahtjeve za fifu. Koliko je igra nezahtjevna najbolje se vidi na pc gdje mnoštvo igrača ima problema s fluidnošću igre i igrivosti pri max detaljima i rezoluciji.

Ma nije podcjenjivanje već to povezao sa time kako mi fifa i druge igre rade na pc.

Nagovarao kolegu da kupi ps4 pa na kraju ja uzeo Godinu dana garancije sa oko 15 igri.

Ima večinom najnovije naslove. Uzet ću fifu 18 za pc, a pes 18 za ps 4. Tih 15 igri su sve

digitalne. Nogomet, nba, gta, pucačine, vožnje... Bit će veselo

16 godina
offline
Re: Play Station 4
miky moj kaže...

Tijekom jučerašnjeg izlaganja na GC Asia 2008 događaju, CEO Cryteka Cevat Yeril kazao je kako se kompanija jedva čeka dočepati specifikacija PlayStationa 4. Cevat smatra da će upravo nasljednici X360 i PS3 konzola imati veliki utjecaj na budućnost gaminga posebno naglasivši važnost PlayStation 4 konzole.

Istaknuo je kako nasljednike sadašnjih konzola očekuje 2011-2012. godine i da će u korak pratiti i podržavati nove konzole a pogotovo PS4 za kojeg kaže da će biti najvažniji stroj nadolazeće generacije. Rekao je kako će im PS4 postat vodeća platforma za razvoj i da jedine informacije koje im nedostaju u kompaniji su upravo specifikacije konzole.

Citirano iz Game Playa.

Ljudi kako danas tehnologija brzo napreduje!

 

 

__________________________________________________

 

Gamertagovi forumaša:

 

 a da neko listu updata 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

1000 kn je razlika jer Slim od 1TB ima već od 2.279 kn, a to nije mala razlika. Naravno na svakome je da odluči šta mu je bitnije i to neka si kupi.

 Prije dva tjedna je cak bila i akcija (mislim da je 6.6 istekla) slim od 1tb, dva DS-a i Horizon ili For Honor za 2500 u SD.

 

*

4mal jel ja to vidim zelju za volontiranjem i updateanjem liste kada si vec spomenuo :P 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
16 godina
offline
PlayStation 4

Ne jer to nije moj posao samo primjecujem ako oces slobdno updajtaj...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 21:32 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Ne jer to nije moj posao samo primjecujem ako oces slobdno updajtaj...

A nije ničiji konkretan posao. Danny_HR je svojedobno popisao "gamertagove" (inače, pojam iz Xbox Live-a koji ne postoji na PSN-u) u prvom valu pomame za plejkama, i to je to. Njegova dobra volja koja ga je očito prošla.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 0:45 (MSX).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

vidio da je od danas moguce Hitmana igrat za đabe, tojest prvu lokaciju

 

Try HITMAN for FREE and become the Master Assassin!
Play everything in the first location from the game and keep all your progress when you upgrade to the full game. Experiment, Improvise, try things and have fun: Welcome to The Playground. Anyone who downloads the game for free will have full access to everything included in the ‘ICA Facility’ location; 
- 2 Story missions, including all cut-scenes
- 2 Escalations Contracts
- 40+ Challenges
- 17 Achievements/trophies

 

 

 

 

Thanks, ovo cu definitivno probati pa mozda i kupiti jer sam vec duze vrijeme zainteresiran :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 6:58 (Purger155).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

1900 kn u se-marku ps slim

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
aleng3 kaže...

Pa nije mi tih 550kn razlike u cijeni presudno. Slim 1TB je 2750 a Pro 3299kn. Bolje mi onda uzeti Pro, osim ako ne naleti neka akcija na Slim.

 Onda ok., ako je takva razlika onda pikni PRO.

Bitanga kaže...

Na običnom ima dosta mikrotrzanja dok se vozaš po gradu. Full nervira i narušava užitak igranja.

Na PRO nema tih FPS dropova.

 Ma kakvo trzanje., imam doma Sony 4K HDR tv., i običnu PS4 i sve radi kao podmazano. 

Shivi kaže...

Da li ima razlike izmedu obicnog ps4 i ps4 uncharted limited edition? Osim naravno u boji i slici na samoj konzoli...

 

Googlo sam, ali bezuspjesno... Ja imam uncharted edition i sve sta sam do sada igrao i igram nit mi steka, nit trza niti nista, sve se vrti stabilno ukljucujuci i GTA V, a citam tu o nekim trzanjima, fps dropu itd... Ili sam corava koka ili mi se to jos nije desilo...

Slažem se kolega da ništa ne trza.

12 godina
offline
PlayStation 4

Dok nije izašla PS4 PRO nitkom ni jedan igrica nije trzala na običnoj PS4. 

 

Sad odjedamput ekipi sve trza.

 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
R36 kaže...

Dok nije izašla PS4 PRO nitkom ni jedan igrica nije trzala na običnoj PS4. 

 

Sad odjedamput ekipi sve trza.

 Plus bole oci i ljudi znaju imat glavobolje...

I am over 9000!!!
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
R36 kaže...

Dok nije izašla PS4 PRO nitkom ni jedan igrica nije trzala na običnoj PS4. 

 

Sad odjedamput ekipi sve trza.

 

Igram GTA V od prvog dana kako je došao na PS3, nakon toga na PS4 i od 11/2016 na PRO-u (dakle, znam/poznajem ga "u las")....

 

Na običnom PS4 su poprilično izraženi frame dropovi (trzanja) u situacijama kada se brže voziš s autom po gradu kroz gužvu. Na PS4 PRO, nakon izbačenog patcha - boost modea, to je totalno nestalo...

 

Dakle, da, bolje radi na PRO modelu.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
R36 kaže...

Dok nije izašla PS4 PRO nitkom ni jedan igrica nije trzala na običnoj PS4. 

 

Sad odjedamput ekipi sve trza.

 Lol da. Kladim se da si igrao Witcher 3 čim je izašao?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Da li ima razlike izmedu obicnog ps4 i ps4 uncharted limited edition? Osim naravno u boji i slici na samoj konzoli...

 

Googlo sam, ali bezuspjesno... Ja imam uncharted edition i sve sta sam do sada igrao i igram nit mi steka, nit trza niti nista, sve se vrti stabilno ukljucujuci i GTA V, a citam tu o nekim trzanjima, fps dropu itd... Ili sam corava koka ili mi se to jos nije desilo...

 

 

EDIT: krivo

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 10:08 (Purger155).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
R36 kaže...

 Ma kakvo trzanje., imam doma Sony 4K HDR tv., i običnu PS4 i sve radi kao podmazano. 

Shivi kaže...

Da li ima razlike izmedu obicnog ps4 i ps4 uncharted limited edition? Osim naravno u boji i slici na samoj konzoli...

 

Googlo sam, ali bezuspjesno... Ja imam uncharted edition i sve sta sam do sada igrao i igram nit mi steka, nit trza niti nista, sve se vrti stabilno ukljucujuci i GTA V, a citam tu o nekim trzanjima, fps dropu itd... Ili sam corava koka ili mi se to jos nije desilo...

Slažem se kolega da ništa ne trza.

 

Naravno kad ti je upaljen motion smoothing, onda nećeš vidjeti ta micro-trzanja.

Ali igra trza na običnom PS4, vidio sam kod sebe dok sam ga imao, i kod frenda. Mislim, nije bitno, tu smo se uhvatili jedne igre, al je činjenica da je PRO bolji.

Bilo bi žalosno da nije jer ima puno jači hardver. Argument da nikom ne treba PRO jer igre isto rade kao i na PS4 je bezveze.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 10:56 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...
R36 kaže...

Dok nije izašla PS4 PRO nitkom ni jedan igrica nije trzala na običnoj PS4. 

 

Sad odjedamput ekipi sve trza.

 Plus bole oci i ljudi znaju imat glavobolje...

Čak epileptične napadaje imaju od PS4.

 

Molim da se svi podhitno prebace na PS4 Pro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 10:56 (R36).
11 godina
offline
PlayStation 4

Umjesto da se nadmudrujete, mogao je netko linkati novu rasprodaju na PSNu....

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
Q-Tip kaže...

 

Ja Battlefield 1 igram na PC-ju, ali pretpostavljam da je isto i na PS4. Uglavnom, kad izađe In the Name of the Tsar, bit će pokrenuti serveri koji će vrtjeti samo taj DLC i samo mape iz tog DLC-a. Isti slučaj imaš i sada s prvom ekspanzijom, postoje serveri koji vrte originalne mape i postoje serveri koji vrte samo prvi DLC. Ja barem u svojih ohoho sati igranja dosad nisam naletio na nijedan server koji miješano vrti vanilla mape i DLC mape. Doduše, uglavnom igram na official DICE serverima, pa je moguće da netko u rotaciji ima doslovno sve mape koje su izašle.

 

 Za ovo boldano pitanje...

 

Znaci li to da u izborniku za multiplayer zapravo mogu birati hocu li igrati mape iz osnovne igre, ili cu igrati mape iz određene ekspanzije... Npr. odaberem prozor koji predstavlja igranje MP na mapama dlc-2...tu mi vrti samo te mape...onda odlucim igrati osnovne mape...izađem u izbornik, odaberem prozor koji predstavlja MP sa osnovnim mapama, i igram samo osnovne mape...

 

jel to otprilike tako ide?? mislim na ps4 :D

Puno hvala, pozz

 

Opet, mogu ti odgovoriti samo za PC, ali nema razloga da je na PS4 drugačije jer je server browser isti. Da, u filtrima možeš odabrati koje mape želiš igrati i izbacit će ti servere koji vrte samo te mape. Iako, ne trebaju ti čak ni filtri, vidiš već na samoj listi koja se mapa trenutno igra. Ako je neka iz DLC-a onda server vrti DLC mape, ako je neka iz osnovne igre, onda vrti osnovne mape. Jako malo servera postoji koji vrte zajedno i jedne i druge i nijedan od njih nije DICE-ov službeni. Svi službeni DICE serveri vrte odvojeno osnovne mape i mape iz DLC-a.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice